Jump to content

Nauris

Member
 • Ieraksti

  237
 • Piereģistrējās

 • Dienas uzvarējis

  10
 • iChill

  262 [ Donate ]

Nauris last won the day on May 22

Nauris had the most liked content!

Biedra reputācija

68 Excellent

4 Sekotāji

Informācija par Nauris

Nesenie profila apmeklētāji

1,113 profila skatījumi
 1. Ja visi liek PAR un saka to, ka esi aktīvs tad neredzu nevienu iemeslu lai liktu PRET. Pilngadību sasniedzis, tad noteikti ar galvu uz pleciem un sūdus netaisīsi, veiksmi.
 2. Sveiks. Izlasot Tavu pieteikumu esmu nolēmis likt anti-rekomendāciju. Tavs pieteikums ir uzrakstīts pavirši, zemāk norādīšu visus iemeslus kuru dēļ es ieraugot Tavu pieteikumu jau zināju, ka likšu pret. Šaubos, ka Tev ir 15 gadi jo Tava gramatika ir sliktāka nekā kādam 13 gadniekam, kuram jebkurā gadījumā gramatika ir labāka. Par RolePlay pieredzi arī melo, nespēlē tik ilgi. Maksimums gads, jo esmu saskāries ar Tevi iekš spēles un redzējis kā Tu attēlo lomuspēli, kur ir 2% no 100, ka Tu spēlē no 2017 gada. Visās pagājušajās sezonās kurās es biju administrācijā ļoti bieži ar Tevi sastapos. Varu teikt, ka Tu esi ļoti kašķīgs un vienmēr mēģini kādu aizvainot vai panākt lai visi domā, ka vainīgs ir cits nevis Tu. Ļoti bieži atnākot pie Tevis un mēģinot noskaidrot situāciju kur beigās tika noskaidrots ka noteiktajā situācijā Tu esi bijis vainīgs nevis otrs spēlētājs, no Tevis saņēmu ļoti daudz apvainojumus, kas liek domāt, ka jebkurš spēlētājs sastopoties ar Tevi varētu saņemt šāda veida aizvainojumus, jāpriecājas, ka nesodīju Tevi par to. Atsit man atmiņā arī to laiku kad erpoju vēl Crips'os un tajā laikā nebiju administrācijas sastāvā, jo iepriekš biju pieļāvis kļūdas un aizgājis prom no servera. Visās situācijās kurās es ar Tevi sastapos vienmēr bija tā teikt raudāšana no Tevis un Tavas frakcijas biedru puses kas manuprāt ir ļoti nepatīkami ne tikai man, bet arī frakcijas biedriem un citiem spēlētājiem, pašam noteikti arī Tev tas nepatiktu tas. Iepriekš paši sekojāt mums, šāvāt, bet pēc tam mēs aizbraucām uz hood'u, paņēmām ieročus un braucām Jūs meklēt, Jūs bijāt aizbēguši uz San Fierro un gribējāt savu hood'u no Los Santos aizvākt uz turieni, bet administrators Jums to aizliedza, tad arī atbraucāt uz Los Santos un mēs Jums visus auto sašāvām un mēģinājām veidot roleplay situāciju, kuru paši gribējāt iesākt, kā gala rezultātā noskaidrojās tas, ka nemaz nevēlaties erpot, tikai gribējāt mūs nošaut lai varētu visiem stāstīt, ka esat augstāk kā mēs. Ir arī piebilstams tas, ka ne vienu reizi vien esi ticis banots ārā no servera lai spēlētājiem un administrācijai būtu miers no Tevis, jo visiem jau bija apnikuši Tavi un tavas frakcijas izgājieni. Kā arī pārbaudot Jūsu interjerus sapratām, ka Jūs mēģinājāt sabojāt serveri bugojot lodes un forsus. Zinu kā, bet neteikšu protams, lai tas neiziet tālāk un visi nesāk bugot forsus. Šie ir tie iemesli par kuriem es vēlējos teikt, domāju pa gaidām Tev pietiks ar šo, man ir vēl pāris vārdi ko teikt par to, ko Tu esi darījis, bet to pataupīšu citam laikam.
 3. Nauris

  RTV AWP

  AWP spēlēju diezgan bieži, tāpēc piekrītu Tev. 😁😉
 4. Nauris

  Groovys uz PUB

  PRET. Diezgan toksiska persona, nemāk zaudēt. Ļoti šaubos, ka viņš varēs atšķirt legit spēlētāju no kāda kas izmanto palīgprogrammas. Mēģini parādīt sevi no labās puses, apdomājies par savu attieksmi pret citiem, tad mēģini rakstīt pieteikumu vēlreiz.
 5. Nauris

  Sarna ar MAIN

  Pēc viņa uzvedības nevarētu pateikt, ka viņam ir +20, neticu, ka viņš vispār kādam kaut ko iedotu, es savos 14 saprotu, ka tas būtu tīrākais appisiens, tad kā viņš var mēģināt apčakarēt džeku, kam ir 30.. Man liekas, ka kaut kur dzirdēts jau ir viņa vārds un ja nemaldos, vienu reizi mēģināja mani apčakarēt. Gribēja savākt visus manus case kas ir inventory, kaut kādi 15-25 un tāpat neko negribēja dot, teica, ja izcels tad atdos man vismaz 50 eiro vērtus skinus vai vēl kaut ko.
 6. Nauris

  Groovys uz PUB

  Zināju, ka uzrakstot sasveicināšanās topiku pēc dienas būs pieteikums, PRET.
 7. Nauris

  Čau no Airdox

  No sākuma domāju, ka sākot lasīt topiku redzēšu to, ka Tu būsi uzrakstījis, ka Tev ir pāri 20 gadiem, bet labi. Čau, veiksmi Tev turpmāk, iekš šī projekta.
 8. Ja mašīnā liek VCT forsus, tie nebugosies. Ja ieliks parastos forsus, liela iespēja, ka tie bugosies. Es domāju, ka administrācijai vajag uztaisīt frakciju - Privāto, kurā ir kāds no VCT līderiem vai vairāki, kas šo frakciju vadītu un paši arī erpotu kā to visu uzstāda, lai nav tā, ka spēlētājs kas no tā neko nesaprot nevis nočipo mašīnu, bet tā vietā nomaina riepas XD
 9. Sorry, ka tā saku, bet sūds. 😂😂
 10. Tikai 300L bāka un čipotā stūre !!!!!! /aduty? man ir pavisam viegls atrisinājums šim - Iedodiet baltajam uzraugu, serverī būs 24/7, reporti nekad nestāvēs vairāk par #1, darīts? Domāju, ka visam piekrītu, vajadzētu tikai VCT forsus, nevis parastos, kas arī būtu labāk.
 11. Nauris

  Auto kick

  Par AFK es atbalstu , bet kā jau teica, visi kas nomirs metīs uzreiz !resetscore lai būtu atpakaļ normāls KD.
 12. Nauris

  Haram Crime Family

  Ja Tev ir vajadzīga nauda, kamēr man ir sapists garīgais, es varu Tev apsolīt, ka iedošu Tev tos 25 tūkstošus, šodien kaut kādos 12:00 uzraksti man privāti un tad jau sadomāsim ko darīt večuk, iedošu Tev naudu, atgriezt nevajadzēs, jo ir cilvēki, kuriem tā nauda ir vajadzīga vairāk nekā man. Kā nekā, labais vairo labo, hah
 13. Es domāju, ka pagaidām statu rr nav vajadzīgs, bet laikam ejot varētu sākt domāt kas un kā, tad jau sāktu ņemties ar visu, ja Roleks atļautu man, palīdzētu viņiem ar to visu, bet domāju, ka pirms skolas augusta beigās vajag domāt par statu rr taisīšanu, nedēļu vai divas pirms tā aizvērt serveri un vērt vaļā tikai tad, kad viss ir gatavs.
 14. Pa lielam Martin, ir tā, ka Tu tagad esi apvainojies, ka man teica, lai es paņemu LSPD un Tevi izmetu ārā, ahh puika, žēl, ka tā, pasēdi blakus projektā, palien tur kādam dupšukā, varbūt saies? Un par Kosmosa rakstīto - Es viņam pats teicu, lai iet un ieraksta tur. :DDDDDDDDDD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.