Jump to content

FreeZ

Member
 • Ieraksti

  2
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  64 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

1 Follower

Informācija par FreeZ

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. - Tavs vecums? Man ir 20 gadi. - Links uz sasveicināšanās topiku! Sasveicināšanās links - Tava pieredze kā adminam? Vēl neesmu bijis nevienā serverī admins. - Links uz taviem statiem! Steam Stats - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Esmu salīdzinoši bieži severī par to liecina topā 3 vieta, bet šajā laikā man ir nācies saskrieties tikai ar diviem adminiem Maugli un KK kuri arī atnāca izbanot hakeri caur !calladmin - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Kā jau minēju esmu ļoti bieži serverī un kopā ar citiem cilvekiem nonākam pie fakta, ka nav aktīvu adminu AWP serverī, jo pec reporta ilgi vai vispar nav atbildes es spētu aizpildīt to tukšumu, kā arī serverī ļoti daudz spēlētājiem ja ne visiem nepatīk esošais map pool, kur es arī mēģinātu veikt sarunas un diskusijas par map pool update - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Centīšos būt aktīvāks.
 2. FreeZ

  Čau!

  1. in game atpazīsiet kā Freezy 2. man ir 20 gadi esmmu students, brīvajā laikā spēlēju pc, snowboardoju 7 gadus, negribu būt lielīgs, bet padodas visi sportaveidi 3. citreiz 😀 4. Chill CS serverus atradu meklētājā un uzreiz iepatikās- forši cilvēki un atmosfēra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.