Jump to content

Young Muhameds *_*

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  35 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par Young Muhameds *_*

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 17 - Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Tātad esmu bijis cs 1.6 vienā vecā Latviešu serverī admins tajā laikā meklēja vairākus cilvēkus , es tad īsti neko nezināju un tēloju kad esmu pieredzējis cilvēks . Ar laiku es sāku apgūt visu kā un kas. Esmu bijis SAMP un mc latviešu serveros , ar adminēšanu man tagad ir lielāka pieredze. Domāju kad nebūs baigi liela problēma tikt galā ar maziem hakerīšiem šeit - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) Ja nemalods man serverī ir pāri 100h - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Nēesmu īsti neko ziņojis , jo pašlaik neesmu redzējis hakerus jeb tos saucamos čīterus , bet ja manīšu došu ziņu. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Man liekas es būtu labs AWP admins , jo šajā serverī gandrīz esmu dienu un nakti , esmu ļoti atktīvs šeit daži mani jau šeit zin ,Esmu sakarīgs , saprotoš . Serverim man laiks būs jebkad un itsevišķi lai to uzraudzītu lai citi cilvēki nebojā spēlēšanu. Vienmēr būšu izpalīdzīgs kad to vajadezēs jebkuram ! Domāju kad man šajā lomā nebūs problēmas. - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Fourma es sākšu būt aktīvs , parasti es iekomentēju kaut ko biedriem topikos , bēt tā redzu visu kas notiek. Paldies Par Uzmanību!
 2. Čau čau visiem! Mani sauc Silvestrs bet spēlē Young Muhameds. Esmu 17 gadu vecs , dzīvoju Rīgā. mani hobiji ir makšķerēšana / mašīnu labošana . Brīvajā laika klausos mūziku , spēlēju CS:GO. Chill serveri jau spēlēju labu laiku , es par to uzināju no LilMonkey.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.