Jump to content

xDELTAx

Member
 • Ieraksti

  5
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  52 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par xDELTAx

Nesenie profila apmeklētāji

120 profila skatījumi
 1. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlos iegūt admina tiesības AWP serverī.- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 21- Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) 1 gada pieredze Counter Strike 1.6 - public serverī Pusgada pieredze Counter Strike: Source - krievu SURF RPG serverī - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:84694558&server_group=2 Šeit ir nesen ir atjaunoti stati . Pirms tās atjaunošanas man bija 96 stundas + tagad kas ir 23 stundas. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Nezinu kā par adminiem , kas var liecināt par mani . Pa leilam vienīgo kuru esmu tā iepazinis ir @Ozoliic / R / - YouTube . Ja runājot par ziņojumiem tad to daru katru otro vai trešo dienu. Un visi ir vienmēr bijuši patiesi .Jo pirms ziņot kādam es viņu Spactate'oju vismaz 3 raundus. Protu es atšķirt no veiksmes , prasmēm un čītiem. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Šis jautājums ir vislabākais. Un labprāt tagad gribēšu atvērt acis dažiem. Teikšu godīgi - awp serverī spēlēju daudz un cilvēki tiešām sūdzas , kur ir admini? Esmu lasījis visus awp pieteikumus uz adminiem . Un visur pa lielam izskan tāda frāze kā - awp serverī pietiek adminu . Un tos tekstus raksta cilvēki kas pat neuzturas awp serveros vai arī reti tajos ienāk. Es nevienu nemēģinu nosodīt, jo varbūt jums pēc skaita pietiek to adminu uz awp serveri, bet ir taču atškirība starp adminu daudzumu un adminu aktivitāti . Teikšu tā, vienīgias AKTĪVAIS admins ko redzu awp serverī ir tas pats @Ozoliic / R / - YouTube un plus mīnus @ōvō𓅓 . Kur ir visi pārējie es nezinu . Reizi nedēļā redzu ka ienāk kads cits admins uz 30 minūtēm un tas viss. Tad jautājums - ar ko es palīdzēšu serverim? Hmm... vismaz ar savu aktivitāti. Cilvēki spēlējošie tur ,ticu, pierādīs to , ka bieži tur uzturos.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Forumā esmu jau kādu labu laiku. Varbūt neesmu tas aktīvākais rakstītājs, bet forumu lasu visu laiku .
 2. Shattered Web case vairs nav dabūjams. Tas bija taisīts speciāli tiem kas nopērk Pass par pildītām misijām . Valve nav ielikuši šo kasti pie RARE DROP. Varbūt ar laiku viņi viņu ieliks , bet pagaidām nekāda paziņojuma vēl nav bijis.
 3. Labdien! Tā kā esmu AWP servera spēlētājs, savu 75 nospēlētu stundu laikā esmu secinājis, ka vajag veikt nelielas izmaiņas AWP serverī, lai viņā būtu vēl patīkamāk uzturēties un spēlēt . Un lūdzu, Administratori, uztvert šo rakstu nevis kā ieteikumu , bet kā lūgumu , jo šīs izmaiņas ir vajadzīgas. Tad sāksim. TEAMMATE BLOCK Sākšu ar to, ka šī ir kaitinošākā lieta awp serverī. Katru otro vai katru trešo raundu es saskaros ar teammate block un 70% gadijūmā tas noved pie tā, ka mani stulbi nošauj, jo fiziski nevaru paiet malā, tad kad vajag . Un man ir veseli 2 iemesli kāpēc tas būtu jānoņem. 1. Serverī ir 16 spēlētāji . Daudzas awp mapes ir maziņas . Un pārsvarā teammate blocks noteik tieši uz first pick , kad divi vai vairāki cilvēki izdomā izlīst vienlaicīgi vienā pusē. Saprotams, ka bieži nobloķē netīšām , arī man ir reizēm sanācis kādu nobloķēt, jo tu par to pat neaizdomājies vai kāds tev ir sānā . 2. Bloķē ļaunprātīgi. Arī šis brīnums ir sastopams bieži. Lielākā daļa ir bērni, kuri domā , ka tas ir smieklīgi un asprātīgi. Ir tad vēl arī otra daļa, kas spēles laikā sadiršas un tad viens otru bloķē visas spēles garumā. Nezinu kā ar citiem , bet es esmu diezgan kluss spēlētājs bieži mikrofonu es neizmantoju, bet arī tad trāpās gudrinieki, kas visas mapes garumā skrien man līdzi un bloķē gaidot, kad mani nošaus. + Cik zinu taisās palielināt slotus Chill.lv serveriem . Redzēju , ka awp serverim sloti tiks papildināti līdz 21 cilvēkam , kas nozīmē , ka ar blockiem nāksies sastapties vēl biežāk.. awp_penta_freakz_frkz Pa lielam varētu mūžīgi runāt par to kādas mapes būtu jāņem ārā un kādas būtu jāliek iekšā. Bet šī mape ir vienīgais izņēmums , kas nepatīk nevienam. Nepatīk nevienam tāpēc, jo tā ir Knife Map. Ja godīgi neredzu jēgu awp serverim knife map . Es pieņemu to ka dažās mapēs ir pielikts klāt deagle ierocis, bet mape kur ir tikai naži ir galīgs stulbums. Es par šo mapi neko nebūtu rakstījis ja cilvēkiem viņa patiktu . Bet katru reizi kad viņa tiek izvēlēta, cilvēki 100% gadijumos momentāli savāc RTV lai mainītos mape. Un nevajag lūdzu gudroties ar tekstiem - paši izvēlējāties tādu mapi . Esmu cilvēks kas nezina mapju nosaukumus no galvas. Es varu galvot, ka neviens kas spēlē chill serveros nevarēs pateikt visas pēc nosaukuma zinot , kas tā ir par mapi.Un kad tev balsošanā izkrīt neviena sev pazīstama mape, tad tu kā ar pirkstu debesīs spied pirmo,kas tev pagadīsies. Tāpēc būtu labi ja viņa tiešām tiks izņemta. NEXT MAP BUG No vienas puses nav tik svarīgi, bet tomēr. Man škiet vismaz reizi dienā ir tāda problēma, ka mape vienkārši nemainās 3 vai vairāk reizes. Pat tad kad cilveki sāvāc Rock The Vote , notiek nākamās mapes balsošana , bet beigās nekas nemainās . Un bieži vien, kad tas notiek serverī paliek ap 8 spēlētajiem, jo visiem vienkārši apnīk uz apli spēlēt vienu un to pašu. Pa lielam tas ir viss. Paldies!
 4. Par ārstu . Tur māca pilnīgi visu , kas ir saistīts ar medicīnu.
 5. 1) Ingame- DELTA a.k.a 4IPUSH1LA a.k.a DeadEnd a.k.a Tas čalis no Lindux ? 2) Uz doto brīdi esmu 21 gadus jauns.... ok priekš cs komūna 21 jau skaitās jau vecs , bet tas nu lai paliek . Vidusskolu beidzu tālajā 2017. gadā . Uzsāku uzreiz mācības LU Medicīnas Fakultātē . Nomācijos tur 2 gadus un sapratu, ka man cs svarīgāks par kaut kādu ārstniecību... joks ... Pametu dzīves apstākļu dēļ . Kopš tā laika strādāju vienā no lidostas uzņēmumiem Loģistikā . Nu kopumā dzīvē nav par ko sūdzēties. CS DZĪVE Ar cs es iepazinos 2005. gadā kad klasesbiedrs atnesa ierakstītu uz diska "cs 1.6" Tas bija tas gads kad cs kļuva viena no tuvākajām lietām manā dzīvē (Reizēm pat tūvākā ). Cs man iemācija visu cs fiziku (granātu trajektorijas, wallbangus, streifus,utt). Tas man ļoti noderēja pārejot uz CS:SOURCE. Tas bija tas sākums, kad sāku justies ļoti drošs spēlē jo daudziem Source bija kas ļoti jauns , bet man pa lielam tas likās daudz maz viens un tas pats . Tad bija pāreja uz CS:GO sākumā domāju , ka šī versija tālu netiks, jo tika taisīta uz tās pašas Source 1 pamatnes . Tagad uz doto brīdi 2,3 K stundas. Nav jau baigi daudz, jo biju spēlējis ar pārtraukumiem . Ilgu laiku pavadiju cs gambling'ā profils bija ar milzīgu inventoriju līdz es pirmo pusi nepārdevu un otru pusi brutāli noskamoja (sad lyf) . Uz doto brīdi pavadu lielu laiku spēlējot cs cerībā kaut ko sasniegt, bet tam vajag komandu un tiešām mērķtiecīgu komandu,kur tev būs laba saprašanās un atbalsts . Par cs dzīvi tas pa lielam viss. 3) Pārāk skaists lai rādītu sava modeļa izskatu. Tur ir jāsazinās ar manu modeļa aģentu, vai viņš ļauj publiskot savas bildes brīvi internetā . 👀👀👀 4) Serveri atradu ingame servera meklētājā . Tik vien. Nekāds storijs tur neslēpjas . Pa lielam mani uzzinās tie kas spēlē awp serverī . Šad tad pašaudos aim serverī . Bet tā gandrīz katru dienu uzturos awp serverī . P.S Atvainojos par garo tekstu. Es pēdējo reizi game forumos rakstīju kad man piederēja Freed.lv . Kāds no senioriem varbūt tādu atcerās . Tas bija kaut kads 2013. gads ja nemaldos .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.