Jump to content

Froncha

Member
 • Ieraksti

  83
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  148 [ Donate ]

Biedra reputācija

31 Excellent

2 Sekotāji

Informācija par Froncha

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. REC, zini ko vēlies... pats ar tevi neesmu saskāries iekš roleplay bet pieteikums izskatijās sakarīgs un liekas, ka zināsi ko darīsi. Viens ļoti liels mīnuss manās acīs bija stundas, bet uz gamemaster pieteikumu šo var pievert. Rekomendācija par gamemaster, antirekomendācija par administrātoru.
 2. visi kas rakstija iepriekš PAR, jūs vispar izlasat pieteikumu, pirms likšanas savu viedokli? Pieteikums bija šausminošs, ļoti daudz gramatikas kļūdas un vēl pietam tika rakstīts '' esmu spēlējis sampu un tur attītijis rp līmeni '' , ''Gabākai lasīšanai!'' , '' Elezebete''. Tie, kas zin sampā RP nav un ja RP nav, kāda veidā to var attistīt? ANTI
 3. ANTI, paskaties uz savu nick. @LOHS
 4. @Otto ej mācies eksāmeniem, kāds vēl gamemaster! '' Apzsinos uz visiem 100 % '' latviešu valodā papildus konsultācijas e-klasē skolotājai pajautā, paprasi lai parbauda kļūdas iekš tava gamemaster pieteikuma, ja šis būtu eksamens tu lidotu atpakaļ uz 6. klasi! ./history nav ielikts tādēļ pieņemu ka tur ir rupji sakot ''piedirsts'' ar ajailiem, ANTI!
 5. ANTI, ļoti bedīgs ./history, gamemaster tādas lietas nav pieļaujamas, kā arī daudzi raksta ka esi toksisks un tas ir tiešām liels mīnuss, un cerams uzlabosi attieksmi tā lai nebūtu puse no cilvēkiem rakstam ka esi toksisks.
 6. @RaivoKR @puika @Krapālis šeit nav publiskais čats! neproti uztvert kritiku, kā arī esi parkāpis daudz noteikumus pec skata iekš ./history. milzonīgs anti.
 7. REC, cerams man banu neiedosi xd
 8. Vārds: Froncha Vecums: 16 Tavs Discords: froncha#2684
 9. Viens no retajiem policistiem kas prot braukt.
 10. Froncha

  PENI Death Squad

  Ļoti skaisti screenshoti, šo es sāku redzēt bieži ka tiek veidoti glīti screeni. Izsniegšu F3, vēlos redzēt aktivitāti, ja to neredzēšu F3 tiks arhivēts.
 11. Patīkami skatīties uz screeniem, lai iegūtu F3 sazinies ar manu kolēģi Frosty. Viņš izsniegs tev F3. Lai iegūtu kapitālus un dropus izlasi informāciju par to Ja neredzēšu aktivitāti no tavas frakcijas, tā tiks arhivēta.
 12. Froncha

  Almatskaya Bratva

  Diemžēl netika izpildītas manas prasības, neredzēju nekādu aktivitāti. Šis F3 tiek arhivēts.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.