Jump to content

Tārpiņšs

Member
 • Ieraksti

  13
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  49 [ Donate ]

Tārpiņšs last won the day on May 23

Tārpiņšs had the most liked content!

Biedra reputācija

4 Neutral

Informācija par Tārpiņšs

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rekomendēju, čalis nolifo Awp serveri.
 2. Mēneša nomināciju kategorijas: Mēneša Administrātors - t0nt0, nemāk man palīdzēt, bet fujaks traks. Mēneša Moderātors - Fudy, patīk viņa attieksme un vienmēr ir klāt, kad ietago. Mēneša Admins - viens jau ir tikai online. t0nt0 I guess. Mēneša Sliņķis - Rob, maza aktivtāte kā adminam Mēneša Rupeklis - Anexz. Pārāk daudz huiņu dzen. Mēneša Pļāpa - Seroxe, raud par botgun. Mēneša Aktīvākais - DELTA, droto awp serveri kā traks Mēneša Klauns - Mauglis, trax dzex spļauj jokus. Mēneša Jaukumiņš - Oļegs, cērt man kanti un prasās pēc olām. Mēneša Izpalīdzīgākais - Neesmu prasījis palīdzību un neesmu redzējis, ka kāds palīdzētu. Neņemat ļaunā vienkārši neesmu bijis serverī. Mēneša Dāma - Kūciņa, ļoti labs sarunas biedrs. Var ierēkt. Love yall. - Tārpelis-
 3. sāc flickot, tad tā lieta aizies. Vismaz man tā ir, tagad jau esmu labs spēlētājs ar awp. Patrenē vēl reakciju, lai veicas
 4. yoo motors, manīts esi. Sveicināts!
 5. Došu tev rekomendāciju, jo esi sakarīgs pacans, var arī pasmiet, labs saruna biedrs. Aktīvs esi, kāpēc gan ne? Lai veicas!
 6. Tārpiņšs

  Botgun #2

  Diemžēl izmantojot to ieroci mums bija jautri. Tāpēc neko sliktu nesaskatu.
 7. Tārpiņšs

  Botgun #2

  Public nav domāts, lai tryhardotu, lai cilvēki izmanto, ko grib... Nebūsim jau komunisti 😄
 8. Tārpiņšs

  Botgun #2

  Tāpēc jau ir smoki, granātas, flashi un molotovi,ja visi vienoti un gudri izmantos, tad viss saies, tici man!
 9. Tārpiņšs

  Botgun #2

  Anti. Ja pretī ir botguns viņu viegli var apspēlēt un nebūs nekādu problēmu. Ja gribi, lai ieroci izņem no spēles, tad sūdzies VALVEi xd. 10v10 situācijā izmanto botgunu pretī tāpat ar laiku neviens tos atkal neizmantos.
 10. Sveiki! Manuprāt, public ranking sistēmai vajadzētu sastāvēt no KDR, kas ļaus noteikt tavu īsto ranku public serverī, protams, ka nezinu vai tādu pluginu ir grūti uztaisīt vai nē, bet tas viss ir uz paša īpašnieka izvēles un spēlētāju vai gribētu šādu sistēmu vai nē. Esmu vairākos serveros redzējis, ka ranking sistēma sastāv no KDR. Ranks varētu rādīties jau pēc 50 killiem, kas uzrādīs, kāds tev ir KDR. Ja, piemēram, KDR pēc 50 killiem ir 1,50, tad nākamajā mapē tev automātiksi iedodas tur master guardian un tas maximuma punkts, lai dabūtu global elite būtu KDR 3.00 un vairāk. Man liekas, šī sistēma novērtētu spēlētājus daudz labāk. Savād global elite var dabūt jau 5 stundu laikā un tas jau vairs nav interesanti pacīnīties par ranku. Protams, izsakat man savus viedokļus vai pat piemetat vairāk informāciju, kas un kā. Ar cieņu, Tārpiņšs.
 11. 1. In-game segvārdu Mani ingame sauc Tārpiņš 2. Vecumu, nodarbošanos Esmu 18 gadus vecs, nogāju trīs gadus futbolā, tagad 5 gadus jau spēlēju florbolu. 3. Bilde (nav obligāti ) Kādu citu reizi 4. Kā Tu uzzināji par chill? Meklēju, kādu public serveri līdz man server browserī izmeta chill.lv AWP serveri ar lielu player base. Tad paspēlējot Awp serveri pārgāju uz Public. Interesants serveri, bet ranking sistēmu varētu taisīt ar KDR. Komūns ir draudzīgs izņemot dažu labu. Ja cilvēki ir F2P un labi spēlē, tas nenozīmē, ka uzreiz ir hakeri. Anyways, sveiki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.