Jump to content

RaivoKR

Member
 • Ieraksti

  44
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  53 [ Donate ]

RaivoKR last won the day on September 15

RaivoKR had the most liked content!

Biedra reputācija

17 Good

2 Sekotāji

Informācija par RaivoKR

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tava personāža vārds un uzvārds: Oliver Nash Personāžs kam vēlaties veikt CK, vārds un uzvārds: Colt Durant Iemesls:Viņš piepisās IC veidā manējiem un vislaiku draudēja. Man tas pieriebās un nošāvu viņu IC celā Piezimes: Viņam vaig CK jo viņs vel GF uztaisija un atteicas erpot.
 2. Vecīt pat admini teica kad vairs forsu pieprasījumus nedrīkst taisīt. Iekš spēles ir viss vajadzīgais veikalos. Nopērc tur!
 3. Par! Rexx ir normāls čubis, galva ir uz pleciem, domāju kad varēs šo f3 noturēt. (Zinu ka sitais nav nekads posts kur jaliek par/pret bet nu still ieliksh)
 4. REC, normāls čalis esi. Galva uz pleciem ir. lai jau iet PAR
 5. Būšu pirmais kas iekomentē, Bijaa DayZ komūna tā toxic parasti, bet nu visiem ir iespēja, Lai iet PAR!!
 6. Šitam čūbim došu PAR. Neko nesaku dažreiz pamixo utt. Bet nu ir dots pārbaudes laiks lai pamācītos tajā amatā. Anyways GL.
 7. Nuuu sāksim ar to kad pie pieteikuma neesi kārtīgi piestrādājis. Kā arī tev stundas ļoti maz nesen serverī ienāci. Šoreiz no manis Anti. Sakrāj nedaudz vairaak stundas un centies atkal. GL anywways!
 8. Nesen jau rakstīji nav divas nedēļaas pagājušas. Bet nu ja to neskata tad ta esi jauks,foršs normāls cilvēks neko nepārkāpj, aar tevi interesanti erpot, Došu REC. GL!
 9. Var redzēt ka kritiku nevari pieņemt un paklusēt. ANTI!
 10. Pieteikums normāls, serverī neesi diezgan aktīvs un nedaudz par ātru piesaakies jo tev stundas nav daudz. šoreiz antirekomendāciju bet nu veiksmi no manas puses. (Būtu Rec ja būtu vairāk H)
 11. Var redzēt ka kritiku nevari pieņemt un paklusēt. Un mans pieteikums vēl naav izskatīts
 12. Nezinu tevi jo neieliki history vardu nick utt. bet nu neesi pie pieteikuma šoreiz piestrādājis. Šoreiz antirekomendācija!
 13. Trollojies apkārt, apsaukā visus. Ja tev nervus saapisis visus ajail saksi likt. Tādu GM es nevēlos redzēt, piedod bet šoreiz PRET! GL!
 14. Nē veci, pēdējo reizi kad esu tevi redzējis ir kad biju pie ralfinja F3 nelegalaja. 16dienaas neesi bijis on, varbūt vairāk. Neesi diezgan aktīvs tādēļ šoreiz došu ANTI! Anyways GL!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.