Jump to content

roleks

MTA Developer
 • Ieraksti

  111
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  9
 • iChill

  136 [ Donate ]

roleks last won the day on January 3

roleks had the most liked content!

Biedra reputācija

51 Excellent

Informācija par roleks

 • Dzimšanas diena 07/03/2000

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Administrācija tiks piekopta , paldies par vērīgu un izskaidrotu sūdzības anketu , skatīsimies ko varam darīt , lieta tiks atrisināta , paldies @District76
 2. Būtu jau labi , ja šī organizācija savāktos un izrādītu skrīnos , hood RP , veiksmi noturēt @!
 3. Runa iet par to , kad viņi var tā darīt , protams ar labu IC Iemeslu un , lai viss notiktu noorganizēti ar administrāciju , ja ir veikta lielā apšaude , bet jebkurā gadijumā tur būtu daudz cilvēku utt.. Tāpēc , domāju ka droši LSPD var paziņot tā automobīļa VIN numuru (( ID )) un to auto , var droši izmeklēt un izskatīt vainīgo , šādas lietas risinam IC , un iesaistam droši Administrāciju , topiks aizvērts.
 4. Labvakar , @|3R|MyHeRoFoR Kā jau laiks skrien un tai pašā brīdī neliksim tev ilgāk tērēt savu laiku , tāpēc esi #pieņemts . Paldies , par tavu iesūtīto pieteikuma anketu , sazinies privāti ar DC moderātoriem par attiecīgo statusu iekš tā.
 5. Labvakar , @RaivoKR Kā jau laiks skrien un tai pašā brīdī neliksim tev ilgāk tērēt savu laiku , tāpēc esi #atteikts un atkārtoti vari rakstīt pēc nedēļas , kas būsi aktīvāks. . Paldies , par tavu iesūtīto pieteikuma anketu , sazinies ar mani privāti , ja ir interesē pēc detalizētāka pamatojuma , bet galējais iemesls ir neaktivitāti.
 6. Tātad , šeit ir mūsu DayZ mta Saziņas tīkls : https://discord.gg/5FTmZqQ6ex Šeit varēsi iegūt visu info par DayZ .
 7. roleks

  Falken Workshop

  Izskatās diezgan saistoši , bet pie skrīnšotiem ir jāpiestrādā noteikti , patīk šīs organizācijas darba spars !
 8. Turpmāk šāda veida negāciajs paturi pie sevis , jo šādas lietas ātrāk vai vēlāk atrisina administrācijas biedri
 9. Vēlams nespamot divus postus pēc kārtas , ja tajos nav konkrēta satura , pēdējo tavu postu es izdzēsīšu un '' drīz būs ss saistība ar gang utt '', šo vēlams izdarīt iekš pirmā ekrān šāviņa postā , kā turpinājumu , paldies !
 10. Palūgšu jums uzstādīt foruma profilam , saukto avatar , jeb profila bilde , lai vairāk varam saparst jūsu dziļo patieso tēla raksturojumu , kā arī stādīties priekšā ar izveidotajiem hood rp' ekrān šāviņiem..
 11. roleks

  C.D.S

  Ieskats man jau sāk atvērt acis , thumb up.
 12. Sveiki čilotāji , kā šķiet , ja būtu forumā Organizātors , kas rīkotu visāda veida aktivitātes iekš forumā , mēs tajā uzkavētos vēl vaira , tādejādi arī forums pats par sevi kāps augstāk ... Iespējams , ja tiekam pie šāda statusa , tad kāds ar savām kreatīvajām idejām , varēs palīdzēt mums straujāk iejusties iekš šī foruma un pavadīt laiku . Izsakiet savas domas ?!
 13. @Reynold Netaisos iespringt jūsu Organizācija , ja tā nav līdz galam izstrādāta . Izkārtojums saturam un tās izskats ir ļoti pievilinošs un acīm patīkams , bet tavs rakstītais ''story'' , nav pieejams lasīšanai , palūgšu editot
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.