Jump to content

District76

Member
 • Ieraksti

  26
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  63 [ Donate ]

Biedra reputācija

4 Neutral

Informācija par District76

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paraugs. : Administrātora-Rp Pārziņa UCP : ( Admina segvārds ) | : District76 Administrātora un tava situācijas konkrēts datums un laiks ? : 23.01.2021 - 01:18 - Ravens Pārkāpums ko administrātors ir veicis , jeb konkrēti pamatota vairākās rindiņās, šī sūdzība : Varu sākt ar to, ka Policijas departamenta roleplays no šī vadītāja puses ir 0 - iegūldījumu organizācijā neēsmu redzējis. Vieni vienīgi debīli /status M4 atrastos mugurā utt. Aizstāv savus biedrus ārpus tēla ceļā ignorējot ieteikumus un prasības. Ravens, kā LSPD vadītājs nekam nav sagatavojies, nav DP sūdzību toppiki un daudz kas trūkst. Pavisam noteikti galvenais mērķis kādēļ es šo sūdzību rakstīju ir nepaties administrācijas ieslodzījums. Sākšu ar to, ka gamemaster mērķis nav sodīt, bet gan pamācīt roleplay un izskaidrot. Šodien pa nakti mani ajailoja nepatiesi par NEEKSISTĒJOŠU noteikumu ''maini attieksmi'' - https://imgur.com/a/k5HI06I Ļoti labi ir redzams, ka administrācijas biedrs soda mani par noteikumu kurš neeksistē vispār! Lūgums šim administrācijas biedram atņemt gamemaster statusu, kā arī izvērtēt situāciju un manu ieteikumu par LSPD vadītāja maiņu, jo redzami aizstāv savus biedrus ooc ceļā. Ieteikums ? : Statusu nost. Veids kā šo varam ātri un mierīgi atrisināt ? : Statusu nost.
 2. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds: Shane 1,1, Uzvārds: Marks 1,2, Dzimšanas datums un vieta: 01.11.1997. 1,3, Pastāvīgā adrese: Idlewood 415 #14242 1,4, Tālruņa numurs: 384180 1,5, Cita kontaktinformācija: N/a 1,6, Izcelsme: Amerikānietis 1,7, Dzimums: Vīrietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? : Pavisam noteikti jums, kā Los Santos Policijas departamentam kura galvenais mērķis ir kalpot un aizsargāt ir noteikti nepieciešami jauni Los Santos Policijas Departamenta kandidāti, tieši tādi kuri vēlās veidot atšķirības iekš mūsu štata kopienas. Es esmu cilvēks kurš tik tiko ir ieguvis ASV pamatizglītību un jau ir uzsācis savas pirmās gaitas, kā Los Santos iedzīvotājs. Pavisam noteikti mana galvenā motivācija ir mans tēvs, kurš ir bijušais Los Santos Policijas Departamenta ''Reserve Officer,'' kurš mani motivēja nesēdēt uz vietas, bet gan domāt uz priekšu par darbu un par nākotni. Pats esmu izvēlējies kļūt par full-time Policijas virsnieku, jo man nav pašlaik un visticamāk nebūs cita veida nodarbinātības darba, kur es strādātu paralēli Los Santos Policijas Departamentam. Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks?: Pavisam noteikti runājot par savām prasmēm varu pieminēt uzreiz to, ka es pirms savas pilngadības skolas laikā esmu piedalījies basketbola komandā, kurā es esmu tā teikt atradies vairākus gadus uzturot sevi pēc iespējas labākā fiziskajā formā, kas mani pavisam noteikti ir jau sagatavojis Policijas Departamenta darba pienākumiem. Personīgi uzskatu to, ka laba fiziskā forma un tas veicot arrestus spēj štata līdzekļus tā teikt neizniekot, bet gan saglabāt. III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): Jā 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati): Nav 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): Nav IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [✓] Vidusskola [✓] Augstskola [X/✓] Bakalaura grāds [X/✓] Maģistra grāds [X/✓] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Shane Marks, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: Neteiksu LOL 4.1, Tavs vecums: 16 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?: ja 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: ja 4.4 Ja tā, tad kāpēc? GF, OOC insult (tika iesniegta sūdzība par to iepriekš)
 3. pāŗvietojam uz arhīvu, kāmēr te neatrodas normāli fmk. Saredzot tekstu ''esmu izlēmis tev dot iespēju'' gandrīz apvēmos.
 4. saubos, ka kautkas uzlabosies jo te ar mums ir barons.
 5. Gatavs ieķert 4-5 purnus pamatsastāvam. Pm forumā vai IG ja ķip ir interese.
 6. Daini (daiņu skapi$, ej mājās, nebūs tev mani te sodīt), ieej pie servera parskata un apskaties vai tu ir OOC insults un vai TUR ir pateikts tā skaidrojums? Jo piemēram es nezinu kas ir ooc insults, paskaidro man!
 7. Unity bvld vienmēr ir bijis apgabals ar augstu noziedzības līmeni. Apšaudes, kautiņi, vandālisms, bruņotas laupīšanas un citas nelegālās aktivitātes ar kurām ir iespējams sastampies šanī apkārtnē kļūst par vienu no šīm ielubandu aktivitātēm. Vairāki pusaudži nāk tieši no washigton ielas un no citiem mazturīgiem apgabaliem, skolēni, pusaudži un bērni tiek negatīvi ietekmēti, iesaistot tos nelegālās aktivitātēs un tos nododot riskam. Netālu no Unity bvld. atrodās Unity Hight-School, kurā skolas apšaudes, skolu kautiņi un nodzērušies pusaudži kļūst jau lēnām par ikdienu. Pagājušo 4 kadu laikā ir aizturēti ļoti daudz pusaudži, pie kuriem ir atrastas aizliegtas kontrolētas substences vielas un arī citi labumi. Iekš šī apgabala pēdējo 4 gadu laikā visiespaidīgākie noziegumi bija - slepkavība par kuru saņēma mūža ieslodzījumu, MAC 10 pusautomātiskā ieroča drive by apšaude pret melnas krāsas 2003 Range Rover, kurā tika nošautas 4 personas. Šis noziegums ir kļuvis par draudu vietējiem civiliedzīvotājiem!
 8. Tas nemaina faktu, es atrados iekšā roleplay situācijā un iebildu pret jūsu powergamingu, kur jūs attēlojat roleplay kā 1'000$ iebāžat kabatā tā vienkārši. Pārāk liels vēzis no jūsu puses šanī situācijā bija. Runājot par ooc insultu kuru veicu - lai spriež augstākie spēki, kas ir par tevi (servera vadība, ja viņi izdomās kustināt savas pēcpuses.) By the way, velereiz pārlasīju noteikumu sadaļu (F1) - tāda noteikuma ''OOC Insult'' nemaz nepastāv, tevis izdomāts. Vārda ''ej nomirsti'' meaning - aizej veic pašnāvību apturot savu dzīvību fiziski panākot to.
 9. Unity bvld vienmēr ir bijis apgabals ar augstu noziedzības līmeni. Apšaudes, kautiņi, vandālisms, bruņotas laupīšanas un citas nelegālās aktivitātes ar kurām ir iespējams sastampies šanī apkārtnē kļūst par vienu no šīm ielubandu aktivitātēm. Vairāki pusaudži nāk tieši no washigton ielas un no citiem mazturīgiem apgabaliem, skolēni, pusaudži un bērni tiek negatīvi ietekmēti, iesaistot tos nelegālās aktivitātēs un tos nododot riskam. Netālu no Unity bvld. atrodās Unity Hight-School, kurā skolas apšaudes, skolu kautiņi un nodzērušies pusaudži kļūst jau lēnām par ikdienu. Pagājušo 4 kadu laikā ir aizturēti ļoti daudz pusaudži, pie kuriem ir atrastas aizliegtas kontrolētas substences vielas un arī citi labumi. Iekš šī apgabala pēdējo 4 gadu laikā visiespaidīgākie noziegumi bija - slepkavība par kuru saņēma mūža ieslodzījumu, MAC 10 pusautomātiskā ieroča drive by apšaude pret melnas krāsas 2003 Range Rover, kurā tika nošautas 4 personas. Šis noziegums ir kļuvis par draudu vietējiem civiliedzīvotājiem!
 10. Administrātora-Rp Pārziņa UCP : ( Admina segvārds ) | : Rudolfs144 Administrātora un tava situācijas konkrēts datums un laiks ? : 14.01.2021 - 22:00 ~ Pārkāpums ko administrātors ir veicis , jeb konkrēti pamatota vairākās rindiņās, šī sūdzība : Nepaties administratīvais ieslodzījums. + Lowaks (prasa naudu caur PM) Ieteikums ? : Ķip laikam status nost. Proof par p0kemonismu - https://imgur.com/a/79c4fpv Naļiku diedelē - https//imgur.com/a/KsM1A2J Veids kā šo varam ātri un mierīgi atrisināt ? : Demote, jo tas ir 10 gadīs p0kem0ns un uzskata, ka 1k naudas var prost iebāzt kabatā.
 11. priekšnieks uzņem darbiniekus? Reālajā dzīvē priekšniekam ir 76 gadi. Skaidrs. Lowaks
 12. District76

  E/S Longos 13

  kas tas ir par klaunu? Sev novēl veiksmi :DDDDD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.