Jump to content

RapidTheOG

MTA Admins
 • Ieraksti

  39
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  47 [ Donate ]

Biedra reputācija

7 Neutral

Informācija par RapidTheOG

Nesenie profila apmeklētāji

297 profila skatījumi
 1. Sveiks Alexandr Blackwood Izskatos pieteikumu uz mehānika spējām, esmu izlēmis to Apstiprināt! Ar jums sazināsies kāds no Administrācijas, lai piešķirtu spējas! Jauku vakaru novēl MTA.Chill.Lv Administrācija!
 2. Sveiks @Skorpions Parslasijām tavu pieteikumu un nolēmām to Akceptēt. Tev tiek dotas 3 dienas lai būtu skaistis ss, ja tas netiks darīts f3 tiks arhivēts. Sazinies ingame ar mani Edward Polomeno,Seth Prayo.
 3. Personāžs pilns vārds : Edward Polomeno Ekrān šāviņš no ./stats un ./history :https://prnt.sc/x5l3lg https://prnt.sc/x5l4ss Frakcijas nosaukums , kurā attēlosi šo spēju būt mehāniķim ( Obligāti ) :https://prnt.sc/x5l62b (Es nesaprotu pa krieviski ) Pastāsti savu pieredzi tieši šajā jomā , kā arī nedaudz par savu personāžu :Pieredz ir ļota mehāniķu darbā,pašam ir bijuši f3 mehāniķu entiem daudz.Daudz ko saprotu no mehāniķu darba un pašam patīk labot/uzlabot citu auto. Mans character ir domāts tiesi mehāniķu,chars braukās ar žiguli un tie ļoti cepīs. Izvēlies vienu no servera transportlīdzekļu pieejamajām detaļām/uzlabojumiem un sniedz aprakstu , cik detalizēti spēsi šo uzlabojumu uzstādīt vai noņemt : /me izkāptu ārā no auto pēc kā dotos uz bagāžnieka puses /do bagāžneikā atrastos donkrats, atslēga un rezerves riepa. /me pieiet pie bagāžneiak pēc kā to pataisa vaļā /do attaisītos vaļā bagāžnieks. /me ieliektos dziļāk bagāžniekā pēc kā noņemtu nost paklājiņu /me izņemtu ara paklajiņu pec ka to noliktu pie auto /me ieliecas atpakaļ iekšā bagāžniekā pēc donkrata, rezerves riepai un atslēgai /me izņemj visu ara pec ka to visu noliek pie uzsprāgušās riepas /me noliktu donkratu zem auto pec ka saktu to pacelt augšā. /do pec brīža auto butu augšā /me pasniedzas pec atslegas /me ar atslēgu sāk skrūvēt vaļā riepu /do pec 4 skruvem riepa butu atskruveta /me ar abu roku palidzibu noņemj riepu nost /me uzliek jauno tezerves riepu pec ka to saktu skruvet klat /do pec laika riepa butu pieskruveta. /me nolaiž auto lejā pēc kā iemet uzsprāgušo riepu un donkratu iekš bagāžnieka /me aizcērt bagūzi pēc kā dodas projām.
 4. **Pirmsākumi** MS-13 ir maza banda kas radusies Los Santos rajonā.Radās 1990 gadā ,kur 3 jaunieši bija dabūjuši narkotikas no vienas personas,sāka tirgot pēc kā kāds pircējs nodeva visas trīs personas no MS-13 un visi trīs tika arestēti un iemesti uz piecpacmit gadiem.Personas būtu jaunas,21 gadus jauni.Izlauzās pēc kā sāka mukt ,peldot pāri lielai upei, atrada mazu būdu.Tur viņi pārnakšņoja divas nakti un devās tālāk.Tie bija nonākuši atpakaļ savā hood un nolēma pārvākties.Viņi pārvācās pēc kā turpināja savu biznessu jaunā miteklī.Ar laiku dabūja ieročus un sāka tirgot.Mazliet piepelnījās pēc kā nopirka blakus divstāvīgo māju.Policija viņus atkal atrada un ielika uz mūža ieslodzījumu ,cietumā no kura ir ļoti maza iespēja izmukt.Personas bija jaunas pēc kā uzztaisīja pašnāvību ,bet vienam no biedriem bija mazs dēls ar vārdu Seth Prayo. **Banda 2020** Seth Prayo uzsāka jaunu biznessu iekš MS-13 bandas ,tirgojot jau smagās narkotikas.Atrada jaunus uzticīgus cilvēkus un sāka tirgot ieročus.Seth Prayo pārsvarā lika tirgot narkotikas biedriem.Viens no biedriem nodeva pēc kā Seth sadusmojās un viņu nošāva, un noslīcināja.Atrada draugu Franklin Clinston .Abi apvienojās kopā pēc kā abi kopīgi turpināja biznessu pārdodot smagās narkotikas un ieročus.Franklin ļoti izpalīdzēja Seth ar finansēm.Banda ar biedriem attīstījās pēc kā viņi pārņēma ielu,iekš Palomino Creek. **Apģērbs** **Nodarbošanās** Veikala zādzībām Cilvēku nolaupīšanu Cilvēku naudas izpiešanu Narkotiku iepirkšanu Narkotiku pārdošanu/izpaltīšanu Auto zādzībām
 5. +lūdzu man proff kur es tevi nosaucu par stulbu.
 6. Specot sāku,kad ierakstiji /do komandu (★ redzams aizmugurē, policijas patruļas sirenas. ((Morgensthern Jeamer)) ). Es b chatā sāku prasīt kur viņš redz policju, jo neviena nav on (( tas nekas kad nav online pd , viņi ir 24/7 )) .Bet pats nesakot,kad tas viss notiek pasīvi,par kamerām es nejajaucos,jo pats biju uz jautājumas zīmes par notiekošo. Pēc kāda laiciņa strīdā iejauc kad esmu neloģisks,jo pats nepasakot viss notiek pasīvi. (( skaidrs, ja pat admins tads nelogisks, nav jegas. )) . Neskatoties pēc iepriekšējā, tu man pm uzraksti par mašīnām,kad tās būtu jāsalabo un iesaki loģiski domāt 0_0. PM No (3) Morgensthern Jeamer (shameoffic): es tev ieteiktu salabot masinu, vai par tevim ari smuki ierakstisu . PM Nosūtīta (3) Morgensthern Jeamer (shameoffic): wdym salabot? . PM No (3) Morgensthern Jeamer (shameoffic): ja , un ieteiktu , logiskak domat.
 7. Neitrāls,runājam dc bet nesmu sure vai būsi piemērots.
 8. Just a gdm car. https://prnt.sc/vs2o4g
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.