Jump to content

Otto

Member
 • Ieraksti

  7
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  24 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par Otto

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodu PAR ! Labs , sakarīgs čoms . GL , Draugs !
 2. Došu PAR . Dažreiz sanāk vinam būt toxic , bet nu kam tad negadās . Cilvēks kā cilveks , RP Labi saprot , terminus arī ir labi apguvis . Ko tad vel vairāk vajag GL , Draugs !
 3. Atvainojos , es katru dienu esmu ON . Ralfinja F3 Nelegālais ? Nopietni vinu izsdzēsa , vecozēn .
 4. Tavs Vārds : Kristers Vecums :14 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datoru , iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika : Dienā 2-6h Parādi ar ekrān šāviņu , savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis : Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles , kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ) : Mana pieredze iekš Roleplay ir diezko iespaidīga , erpoju iekš servera jau ļoti ilgu laiku . Esmu bijis Servera pārzinis dažādos serveros , saucajamos 'Mēnešniekos'. Iekš lomuspēles esmu pavadījis jau krietnu laiku , tuvojās 3 gads . Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību , sasveicināšanas link : Čau ! Mani sauc kristers , šogad man iet jau 9 Klase , eksāmeni un viss tas mani sagaida , bet nu neko darīt . ' Ceru kad paveiksies un nebūs jāliek ' . Bet tā pa mazam esmu 14 gadīgs pilsētnieks kam patīk sportot , pats arī nodarbojos ar sporta veidu Handbolu . Motivācijas vēstule , kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz sešas rindiņas ) : Kā jau varbūt zināms , es kā Servera pārzinis serverim dotu labākas RP Līmena prasmes . Mēģinātu cilvēkiem likt vairāk erpot , nevis tik braukāties ar auto , vai Farmojot naudu autobusos . Dotu labu attieksmi pret cilvēkiem kuriem ir vajadzīga palīdzība serverī , mēģināšu dot to labāko . Es kā Servera pārzinis mēģināšu darīt visu kas vien iespējams lai serveris kļūtu attistītāks Roleplay līmena zinā . Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus : Apzsinos uz visiem 100 %
 5. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds: Otto 1,1, Uzvārds: Moto 1,2, Dzimšanas datums un vieta: September 23 , Los Santos Middle Hospital 1,3, Pastāvīgā adrese: Richmond 34 Street . 1,4, Tālruņa numurs:371709 1,5, Cita kontaktinformācija: Motto35@mex.il 1,6, Izcelsme: Meksikānis , Amerikānis 1,7, Dzimums: Vīrietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Kā varbūt kādam jau zināms esmu pieredzējis šādam darbam , esmu ar to nodarbojies ilgu laiku . Spēju labii komunicēt kā arī saprotošs , klausu pavēles un zinu ar ko man ir darīšanas . Esmu ļoti neatlaidīgs , ja daru darbu , tad daru to uz visiem 100 . Esmu pieredzējis autovadītājs . Saprotu to kad šis ir mans darbs uz ko vēlos kandidēt visu savu atlikušo mūžu . Esmu spējīgs darīt darbus ko man uzdod . Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? : Labi komunicēju , kā arī uzsklausu pavēles , saprotu ko daru . III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): Jā . 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati):Nē . 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): Nē . IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [X/✓] Vidusskola [X/✓] Augstskola [X/✓] Bakalaura grāds [X/X] Maģistra grāds [X/✓] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Otto Motto, un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: Kristers 4.1, Tavs vecums:14 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?:Protams 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: Esmu jā , dabūjis par banu , par maldīgu informāciju . 4.4 Ja tā, tad kāpēc? - Maldīga informācija .
 6. Hmm diez kādēļ ? Jo Squdisham nepatīku ko ? Jaunieti cik neatīstits tu esi , Šis Cī vī ir IC , nevis tas kad OOC Es tev nepatīkot . *facepalm*
 7. Otto Motto I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds: Otto 1,1, Uzvārds: Motto 1,2, Dzimšanas datums un vieta: September 23 , Los Santos Middle Hospital 1,3, Pastāvīgā adrese: Richmond 34 Street . 1,4, Tālruņa numurs:371709 1,5, Cita kontaktinformācija: Motto35@mex.il 1,6, Izcelsme: Meksikānis , Amerikānis 1,7, Dzimums: Vīrietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Kā varbūt kādam jau zināms esmu pieredzējis šādam darbam , esmu ar to nodarbojies ilgu laiku . Spēju labii komunicēt kā arī saprotošs , klausu pavēles un zinu ar ko man ir darīšanas . Esmu ļoti neatlaidīgs , ja daru darbu , tad daru to uz visiem 100 . Esmu pieredzējis autovadītājs . Saprotu to kad šis ir mans darbs uz ko vēlos kandidēt visu savu atlikušo mūžu . Esmu spējīgs darīt darbus ko man uzdod . Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? : Labi komunicēju , kā arī uzsklausu pavēles , saprotu ko daru . III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): Jā . 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati):Nē . 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): Nē . IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [X/✓] Vidusskola [X/✓] Augstskola [X/✓] Bakalaura grāds [X/X] Maģistra grāds [X/✓] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Otto Motto, un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: Kristers 4.1, Tavs vecums:14 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?:Protams 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?:Nē 4.4 Ja tā, tad kāpēc? - [OOC] Motivacijas vestule norisināsies klātienē, intervijas laikā.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.