Jump to content

make a wish kid

Member
 • Ieraksti

  5
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  27 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par make a wish kid

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nav mana vaina kad neredzi cik es esu aktīvs awp servēri
 2. es nezinu par ko tu runā ,bet awp chill serverī ir varbūt daudz admini ,bet viņī nav aktīvi ,jo cheateri ir gandrīz aktru dienu un nav kas bano.
 3. Labdien! Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 16 - Links uz sasveicināšanās topiku! Nav, neredzu iemeslu, ņemot vērā visus pēdējos 10 sasveicināšanās topikus-.DAROVA TOPIKI - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) CS;GO - NĒSMU BIJIS NEKUR ADMINS GRIBU PAMĒĢĪNAT, JO BIEŽI IGRĀJU SERVERĪ UN DAUDZ CHEATERU TUR IR UN NAV KAS NOBANO. - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - 124H AWP SERVERĪ. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu. Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. NE NĒSMU NEVIENAM PAR HAKERIEM TEICIS TAPĒC ES RAKSTU ŠEIT LAI BŪTU ADMINU.Domāju benchix teiktu kad es varētu būt admins.°Nezinu ko tārpiņs tiektu . - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! MAN VAIDZĒTU ADMINA TIESĪBAS , JO ES KATRU DIENU NĀKU SERVERĪ UN GANDRĪZ KATRU DIENU SASTOPU CHEATERUS .ES PALĪDZĒTU JUMS SERVERĪ ATBRĪVOTIES NO CHEATERIEM . - Jābūt aktīvam mūsu forumā. JA NAKU PA REIZEI TAGAD NĀKŠŪ BIEŽĀK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.