Jump to content

Poseidons

Member
 • Ieraksti

  48
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  4
 • iChill

  151 [ Donate ]

Poseidons last won the day on August 19

Poseidons had the most liked content!

Biedra reputācija

22 Excellent

3 Sekotāji

Informācija par Poseidons

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiks!

  Vari izskatīt manu GameMaster pieteikumu?

 2. Sveiks, tu esi ierakstijis sūdzību pilnīgi nepareizā formā un vietā, tava sūdzība tiek ignorēta, un anulēta. Uzraksti kārtīgu sūdzību bez apvainojumiem pret administrāciju šeit - https://chill.lv/forums/forum/138-ārpus-tēla/
 3. Frakcija tiek arhiveta, jo netika izradita nekada aktivitate ilgak par nedelu.
 4. Sveiks Ocean1, par cik vairaki topiki tev ir bijusi nozagti un isti neuztver nelegalo frakciju nopietni un ticu, ka tu nespesi kvalitativi novadit to, esmu nolemis tev aizliegt veidot jebkadas nelegalas organizacijas, ja tiks veidotas, tas tiks uzskatits par spamu un tiksi bridinats ar bridinajumu punktiem ieks foruma, iesaku tev pievienoties jau kada no esosajam nelegalajam organizacijam lai saprastu, kas ka strada.
 5. EDIT: Frakcija tiek iesaldēta līdz topika veidotājs atgriezīsies no savām darīšanām un būs spējīgs vadīt savu Nelegālo Organizāciju un aktīvi mest ScreenShotus par frakcijas aktivitāti iekš servera
 6. Sveiks KlameX, par cik Spēles Pārziņiem nav iespēja uzmest MakeGeneric un iespējams tā bija maldīga informācija ko sniedza DeathNote, esmu nolēmis tev noņemt liegumu un atļaut spēlēt iekš mūsu MTA:RP servera. Ar cieņu administrātors Poseidons!
 7. Tika izveidots skripts, kurš samazina šaujamieroču damage, pateicoties šim skriptam, tagad jūsu apšaudes būs interesantākas un ilgākas COLT( Glock 26, 9mm ) - 13 šāvieni pa personu lai nogalinātu DEAGLE( Glock 36, .45 Kalibrs ) - 10 šāvieni pa personu lai nogalinātu SILENCED( Silenced - Beretta M9) - 16 šāvieni pa personu lai nogalinātu SHOTGUN ( Remington 870 ) - 3 šāvieni pa personu lai nogalinātu Sawed-off ( Lupara ) - 3 šāvieni pa personu lai nogalinātu Combat Shotgun ( Spas-12 ) - 5 šāvieni pa personu lai nogalinātu Uzi ( Norinco M320 ) - 22 šāvieni pa personu lai nogalinātu MP5 ( HK MP5 ) - 16 šāvieni pa personu lai nogalinātu TEC-9 ( KG-99) - 19 šāvieni pa personu lai nogalinātu AK-47 ( Type 56 ) - 11 šāvieni pa personu lai nogalinātu M4 ( CAR-15 XM177 ) - 13 šāvieni pa personu lai nogalinātu RIFLE ( Winchester Musket ) - 7 šāvieni pa personu lai nogalinātu SNIPER ( M24 ) - 5 šāvieni pa personu lai nogalinātu P.S - Par cik tika samazināts damage šaujamieročiem, Nelegālo Frakcijām tiks izdotas vairāk lodes nekā tika dots!
 8. Ar prieku pazinoju, ka tavs ieteikums tika nemts vera un tika samainiti speles ierocu nosaukumi uz realas dzives ierocu nosaukumiem. TC
 9. || PERSONISKĀ INFORMĀCIJA || Vārds : Tommy Uzvārds : Herataz Personas Kods : 151109-15509 Adrese :Los Santos, Jefferson motels Tālruņa numurs ; 601515 Elektroniskā pasta adrese :T.Herataz@gmail.com Pieteicējs (( Iezīmēt ar X )) : [ ] fiziska persona [x] juridiska persona Jautājums (( Iezīmēt ar X )) : [x] iegādāties [ ] saņemt mantojumā [ ] dāvinājumā [ ] medību šaujamieroci [ ] sporta šaujamieroci [x] pašaizsardzības šaujamieroci [ ] medībām klasificētu lielas enerģijas pneimatisko ieroci [ ] sportam klasificētu lielas enerģijas pneimatisko ieroci Ieroča kategorīja ((Vajadzīgo/-s atzīmē ar X )) : [x] A kategorijas īsstobra šaujamierocis [ ] B kategorijas garstobra šaujamierocis [ ] C kategorijas lielas enerģijas pneimatiskais ierocis Paredzētais ieroča Lietojums : [ ] medībām [ ] sportam [x] pašaizsardzībai Ieroča iegādes iemesli (pamatojums ieroča iegādei, glabāšanai vai nēsāšanai, Min 50vārdi) : Esmu Neatliekamās Palīdzības Priekšnieka Vietnieks un esmu diezgan zināma persona valstī, es ticu, ka ir personas, kuras vēl man to sliktāko un vēlas nodarīt man pāri vai pat nogalināt. Man ir jāmaksā par manu auto un māju , tāpēc miesassargus nevaru noalgot sev, tādēļ arī vēlos lai man būtu atļauja nēsāt un glabāt letalo ieroci sev blakām, jebkurā dienas laikā, lai es justos droši. Vēlos saņemt šādu ieroča atļauju (vajadzīgo atzīmēt ar x): [x] ieroča glabāšanas atļauju [x] ieroča nēsāšanas atļauju 23.julijs: Datums T.H Paraksts : Tommy Herataz: Paraksta atšifrējums :
 10. Frakcija tiek arhiveta neaktivitates del.
 11. Stasts par konteineriem ir diezgan nesaprotams, jo tur nekas nav pastastits, kada veida tika ieguta shii informacija, kurs to informaciju ir uzzinajis, vienigais kas ir zinams, tas ir, ka kkads choms pateicis ka bus konteineri, tas ari viss. Veletos redzet stastu zem ta, kur vins pats to ir uzzinajis, ka ari nav zinams kada veida konteineri tie bus, varbut kaut kadi atkritumi, varbut aluminijs, varbut ir ieguta kaut kada veida informacija, ka kada mafija ir exportejusi vairakus kilogramus ar narkotikam uz los santos ar kugiem un viena no konteineriem atrodas tas produkts, tacu nekas tads netika pateikts. Velams veidot screenus informativakus.
 12. Redzot tavu uzvedibu un rp prasmee ieks servera, es busu spiests neizsniegt tev f3 paneli. Labak pievienojies kadai jau esosajai organizacijai.
 13. Frakcija tiek arhivēta!
 14. Ja netiks ievietoti kvalitativi screeni ar jusu aktivitati, frakcija tiks arhiveta , gaidam no tevis skrīnus par frakcijas darbību !
 15. Palasot tavu stastu, liekas, ka es lasu nevis ielas bandas bet street racer bandas topiku. Ja tev jau ir savakts pamatsastavs, drosi uzraksti pm un izrunasim, tacu, ja nav savakts pamatsastavs, tad pazino man to un lidzgo savac to, uzraksti.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.