Jump to content

Poseidons

MTA Developer
 • Ieraksti

  71
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  4
 • iChill

  161 [ Donate ]

Poseidons last won the day on August 19 2020

Poseidons had the most liked content!

Biedra reputācija

22 Excellent

3 Sekotāji

Informācija par Poseidons

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiks, @Effects, izskatot tavu topiku, esmu nonācis pie secinājuma, ka tavs pieteikums uz Spēles Pārzini tiek pieņemts. Sazinies ar kādu no augstākstāvošiem administrātoriem iekš discord lai saņemtu savu role.
 2. Pieradijumus met lūdzu nevis lieki kaut ko te apmelo mūs.
 3. Nevaru izlabot savu rakstīto, tāpēc izlabošu šajā jaunajā postā. 7.1. Neviens spēlētājs nekad netika un netiks dots liegums spēlētājam bez iemesla, Ja tev tika iedots liegums bez iemesla, tad lūdzu veido jaunu un precizētu informāciju par savu ban un pēc parauga.
 4. Sveiks, atbildēšu uz tavām pretenzijām pa punktiem. 1. Par nepatiesu spēlētāju likšanu admin jailā. 1.1. Administratori bez iemesla nekad nemet mūsu servera spēlētājus admin jailā, taču, ja iemet un iemesls izrādas nepatiess, administrācija atvainojas par pārpratumu un nepatiesu admin jailu, un spēlētājs tiek izlaists. 1.2. Ja tev šāda situacija bija notikusi, tev bija šāja pretenziju izteikšanas topikā jānorāda kaut kāda veida pierādijumi par nepatisiem jailiem, bet tu to nebiji noradijis, tapec tā ir lieka mutes dzesēšana. 2.Par Spēles Pārzini kurš izgāja no domes darba bez roleplay. 2.1. Tātad, šīs spēlētājs, Ben Jameson bija uz to brīdi Mērs, viņs saprata, ka viņš nepavilks šo darbu un nav spējīgs tāda līmeņa amatam, tādēļ viņš izgāja laukā no domes darba. Par cik viņš bija Mērs, viņs domē bija galvenais un viņam nebija nevienam jaataisnojas nevienam kāpēc viņš iet prom no domes, tādēļ viņš netika un netiks sodīts. 3. Par 6 admini tiešsaistē no kuriem 2 bija tikai duty'ā. 3.1. Adminiem nav visu laiku jāsēž duty'ā un jāgaida kamer kāds spēlētājs uzrakstīs reportu par viņam uzradušos problēmu. 3.2. Šie 4 admini ja nav duty'ā viņi roleplayo un viņiem nav laika ieiet duty'ā lai palīdzētu tev. 3.3. Šie divi admini kuri bija duty'ā iespējams bija atgājuši no datora jo reālajā dzīvē iespejams bija kaut kādas darīšanas un bija aizmirsis iziet no admin duty. Tas otrais administrators iespejams bija aizņemts risinot kāda cita speletaja problēmu un tādēļ nespēja atbildēt uz tavu report. 4.Parastie civilie nevar erpot, jo praktiski neko nevar. 4.1. Parastajiem spēlētājiem pašiem ir jādomā kādu roleplay viņi velas atveidot ar sevis veidoto personāžu, ja spēlētājs nespēj izdomāt un rodas šaubas vai šādu telu ir atļauts attēlot, tad lai vēršas pie administrācijas un uzdod viņam interesējošos jautājumus jo mūsu administracija ar prieku jums izpalīdzēs. 4.2. Ja tu saki, ka viņi praktiski neko nevar, tad lūdzu precizē ko tieši viņi nevar attēlot. 4.3. Ja spēlētājam ir izdomāts interesants tēls taču dažu iemeslu dēļ viņš nespēj to realizēt, tad šim spēlētājam ir iespēja vērsties pie administrācijas un palūgt padomus vai palidzibu viņa tēla sekmīgai attēlošanai. 5. Iesaku piedomāt pie automašinas zagšanas, nevis kad ir kautkas vaļa, bet kad serveri ir PD. 5.1. Par šo vajag padomāt, jo šī nav slikta ideja. 6. Auto konfiscētajs var ņemt, un pēctam izsolē mest, parastie nevar. Loģika. 6.1. Šo stulbumu nevelos komentēt, jo ja tu domātu loģiski, tad tu ari saprastu kāpēc parastiem speletajiem tas nav atļauts. 7. Mani nobanoja bez iemesla. 7.1. Neviens spēlētājs nekad netika un netiks dots liegums spēlētājam bez iemesla, Ja tev tika iedots liegums bez iemesla, tad lūdzu veido sūdzību un augstākā administrācija izlems, ņemt liegumu nost vai atstāt. 7.2. Palūgšu tev izveidot sudzibu un pierādijumus, ka tu neteici nekādus serverim aizkarošus teikumus. Paldies par lasīšanu!
 5. Sveiks, shameoffic97, tavs pieteikums uz Spēles Pārzini tiek noraidīts, jo tu esi sliņķis un 23 gados nespēj uzrakstīt sakarīgu pieteikumu. Veiksmi serverī!
 6. @RaivoKR, ar nožēlu es paziņoju, ka tavs pieteikums uz Spēles Pārzini ir noraidīts un nākamo pieteikumu vari rakstīt pēc 2 nedēļām. Iemesli kāpēc netiki pieņemts: 1. Nespēji sniegt konkrētu atbildi uz manis uzdotajiem jautājumiem, kas liecina, ka tu nespēsi sniegt spēlētājiem konkrētu atbildi un risinājumu uz noteiktu jautājumu vai problēmu kas viņiem uzradīsies un tas ir ļoti liels mīnuss kas jau man par tevi pasaka, ka tu netiksi ar šo pienākumu galā ,neskatoties uz to, cik labi tu pārzini roleplay, jo komunicēšanas prasmes ir atslēga šada veida amatam. 2. Slikta gramatika. 3. Tu atbildēji man pretēji tam, ko tu biji rakstijis savā topikā. Piemēri no tekstiem: Iekš Motivācijas vēstules ( Saprotu kad neesmu pēdējās dienas bijis aktīvs bet tad ir tādēļ kad nebij neviena online, to es vēlētos mainīt ja man būtu iespēja tikt uz šo statusu. ) Saņemtā atbilde uz mana jautājuma 4.punkts ( Neviens neliedz tik un tā es viņus saucu. )
 7. Sveiks, Raivo, man ir vairaki jautajumi uz tavu pusi uz kuriem es veletos sanemt konkretas atbildes. 1.Ko tu esi iemacijies 3.Gadu gajuma, ka tu biji pieminejis ieks sava pieteikuma? 2.Ar ko atskiras Hakeri un Chiteri? 3.Kapec lai es butu parliecinats, ka atkartoti netiks veikts trollisms ieks LSPD garazas? 4.Kas tev liedz bez Spelu Parzina amata saukt speletajus spelet musu serveri un kapec tev ir nepieciesams Speles Parzinis lai so funkciju veiktu? 5.Ka tu verte savu komunikacijas limeni ar citiem speletajiem intervala starp 1-10. Paskaidrot kapec tu noverteji sevi ar tadu skaitli. 6. Kapec tu pavadisi vairak laika serveri tikai tad, kad sanemsi Speles Parzina amatu?
 8. Sveiks, RapidTheOG, es piekasisos pie tava topika noformejuma un dizaina jo topika noformejums manuprat ir nepardomats un vizuali nesmuks. Ja ir velme uzlabot savu topika noformejumu lai tas butu baudamaks, tad iesaku nonemt tas neglitas sleposanas vai banditu maskas kuras izboja skatu un ir ieliktas starp katru informacijas avotu. Jo kapec maskas izskatas negliti, tas ir tapec, ka vinas ir parak lielas un maskas nav dizainerisks attels kuru var atkartot vairakas reizes viena topika, tas tikai izbojas skatu. Sleposanas masku vieta var izdomat kadu orginalaku un interesantaku dizainu. Piemeram vismaz 5px bieza linija kurai ir iedota piemeram jusu frakcijas krasa un tici man, tas izskatisies daudz labak.
 9. Sveiks, shameoffic97, veletos nedaudz pakritizet un izteikt viedokli par taviem ekransaviniem kurus tu raadi mums - foruma lietotajiem. Tatad, pirmais pie ka es varu piekasities ir ekransavinu noformejums, tas ir loti nekvalitativs tada zina, ka ir redzamas masinu nummurzimes, personazu vards un ikonas. Iesaku no tiem atbrivoties, lai tavu ekransavinu skatisanas butu baudamaka gan sev, gan citiem. Ka ari es veletos virs vai zem tevis uznemtajiem ekransaviniem kuriem nav teksta, pievienot kadu aprakstu, ko tu ar sho doto bildi velejies mums paradit vai pateikt. Ka piemeru panemsim pedeja posta pedejo ektansavinu kuram nav ieklauts teksts. Pamaniju, ka tev ir divi ekransavini kuri atkartojas ieks pedeja posta, nezinu vai tas bija speciali, vai netisam, bet iesaku nonemt, jo nav nekadas jegas no divam vienadam bildem.
 10. Vot sho es saprotu, kvalitativi screenshoti bez lieka teksta. Ta tik turpinat!
 11. Pec topika veidotaja lemuma, topiks tiek aizverts un parvietots uz arhivu
 12. Poseidons

  West Side Crips

  Frakcija arhiveta neaktivitates delj
 13. Frakcija arhiveta neaktivitates delj
 14. Sveiks!

  Vari izskatīt manu GameMaster pieteikumu?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.