Jump to content

Beeps

Member
 • Ieraksti

  31
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  142 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par Beeps

 • Dzimšanas diena 19/11/1992

Nesenie profila apmeklētāji

293 profila skatījumi
 1. Ir ieteikums. Tiem kam ir VIPS var nominēt uz nestandarta mapēm, kā piemēram de_piranesi de_cpl_mill de_tuscan de_aztec Vai arī kko citu kas ir gan oldschool vai arī kkas jaunāks no jaunā update domāju būtu arī intresantāk pirkt VIP!
 2. tu runā par quake saunds, hmm nu man patika pat Source laikos multi saunds. Bija labi jā tad rambāja līdz Godlike. Es par, bet ar funkciju ka var slēgt ārā. Bet pārāk Pokemoniski! Būtu vairāk cilvēki kas sēž forumos un balsotu.
 3. Nezinu es piemēram to karti nekad neēsu spēlejis. Tapēc anti. Nez ja jums liekas laba karte tad lai cilvēki spēlē.
 4. Nu prieksh arenas tur vajag savadak. Tiko arī pats palūrēju tur vajag kā minimums 16 kopijas vienai kartei, ja es sakopēšu tādā veidā tad arī mape būs lielāka un izmērs būs lielāks... Tākā jautaisa vienkārši jauna mape tad. Bet nesanāktu ar ORIGO!
 5. Tu takš esi dzirdējis tur arī ir pat 1v8 Da ne tik liels darbs ielikts 1v1 nebūs tas var jau pārveidot kā grib.
 6. Chill Origo Varu uzstaisīt AWP. Bet par AWP Chill Mapi varētu uzstaisīt kko iespējams. Un jā, man sākumā bija doma uzstaisīt to Origo meme 1v1 gan de_origo or something like that.
 7. Sveiki, gribēju paprasīt vai ir vēl kādam aizraušanās ar SDK sīkāk runājot taisīt mapes, padalīšos ar saviem projektiem. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2480773584&searchtext=beeps awp_beeps_oof https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2487195096&searchtext=too+old awp_too_old_1_6 Protams awp* aim* mapes var pabeigt dažu stundu laikā. Un nākamā kuru diemžēl vēl neēsu pabeidzis, var palūrēt bildes. Protams visu taisu pats. \33
 8. Ancient ANTI Vertigo REC
 9. Sveiki, mani sauc Sandijs aka Beeps. Gadi 28. Kāpēc izvēlējos rakstīt pieteikumu: Esmu un būšu lielākais Zombie Escape Fans kuru jūs patlaban daži nezinat, pats spēlēju CSGO dēļ Puba, bet īpaši ja ir brīvs laiks un ir apnicis spēlēt kko citu. Esmu adminējis citos ZE serveros un zinu kā ir jāspēlē un kas ir jādara. Lielāko daļu spēlēju Apex Legends. Ienāku serverī katru dienu, pasēžu specos un skatos vai cilvēki nāk spēlēt, ik pa brīdim ienāk, bet esam par maz lai var riktīgu fun uzstaisīt un pašaut. Protams, ja serveris tiks līdz augstas virsotnes. Ar visam pozitīvām domām ceru vis sajies. Protams nav daudz h uz Servera. Ir jautājumi droši uzdodat.
 10. Healthbar vareetu. Ieliki tās kartes? Tev arī laikam stāvēja viena mape iet 15 min uzliec max 30 min. Knockback salaboji? !ws !knife !gloves vajag es tā domāju, jo ja nebūs modulis priekš zombie rokām. Vēl jābūt kad uzspied pogu parādās cik sekundes ir jādefo uz vietas lai neapjūk ko darīt tālāk. Līderu opcija !leader lai seko tam playerim kas māk mapi un ko darīt situācijā. Lai vadītu citus spēlētājus.
 11. ze_ApertureScience_p2 ze_bathroom_v2_4 ze_Best_Korea_v1 ze_666_crazy_es cape_v2_4 ze_atos_v2_3 ze_surf_dark_fa ntasy_v2go2 ze_football_go2 ze_ELEVATOR_escape_p3 ze_pizzatime_v9 ze_Mirrors_Edge_Reborn_p3 https://gflclan.com/topic/2368-csgo-ze-map-list/ Mapes kur var nolādēt, princīpā tur viss ir.
 12. Es parbaudīju Vajag likt labakaas kartes cik skatos nav. Ja vajadzes paliidzeet ar mapeem varu ieteikt labas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.