Jump to content

roleks

MTA Developer
 • Ieraksti

  72
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  5
 • iChill

  98 [ Donate ]

roleks last won the day on September 20

roleks had the most liked content!

Biedra reputācija

39 Excellent

6 Sekotāji

Informācija par roleks

 • Dzimšanas diena 03/07/2000

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pieņemts , @TSY Zapļots Saskaņā ar administrācijas un citu viedokļiem , tika nospriests , ka tiec iekš mūsu kolektīva , sveicināts uz klāja ! Diezgan atbildīgs cilvēks esi , kā arī aktīvs iekš servera un ticu ka spēsi sakontaktēties ar katru spēlētāju tā , lai nebūtu nekādu pārpratumu . Kā arī spēsi izlīdzināt jebkuru situāciju līdz tādai kondīcijai , lai pēc tam nebūtu no putras , ķīselis ! Chill bro
 2. Pieņemts , @rappers Saskaņā ar administrācijas un citu viedokļiem , tika nospriests , ka tiec iekš mūsu kolektīva , sveicināts uz klāja ! Ja ņem vērā tavus gadus , bet tavu tieksmi uz šo statusu un gribēšanu veidot visāda veida pasākumus , kā arī attīstīt servera aktivitāti gan citiem , gan sev , veidojot RP .
 3. roleks

  Pasaki čau

  Wow , tiešām daudz un dikti uzzināju par tevi , prieks ka esi iegriezies pie mums , 13 Gadu stāžas Loh.
 4. Sveicināts , prieks ka esi ieradies šeit ar mērķi !
 5. Pieņemts , @ChipyLV . Saskaņā ar administrācijas un citu viedokļiem , tika nospriests , ka tiec iekš mūsu kolektīva , sveicināts uz klāja ! Patīkami un detalizēti papildināts tavs pieteikums , kas ļoti piesaistīja tavu pieteikumu neatteikt , jo izklausies diezgan sakarīgs , kā arī jūtams ir tas , ka iekš šī serveri spēsi pilnvērtīgi spēt apmācīt jauniņos , tādā kondīcijā , lai spēlētājam arī iepatiktos RP pamati un spēj tavu izskoloto pieredzi nodot tālāk citiem !
 6. Diezgan priekš tavas pieredzes , izskatās labi , tā tik turpināt , vairāk skrīnšotus editotus un būs labi. Vēlams vairāk arī redzēt , ko tava frakcija dara ikdienā.
 7. roleks

  Čau.

  Sveiks . Var mainīt pēc tavas sasveicināšanās , kā esi šeit lai kandidētu uz statusu , varbūt arī kļūdos. Bet nu paldies ,ka esi šeit lai kaut ko uzlabotu , nevis veidotu kaut kāda veida negācijas vai citas stulbas darbības , kas piemīt cilvēkiem kuriem nav uz kaut ko pacietības vai arī nav pieredzējuši kontrolēt pār savām emocijām.
 8. roleks

  36 Boys

  No tevis sagaidīju ko vairāk , pirmais iespaids tāds paviršs , bet nu skatīsies ko teiks illegal FMK
 9. Diezgan labi izdevies storys , tā tik turpināt zēni !
 10. Izskatās naiss , tad nu skatīsies , kur nonāks šī nelegālā organizācija .
 11. Administrācija nereti ir pārslogota ar saviem darba pienākumiem un /pm spamošana padara to vēl apgrūtinošāku. Visi "ātrie" jautājumi tā pat ir jāuzdod ,izmantojot f2 , ja tu rakstot sūdzību būsi pārkāpis šos piemērus, tava sūdzība uzreiz pēc administrācijas pierādijuma , par to ka esi pārkāpis šo piemēru , tiek anulēta! Piemēri: 1) Tu vēlies ,lai administrācija izskata tavu ziņojumu (reportu) pēc iespējas ātrāk. ( Un tu spamojis esi iekš ./pm attiecīgajam administrātoram) 2) Tu nepiekrīti administrācijas lēmumam. (Un sāc kaut kādā veidā , vēl negatīvi ietekmēt cilvēka prātu , jeb administrātoru , kuram pēc tam būtu grūti pielāgoties , pēc tavas negatīvisma , nākamajam reportam! ) 3) Tu vēlies kaut ko no administrācijas. ( Un nepārtraukti raksti liekus , nepamatotus reportus un spamo PM) 4) Tevi interesē lietas saistītas ar forumu. ( Un nepātraukti spamo /pm , tā vietā , lai ieietu . https://chill.lv/forums ) Paraugs. : Administrātora-Rp Pārziņa UCP : ( Admina segvārds ) | : Administrātora un tava situācijas konkrēts datums un laiks ? : Pārkāpums ko administrātors ir veicis , jeb konkrēti pamatota vairākās rindiņās, šī sūdzība : Ieteikums ? : Veids kā šo varam ātri un mierīgi atrisināt ? :
 12. 5 Galvenās Los Santos bandas iegūs savā teritorijā , šāda veida ikonas ! : https://prnt.sc/tosha9 @MTA:RP Klau , esi iekš nelegālās lomas attēlošanas un tev ir banda ( F3 ) vai vēlies veidot frakciju ? Tev būs iespēja tikt pie konkrēta viena rajona tīkla , kur varēsi savā block'- iegūt nožogojumu ar visiem vārtiem . Šāds lēmums ir veikts, iepazīstos lomuspēles gaitu trūkumus . [RP +] Veicot šo ''hood rp'' ir sanačis , kad iekš teritorijas iebrauc tūristi , kas veido savādus graffiti , ko real life nedarītu , nāk prasa vīdiņu , ripiņas , pulverīšus .. Tas ir ļoti slikti , tāpat arī policists , kas būdams pildīt valsts nosacīto dežūri uz ielām , veicot ķeršanu ... Viņš nekādā gadijumā nevarētu iet viens iekš ghetto , tur viņu paņemtu ātri priekšā . Tāpēc ir izdomāts šāds variants ar bandas teritorijas nožogojumu , lai standarta veidos tas tiktu vērtēts kā sava veida '' protection place'' vai privātā zona , jo ja mēs veicam pasīvo lomuspēli , tad rajonā būtu vairāki dūži un kā jau augstāk minēju iekš ghetto real life , neviens tā nelien iekšā. Visas mēģināšanas tikt iekšā ghetto , rakstot ./report vai ''F2'' iekš servera.
 13. Izskatās labi , tā tik turpināt , vēlos redzēt kur šis viss nonāks un līdz kam aizies.
 14. *** (( Sazinies iekš servera caur ./report - F2 ar administrācioju , lai iegūtu mehāniķa spējas )) ***
 15. Izskatās diezgan labi un viss saprotams ir , cerams arī uz lielāku izaugsmi un projekta atveidošanu ar pilnu sparu , kā arī kuplu skaitu ar cilvēkiem , kas veiktu šāda veida ielu sacīkšu utt Nākotnes legalizāciju trasēs utt ( Tiek izsniegts starta kapitāls un frakcija )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.