Jump to content

EAZY.

Member
 • Ieraksti

  27
 • Piereģistrējās

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  255 [ Donate ]

EAZY. last won the day on December 14 2020

EAZY. had the most liked content!

Biedra reputācija

8 Neutral

Informācija par EAZY.

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. EAZY.

  PUB

  Bet sākumā Tev tika teikts, kāpēc tik liels sods. Pēc būtibas pienākās mazāks... Tu uzliec "mute" fujakam uz 1h, lai gan varēji sākumā uzlikt mazāku sodu. Mani vispār izbanoji, lai gan varēji uzlikt mute. Ar ko Tu esi pārāks, ka Tu vari likt citiem aizvērties, nevienam citam mēs netraucējam izņemot Tevi, vaibu tik piss ārā. xDD. Bet nu labi...
 2. EAZY.

  PUB

  Paraugs kā rakstīt sūdzību par adminu! Topiks jānosauc "Sūdzība [serveris] admina niks" - Admina niks - noyd- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Tiek likti neadekvāti sodi, ilgumi. Vecis kaut ko nīd, pīkst, liek aizverties citiem, lai gan pastāv ing mute, ja kaut kas nepatīk. Pilnīgi pohuj, ka aizskāru viņa jūtas, bet var jau uzlikt gagu nevis banot uzreiz. xDD - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - CHILL.LV DEMOS Iztiksim bez rupjībām un aizvainojumiem. Sūdzība tiks izskatīta tuvāko dienu laikā. Ja sūdzība neatbilst paraugam, ietvertais saturs aizvaino citus vai netiek ievērotas citas vispārpieņemtas ētikas normas, topiks tiek automātiski dzēsts. Par atkārtotu izdzēstā satura postošanu - tiksiet sodīti.
 3. EAZY.

  maķa uz PUB!

  Pret, stundas maz. Tas ka Tu tagad esi aktīvs, nenozīme to, ka velāk nenogasīsīsies kā visi pārējie. Ingame esmu ievērojis, ka nemāki muti turēt un gudri runā. Neviena apelācija par nosūdzētu čīteru. Tie admini, “kas it kā Tevi rekommandē.” Paši īsti nefiltrē, kas notiek un par adminiem saukt grūti.
 4. EAZY.

  Čau no Arčhaa

  Bēdīga sasveicināšanās, čau!
 5. Neliekās, ka tā ir sasveicināšanās. Ļoti maz uzrakstīts, hi.
 6. EAZY.

  Čau no Mazais!

  Hi, varēji vairāk.
 7. EAZY.

  Benchix uz PUB

  Tā nav pirmā reize, kad Tu nepamatoti to dari. "kā jau teicu turēšu savu toksismu ārpus servera, bet šitais gan ir ļoti ironiski." Cilvēki tik ātri nemainās, so šaubos, ka Tu kaut ko tur mainīsi. xDD
 8. EAZY.

  Benchix uz PUB

  ANTI. Admini pietiek, puss serveris ar mazgadīgajiem.
 9. EAZY.

  CS GO

  Darīts jau.
 10. EAZY.

  CS GO

  Čau! Varbūt kāds var palīdzēt. Katru reizi ejot serverī, failus ladē no jauna.
 11. Sveiks! Viņš melo par vecumu, paļubom 20 years old.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.