Jump to content

Krapālis

MTA Admins
 • Ieraksti

  106
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  5
 • iChill

  76 [ Donate ]

Krapālis last won the day on October 25

Krapālis had the most liked content!

Biedra reputācija

29 Excellent

1 Follower

Informācija par Krapālis

Nesenie profila apmeklētāji

188 profila skatījumi
 1. Bija vēlviens SS , bet to nevarēja ielikt , nezinu kāpēc , bet jā.
 2. Sveiks Fady , esam vienā frakcijā un varu teikt , kad erpot tu māki , nezinu vai tā ir , bet monkijam iespējams nepatika tas , kā tu iepriekš izturējies pret staffa biedriem un tas kad bugoji forsus , visu atdevi , bet pēc tā attieksme TS3 bija drausmīga , tajā pašā laikā , kad tev bija iespēja nedabūt banu , tā teikt , tā vietā visus pasūtiji nahuj un aizgāji uz citu projektu , pats zini kuru , Monkijs no IC lietām saprot ļoti daudz , esmu erpojis ar viņu , ja viņš ir IC , tad viņš ir tikai IC , ja ir OOC , tad ir tikai OOC , tas arī viss , tev bija ļoti daudz jaili , tāpēc arī GM pieteikums tika noraidīts , tas kas tev ir tagad , ir tikai nieks , pats saproti , par ko runāju. 1. Pamaini attieksmi pret administrācijas sastāvu. 2. Mēģini nedzīvot tikai uz jailiem , vienmēr var pagaidīt kad paņems /report , nevis rakstīt /pm Neteikšu kad tava attieksme pret mani ir slikta , pirms tiki banots bija , bet tagad vairs nav , vienmēr palīdzu tev , ja to vajag , veiksmi.
 3. Par tavu gramatiku esot GM statusā vispār neko neteikšu , vienkārši dirsā.
 4. Tātad , šoreiz man nav nekā daudz ko teikt , bet laikam gan būs mazliet ko pateikt , kā Admins un LSPD darbinieks varu pateikt , kad persona neerpo , ja erpo tad ļoti slikti , tāpēc kad pats neizprot RP , Dropez , tu ļoti labi zini , kad viņu aizstāvot tikai tāpēc kad ir tavs draugs Tu viņu nevari pasargāt no soda , viņu arī ir jālailo , nevis jāaistāv savējos , tu izmanto statusu savā labā , lai palīdzētu savējiem , Tu nevari cutot situāciju , kurā tu neesi vispār bijis vai piedalijies , kam tu saki to , kad cutosi ? stabam ? Tu ļoti labi saproti kad tpojot auto , tu neko nepanāksi un tā ļoti ātri pazaudēsi statusu , ja nemaldos , tad man ir SS , kur statusu izmanto savā labā , bet labi ,par to vienalga , bet ja tevi pieķers , paliksi bez GM , ja tu palīdzēsi savējiem , Stormz , tev GM nevajag , nevarēsi apmācīt nevienu , ja varēsi tikai tad , kad iemācīsies pats RP un savus pienākumus kā spēlētājs , statusu tev nevajag pieteikums nepiesaistīja un Dropez , tu teici kad nekad viņš nav taisījis RP Avoid , šoreiz tu kļūdies , ir un kā vel , pateikšu vēlreiz , kad statusu tev nevajag , PRET , veiksmi.
 5. Sveiks Rici , šoreiz došu PRET , jo pirms nedēļas vai divām te history bija vismaz 25 jaili , ne tā? Jocīgi vai nē ,bet labi, pieteikums nepiesaistīja , esmu pavērojis tevi /recon un varu teikt kad tev ir jāpamācās vel pašam RP , pirms gribi kādu citu apmācīt , ja tiksi šajā statusā , būs tas pats kas ar rūdi , visi viņu apdirš , pat spēlētāji , tas nav normāli un es brīnos kad viņš turās un nav savārījis sūdus , kad viņu vienmēr nodirš , bet varu pateikt to , kad esi pārāk zaļš priekš šī amata , tev to nevajag , ātri sapsihosies un sāksi darīt huiņu , jailot , vai sasniedzot admina statusu pat banot , neizturēsi labāk par rūdi , rūdis ir cilvēks kam viss ir pohuj , tā ir un neviens viņu neaizskars , kautvai arī metot viņa bildes , bet statusu , jeb GameMaster tev nevajag.
 6. Sveiks , ar prieku paziņoju kad tavs CĪ-VĪ tiek apstirpināts. Sazināsimies ar jums pa norādīto tālruni. Ar cieņu , Los Santos Rapid Towing Priekšnieks - D,Taylor
 7. Sveiks , topiks diezgan bēdīgs , daudz rakstīts , bet nepatīk tas , kā tu to esi noformējis un diemžēl arvis ir Nelegālo FMK ( https://prnt.sc/v6m2wo ) Veiksmi....
 8. Sveiks , @Rujkins , ar nožēlu paziņoju kad frakcija tiek arhivēta , neaktivitātes dēļ , pēdējā laikā nav bijis neviens ekrānšāviņš. Ar cieņu Privāto FMK - Baltais.
 9. Sveiks @Recon16 , ar prieku paziņoju kad topiks tiek APSTIPRINĀTS. Sazinies ar mani In Game - Baltais ( Joe Taylor ) lai iegūtu F3 paneli un starta kapitālu. Gaidīšu pirmos ekrānšāviņus. Ar cieņu , Privāto FMK - Baltais.
 10. Sveiks Rici , ar nožēlu paziņoju kad tavs pieteikums tiek noraidīts Ar cieņu Los Santos Police Departamenta Priekšnieka vietnieks - J.Taylor
 11. Sveiks , ar prieku paziņoju , kad tavs pieteikums tiek apstiprināts. Sazināsimies ar jums pa norādīto tālruni. Ar cieņu Los Santos Police Departamenta priekšnieka vietnieks J.Taylor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.