Jump to content

wuzis

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  26 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par wuzis

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu mani paspecoji max 8 round. Tu neizmanto shift izskrien man priekšā un dabūji pierē un tad sāki specot. Pēctam seroxi nošāvu ar deagle atkal galvā un uzreiz banu iedevi Tu pat neesi īsti pamatojis savu banu. Pateici ,ka nepatika kā šāvu... Ieliec round kuros ir redzams kā čītoju, kur daru fishy lietas. Pašlaik izskatās ,ka esi nobanojis ,jo nepatiku.
 2. Man personīgi viņš tikai lādē, es nevaru atvērt vaļā to link.
 3. 1. Jūsu niks - wuzis 2. Serveris kurā saņemts bans - pub 3. Admina niks kas jūs nobanoja - nezinu 4. Izraksts no konsoles - Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5. Links uz jūsu banu banlistē - never vaļā 6. DEMO - http://demo.chill.lv/13805 7. Jūsu komentārs par banu. Pat nesaprotu par ko man tika iedots bans. Vienkārši spēlēju un vienā momentā uzmetas ,ka ir bans. Nezinu ko komentēt ,ja nekas netika teikts , ne brīdināts.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.