Jump to content

concijs

Žurnālists
 • Ieraksti

  4
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  13 [ Donate ]

concijs last won the day on May 20

concijs had the most liked content!

Biedra reputācija

8 Neutral

Informācija par concijs

 • Dzimšanas diena 11/05/1998

Nesenie profila apmeklētāji

130 profila skatījumi
 1. Sveicināti dārgie un sirdsmīļie chill biedri. Pēc virsraksta spriežot ir beidzot tapusi intervija, atvainojos, ka tik ilgi vilku garumā un var būt daudzi jau sāka vīlties manī, bet visam ir iemesls un par Jums es neesmu aizmirsusi. Šoreiz es ņēmu augstu virsotni un nointervēju Mini. Nezinu, vai intervijā tas būs jūtams, bet mēs ar Rihardu uzskatu atradām kopīgu valodu un bijām uz viena viļņa, bez lieka stresa un pārdzīvošanas un domāju, ka varējam mierīgi norunāt vēl pāris stundas, bet laiks spieda. Atvainojos uzreiz par savu skaļu elpošanu vienā brīdī. Patīkamu klausīšanu.:) https://failiem.lv/u/e7bs56t2#/view/z7kq9wqx;play pss. Cilvēks, kurš būs uzmanīgs un noklausīsies visu interviju, sadzirdēs atslēgvārdu, kuru jāuzraksta man vai Mini privāti, un varēs iegūt dāvaniņu kādu no chill.lv serveriem.
 2. Labdien jaunkungi un jaunkundzes. Vēlos pieteikties šim amatam, jo bez aliņu "iepišanas" es tīri sakarīgi runāju un "huiņu" padzīt arī spēju bez promillēm asinīs. Man ir visas hromosomas, dzimumhromosomas ir divas lielās X un ģenētisku patoloģiju nav konstatēts. Pieredze runāt ar homo sapiens man ir liela, gan virtuālā pasaulē gan reālajā dzīvē. Ik pa laikam es varu pieļaut kādu gramatikas kļūdu, mīklas vietā uzrakstīt mikla, bet lielu atšķirību daudzi tāpat nemānīs. Vēlos sākt ar zemu, bet cieņas vērtu amatu, un ar laiku tikt par main vai kāda augstāvoša kreiso oliņu. Paldies par uzmanību, seksīgāmeitene123
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.