Jump to content

Rexx

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  62
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  139 [ Donate ]

Rexx last won the day on June 29

Rexx had the most liked content!

Biedra reputācija

13 Good

Informācija par Rexx

Nesenie profila apmeklētāji

304 profila skatījumi
 1. Kad tiks pievienots RP kā tika nošauts, tad runāsim pa CK... Privāti DC Sutīt - Rexx#1337 topic slēgts
 2. Hehe, Sveicināts karabāzē! @LittleMonkey, neko nepadarīsi man iepatīkās tas texts
 3. Došu REC. cik esmu dzirdējis esi sakarīgs cilvēks un ar prātu, palasot tavu pieteikumu arī patikāma sajūta, protams šobrīd tev aktivitāte ir čabīga, bet tas viss jau ar laiku.
 4. došu par, domāju ka spēs pildīt savus pienākumus.
 5. došu par uz galvas smadzenes ir, domāju ka spēs apmācīt un darīt savus pienākumus
 6. Rexx

  Zhube - PUB Admins

  REC cik esmu dzirdējis un nedaudz puba spēlējis ar tevīm sakarīgs esi.. veiksmi pofig pa stundam galvenais ka māk atsķirt hax
 7. Rexx

  yoyoyo

  Yoo, sveicināts karabāzē!!!
 8. Rexx

  5 gadi atpakaļ ..

  Vecais CS ir labs, jaunāja parāk daudz čiteriši, labs video btw
 9. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - AWP, Arena - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - Es esmu 15 gadus jauns jaunietis - Links uz sasveicināšanās topiku! - Diemžēl man tādu nav taču nedaudz par sevi pastāstīšu. \\ Sveiki, mani sauc Renārs, nāku no Ogres, bet pašlaik dzīvoju Rīgā. Man CS:GO iekš chill serveriem jau ir iepaticies jau kādu laiku. Sāku ar arenu, kur iepazinos ar Mērkaķi un kopā sākām spēlēt AWP, pēc tam, sapratām, ka abi mākam kodēt, un uzkodējām kopā discord botu. - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu izbījis Counter Strike 1.6 ACC Divos projektos - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) – Šeit, man bija statu resets un nespēju dabūt atpakaļ tās stundas, netieku iekšā atpakaļ caur main kurā man ir 1500csgo stundas - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - @LittleMonkey , @Tārpiņšs un ✪FlaPPy /A/ Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! – Es izprotu kas ir cheats un varu noturēt nervus, nelamāties un neapsaukāt citus. Protu sadarboties komandā un uzklausīt citus.
 10. Tajā situācija neredzu RP Pārzini steeziju, ši sūdzība ir par citu lietotāju kurš sen ir atstādināts no amata..
 11. 1. Lietotājvārds - 63xx 2. Vecums - 15 3. Discord Lietotājvārds - Rexx#1439
 12. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs pieņemt, uz pārbaudes laikuSazināsimies ar jums pa jūsu telefona numuru.Ar godu Los Santos Policijas Departamenta priekšnieks - L.C.Puller
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.