Jump to content

frexxo350

Member
 • Ieraksti

  4
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  131 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par frexxo350

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 8.martā, jaunu dziesmu izlaida jaunais latviešu mūziķis st4rface. Sieviešu dienai par godu iznāca dziesma, kuras nosaukums ir ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod''. Droši - noklausies! Fire or trash? Ieraksti zemāk!
 2. Latviešu mūziķi st4rface un Grafomāns ir nākuši klajā ar jaunu dziesmu - ''Cilvēki''. Noklausies šo dziesmu un ieraksti lejā, ko par to domā. Priecīgu Valentīndienu!
 3. Kvalitatīva mūzika Latvijas mūzikas industrijā jau ilgu laiku ir bijis retums. Tomēr beidzot tauta ir sagaidījusi kvalitatīvu dziesmu, kas varētu iekarot pat pasaule mūzikas topu virsotnes. Ar jaunu singlu klajā nācis latviešu reperis un mūziķis Reinis, kas plašākai publikai ir pazīstams ar skatuves vārdu st4rface. Viņa dziesma ''Shower Sex'' nu ir pieejama visās mūzikas platormās. Mākslinieka st4rface diskogrāfijā ir tādi singli kā ''Alone'', ''Haunted By Demons'', kā arī albums ''59/61'' un citi. Statistika viņa dziesmām katrai platformai ir iespaidīga un atliek vien priecāties par savējo panākumiem. Jāturpina atbalstīt! Latviešu mūziķis pats ik dienā var klausīties neskaitāmi daudz mūziķus, bet tajā pašā laikā tikai dažus. Viņu motivē tādi mākslinieki kā Stitches, Dax, Jon Bon Jovi, Machine Gun Kelly, Polo G un arī citi. Šī dziesma varētu būt tāda pēc tipa, ko izlaiž tieši Machine Gun Kelly un Amerikā noteikti 24 stundu laikā šāda dziesma būtu klausīta vairākus miljonus reižu. Reperim patīk ''izbaudīt ūdeņus'' un pamēģināt prasmes vairākos žanros. Iepriekš mākslinieks ir vairāk izdevis emo repa un R&B tipa dziesmas, tomēr šoreiz tas ir vairāk roka, popa un melodiskā hip-hopa apvienojums. Kārtīgs Amerikas cienīgs grāvējs! Mūziķis dziesmā dzird par īslaicīgām attiecībām un par to, ka tikai tā viņš spēj aizmirst iepriekšējās attiecības, kuras nebija īpaši veiksmīgas. Lai gan mūziķis dziesmā min arī spēcīgu medikamentu lietošanu, viņš piemin, ka zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai. Dodam iespēju nokausīties un novērtēt mūziķa st4rface jaunāko mākslas darbu ar nosaukumu ''Shower Sex''.
 4. Ko domājat par šo st4rface dziesmu? Man it kā patīk... Gaidu Jūsu viedokli komentāros zemāk!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.