Jump to content

Froncha

Member
 • Ieraksti

  83
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  148 [ Donate ]

Everything posted by Froncha

 1. REC, zini ko vēlies... pats ar tevi neesmu saskāries iekš roleplay bet pieteikums izskatijās sakarīgs un liekas, ka zināsi ko darīsi. Viens ļoti liels mīnuss manās acīs bija stundas, bet uz gamemaster pieteikumu šo var pievert. Rekomendācija par gamemaster, antirekomendācija par administrātoru.
 2. visi kas rakstija iepriekš PAR, jūs vispar izlasat pieteikumu, pirms likšanas savu viedokli? Pieteikums bija šausminošs, ļoti daudz gramatikas kļūdas un vēl pietam tika rakstīts '' esmu spēlējis sampu un tur attītijis rp līmeni '' , ''Gabākai lasīšanai!'' , '' Elezebete''. Tie, kas zin sampā RP nav un ja RP nav, kāda veidā to var attistīt? ANTI
 3. ANTI, paskaties uz savu nick. @LOHS
 4. @Otto ej mācies eksāmeniem, kāds vēl gamemaster! '' Apzsinos uz visiem 100 % '' latviešu valodā papildus konsultācijas e-klasē skolotājai pajautā, paprasi lai parbauda kļūdas iekš tava gamemaster pieteikuma, ja šis būtu eksamens tu lidotu atpakaļ uz 6. klasi! ./history nav ielikts tādēļ pieņemu ka tur ir rupji sakot ''piedirsts'' ar ajailiem, ANTI!
 5. ANTI, ļoti bedīgs ./history, gamemaster tādas lietas nav pieļaujamas, kā arī daudzi raksta ka esi toksisks un tas ir tiešām liels mīnuss, un cerams uzlabosi attieksmi tā lai nebūtu puse no cilvēkiem rakstam ka esi toksisks.
 6. @RaivoKR @puika @Krapālis šeit nav publiskais čats! neproti uztvert kritiku, kā arī esi parkāpis daudz noteikumus pec skata iekš ./history. milzonīgs anti.
 7. REC, cerams man banu neiedosi xd
 8. Vārds: Froncha Vecums: 16 Tavs Discords: froncha#2684
 9. Viens no retajiem policistiem kas prot braukt.
 10. Froncha

  PENI Death Squad

  Ļoti skaisti screenshoti, šo es sāku redzēt bieži ka tiek veidoti glīti screeni. Izsniegšu F3, vēlos redzēt aktivitāti, ja to neredzēšu F3 tiks arhivēts.
 11. Patīkami skatīties uz screeniem, lai iegūtu F3 sazinies ar manu kolēģi Frosty. Viņš izsniegs tev F3. Lai iegūtu kapitālus un dropus izlasi informāciju par to Ja neredzēšu aktivitāti no tavas frakcijas, tā tiks arhivēta.
 12. Froncha

  Almatskaya Bratva

  Diemžēl netika izpildītas manas prasības, neredzēju nekādu aktivitāti. Šis F3 tiek arhivēts.
 13. Sveiks, chujs ka esi mans sporta skolotājs, description sakrīt!
 14. Labs cilvēkbērns.

 15. Froncha

  Almatskaya Bratva

  Es kā admins kas atbild par nelegālo FMK akceptēju šo frakciju un izsniegšu jums F3, sazinies ar mani caur discord vai in-game froncha#2684 Screenshotus gaidu 4 dienas pēc F3 izsniegšanas, neredzēšu aktivitāti frakcija tiks arhivēta.
 16. Froncha

  15-7 Family

  Topiks nokopēts, kāmer neredzēšu pierādijumus ar atļauju no topika autora šis F3 netiek akceptēts.
 17. Izlasot šo topiku man galvā ienāk frāze ''īsi un kodolīgi'' neesmu liels fans pārspilēšanai ar rakstīšanu lielos daudzumos, perfekts, topika izmērs šai frakcijai, protams vēlešos vēl un ar katru screenshot redzēšu vairāk un vairāk, neteikšu ka topiks ir perfekts bet izmēram būtu jābūt šādam, sazinies ar mani IG (in-game) par F3 izsniegšanu, gaidu no tevis screenshotus ar roleplay no šīs frakcijas, pirmiem screenshotiem jābūt iesūtītiem četru dienu laikā kopš F3 izsniegšanas.
 18. https://www.youtube.com/watch?v=1cYeLnmqRiU
 19. 1. Kādu auto modeli Jūs vēlaties? (Audi S6/BMW M3/Lamborghini Aventador) : Lotus Elise 16V1.2 Kurš gads auto un kāda litrāža? : 1.8L 1997 2. Kāpēc jūs vēlaties šo auto? (30-50 vārdiem) : Vienmēr ir cepijušas šāda tipa mašīnas, vēlos uzlabot šo auto tik ļoti lai menti ķerot mani nosvīst. Auto izskatās pievilcīgs, un draudīgs, uz ielām nevarēs saskatīt šo vāģi jo sekundes laikā viņš nebūs redzams uz tav rajona. 3. Cik esat gatavs mests par mašīnu? : 80k - 110k 4. Vajadzīgais links no kurienes atradāt auto ko vēlaties importēt - https://www.autoscout24.com/offers/lotus-elise-1-8-16v-gasoline-red-23e939ea-2dab-4e17-b78d-2622ae9aced3?cldtidx=8&cldtsrc=listPage
 20. Varējāt daudz labāk, uztaisīt logo vai kaut ko tādu tā lai pašiem labāk izskatās... Kā privātās FMK admins, es izsniegšu jums F3. Vēlos sagaidīt screens 3. dienas kopš F3 izsniegšanas.
 21. Stāsts manuprāt varēja būt plašāks, kā privatās FMK admins piešķiršu jums F3. Ceru sagaidīt screenshotus 3. dienas kopš F3 izsniegšanas,
 22. Froncha

  *Yakudzas Mafia*

  Netiki galā ar ielu bandu, nezinu vai tiksi galā ar mafiju...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.