Jump to content

kamediklab

Member
 • Ieraksti

  4
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  18 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par kamediklab

 1. Jūs ņaudiet par main profilu, bet vēljoprojām neredzu nekādu pierādījumus. Es neredzu iemeslu dot savu veco profilu tikai lai jūs justos labāk. Labāk iemācaties pievienot pierādījumus pie saviem komentāriem. Forumā redzu hyperlink uz demo, bet netieku klāt, un nodomāju, ka pieeja ir tikai augstāk stāvošiem. Vai arī es kļūdos, un varu pats atrast to demo? Ar lielāko prieku iemestu pats.
 2. Nu cerēsim, ka šis anonīmais spiegs arī spēs ielikt pierādījumus. Man pašam arī interesē uzzināt par ko mani godalgoja ar banu. Es vairāk biju domājis to kā- Viņš mani pat neskatījās, bet tāpat nobanoja. Skystrike tu patiešām esi smieklīgs. Es patiešām nesaprotu kā tu tik daudz proti runāt bet tajā pašā laikā neko nedarīt. Ja mana spēlēšana tevi tik ļoti kaitina, tad lūdzu liec sūdzību ar demo. Tu saviem vecākiem tāpat kā adminiem karies uz kakla? Savos 18 gados tas vairs nav adekvāti. Runājot par pašu mapi. Inferno mapē labi gāja, un tie tavi sauktie prefi ir vienkārši absurds. Komanda kurā tu biji visi teica, ka es cheatoju, tikmēr komandā kur es biju cilvēki teica ka es neprefoju, netrāpu šavienus un vienkārši spēlēju normāli. Vai arī gribi teikt, ka tie kuri neredz POV un tikai mirst zin labāk? Nākamajā mapē bija sūdīgāk. Vienkārši negāja. Bet tajā pašā brīdī overpass mapē, kur swordfish bija, man gāja diezgan labi, un cik noprotu tapēc ir arī bans.
 3. 1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. STEAM_0:0:553749928 2. Serveris kurā saņemts bans. Public 3. Admina niks kas jūs nobanoja. Swordfish 4. Izraksts no konsoles. Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5. Links uz jūsu banu banlistē chill.lv/bans/?bandata=3807 6. DEMO Saprotu jums te tādi neeksistē. 7. Jūsu komentārs par banu. Jūs jocīgi esat? Brīdī kad tiku banots swordfish bija pretinieku komandā nevis specos, tapēc ļoti vēlētos zināt ko jūs redzējāt.
 4. 1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. STEAM_0:0:553749928 2. Serveris kurā saņemts bans. Public 3. Admina niks kas jūs nobanoja. Flappy 4. Izraksts no konsoles. Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5. Links uz jūsu banu banlistē chill.lv/bans/?bandata=3774 6. DEMO Būšu pateicīgs, ja kāds izpalīdzēs ar šo. Pašam nesanāca atrast 7. Jūsu komentārs par banu. Nezinu īsti par ko mani nobanoja. Ja mani nobano par tik sliktu spēlēšanu, tad brīnos, ka agrāk jau nebiju banots.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.