Jump to content

roleks

MTA Developer
 • Ieraksti

  130
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  10
 • iChill

  141 [ Donate ]

roleks last won the day on January 25

roleks had the most liked content!

Biedra reputācija

64 Excellent

Informācija par roleks

 • Dzimšanas diena 07/03/2000

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiks , ja vēlies izbaudīt kvalitatīvu un labas atmosfēras gaisotni , konkrēti uz MTA:SA bāzes lomuspēles izjūtām serveri , droši pievienojies pie mums . MTA.CHILL.LV Atmosfēra tā pati , jaudīgi spēlētāji Serveris tik pat izskata ziņā stilīgs , var teikt nedaudz pat uzlabotāks un slaidāks .... Vienvārd sakot , serverim tika pielāgots speciāli stiprs hosts , kuru parametri ir : (Centrālais procesors: 2 x 4,5 GHz (Ryzen 7 3800X) Operatīvā atmiņa: 6 GB (DDR4 2666 MHz)) UN protams , anti ddos , kas cerams mūs nepievils . IP: 213.32.120.178:22003 DISCORD : https://discord.gg/Jwhn2aeMah
 2. - Spamoji marekam, bet bans no Fosika , labs labs - - Cik noprotu RP tu arī ne visai māki , laikam interesē tikai labi pavadīt laiku , nu ko lai saka , esi pieņemts atpakaļ mūsu serverī , sazinies ar mūsu Gamemasteriem caur F2 , lai tevi apmāca.
 3. -TC- Tika pievienots '' F7 '' togglescreen.
 4. roleks

  GM Flakoons

  - Tiec pieņemts uz pārbaudes laiku , iekš Servera Uzrauga statusa ! - Gamemaster Pieteikums.
 5. Sveicināts mūsu nelielajā kara bāzē. yo
 6. roleks

  52Hover Street

  Gribētos redzēt nelielu story papildinājumu arī no citiem , kas ir pamatsastāvā.
 7. roleks

  Baltijas Kustība.

  Frakcijas izskatās diezgan daudz sološa , patīk gan vizuālais , kas ir ļoti acīm tīkams , kā arī pats storys , kā jūs šo visu esat pasnieguši , pagaidām viena no manām TOP frakcijām , kur briedi ir pacentušies , sagaidu vairāk un vairāk , cerams arī pats Wazijs tiks augstāk , ja turpinās. Patīkami atveidot ar jums roleplay.
 8. Palīdzības vietne - https://discord.gg/6eQfqeSXfV
 9. Dodu tev lielu zaļo gaismu , jo tavs RP līmenis ir sasniedzis to virsotni , ar kuru tieši ir vēlams apmācīt ik vienu spēlētāju , kas to vēlas !
 10. Opā , vecie dūži atgriežas prieks redzēt vecos erperus , ayo . lai izdodas. p.s iespējams pievienošos
 11. +1 Soda punkts , būdams DEV , veic necenzētus vārdus , pret spēlētājiem ! Neiešu šo pat izpētīt dziļāk , krāsainie log file. apstiprinās aŗī servera logos.
 12. roleks

  .:Blue Crips:.

  Viss būtu labi , ja bildes būtu gaišākas nedaudz , var redzēt , kad šeit būs labs potenciāls pēc kāda laika , jo vairāk darāt , jo vairāk uzlabojat visu uz labo pusi!
 13. Izskatās labi un , esmu gatavs ar jums uzerpot kopā , vecā banda atpakaļ Liepājas Crips top kek xd
 14. 🏡 Interior list ID : 1-35 : http://www.shrani.si/f/1s/7V/3td7F9xL/interiorlistpart1.jpg ID : 36-65 http://www.shrani.si/f/2t/Fd/3Z8C9JH9/interiorlistpart2.jpg ID : 66-113 http://www.shrani.si/f/3b/Dd/19quHs37/1/interiorlist2.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.