Jump to content

Poseidons

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  26 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par Poseidons

 1. I. - Personas dati Vārds: Uzvārds: Dzimšanas datums un vieta: Pastāvīgā adrese: Tālruņa numurs: Cita kontaktinformācija: Izcelsme: Dzimums: II - IZLTĪTĪBA ((Ar X atzīmē iegūto izglītību)) Pamatskola [ ] Vidusskola [ ] Augstskola [ ] Bakalaura grāds [ ] Maģistra grāds [ ] III - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar San Andreas Valdību ir pamatots, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. SAV var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, JŪSU VĀRDS, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. IV. - Atsauces Iepriekšējie darbi: Kāpēc aizgājāt ?: V - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati): 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: 4.1, Tavs vecums: 4.2 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: 4.3 Ja tā, tad kāpēc?
 2. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1. Pilns vārds: 2. Dzimšanas datums: 3. Dzimšanas vieta: 4. Dzimums: 5. Ķermeņa svars: 6. Augums: 7. Adrese: 8. Tālruņa numurs: 9. Studijas (pēdējā pabeigtā skola) Nosaukums, izglītība.) II - JAUTĀJUMI 10. Vai jums ir ASV pilsonība? Atzīmējiet “X” attiecīgajā lodziņā. [-] JĀ [-] NĒ 11. Vai jums ir derīga vadītāja apliecība San Andreas štatā? Atzīmējiet “X” attiecīgajā lodziņā. [-] JĀ [-] NĒ 13. Vai Policijas departaments jūs kādreiz ir sodījis, ieskaitot par satiksmes noteikumu pārkāpšanu? Atzīmējiet “X” attiecīgajā lodziņā. [-] JĀ [-] NĒ 14. Ja atbilde uz iepriekšējo jautājumu bija “JĀ”, lūdzu, precizējiet!: 15. Kuru organizācijas vienību vēlaties uzņemt? Atzīmējiet “X” attiecīgajā lodziņā. [-] ĀRKĀRTAS MEDICĪNAS PAKALPOJUMS (neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesti) [-] UGUNSDROŠĪBAS DEPARTAMENTS (Ugunsdzēsēji) V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar San Andreas Neatliekamā Palīdzība ir pamatots, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. SANP var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, JŪSU VĀRDS, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. ((OOC INFORMĀCIJA)) 1. Kāds ir tavs vārds vai segvārds? 2. Cik tu esi vecs? 3. Vai esat kādreiz atradies Admin Jailā iekš servera? Ja jā, tad kāpēc? 4. Vai jūs kādreiz esat bijis SANP(LSGD,LSFD) biedrs uz kāda servera? Atzīmējiet “X” attiecīgajā lodziņā. [-] JĀ [-] NĒ
 3. ((Topika Title jābūt šādam, [LSPD] (vāŗds uzvārds))) I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds: 1,1, Uzvārds: 1,2, Dzimšanas datums un vieta: 1,3, Pastāvīgā adrese: 1,4, Tālruņa numurs: 1,5, Cita kontaktinformācija: 1,6, Izcelsme: 1,7, Dzimums: I - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati): 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): IV - IZLTĪTĪBA ((ar X apzīmēt iegūto izglītību)) Pamatskola [ ] Vidusskola [ ] Augstskola [ ] Bakalaura grāds [ ] Maģistra grāds [ ] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir pamatots, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, JŪSU VĀRDS, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: 4.1, Tavs vecums: 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?: 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: 4.4 Ja tā, tad kāpēc? ((Motivacijas vēstule tiks sniegta intervijas laikā))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.