Jump to content

Ozoliic / R / - YouTube

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  39
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  63 [ Donate ]

Biedra reputācija

9 Neutral

Informācija par Ozoliic / R / - YouTube

 • Dzimšanas diena 01/11/2003

Nesenie profila apmeklētāji

341 profila skatījumi
 1. Došu REC, jo tiešām spēs atpazīt čīteri no laba spēlētāja kā arī aktīvs spēlētājs
 2. +REC, jo šis cilvēks tiešām ir ļoti aktīvs un nodod čīterus. Domāju, ka awp serverī nenāktu par ļaunu vēl viens admins.
 3. Blinn mani otrajā klipā nošāvi😄😄
 4. Iekomentē, nolaiko un visu pārējo
 5. Sveiciens no Ozoliic / R /
 6. Sveiciens no Ozoliic / R /
 7. +REC ,jo viņš personīgi man ir nodevis čīterus un tie ir bijuši patiesi + Labs spēlētājs tā kā spēs atšķirt čiteri no laba spēlētāja. Galva uz pleciem ir un strādā arī.
 8. Mēneša nomināciju kategorijas: Mēneša Administrātors - Mini, jaunus serverus taisa Mēneša Moderātors - LittleMonkey ļoti aktīvs discord Mēneša Admins - Mauglis, jo daudz deaktivizē čīterus Mēneša Sliņķis - Wolf1e, sen nav redzēts serverī Mēneša Rupeklis - Mēneša Pļāpa - Seroxe, kā ieeju pub tā viņš nepārtraukti runā Mēneša Aktīvākais - dkkz, ļoti aktīvs awp serverī Mēneša Klauns - Visi forši Mēneša Jaukumiņš - Mēneša Izpalīdzīgākais IPQ, jo man palīdzēja saprast admin komandas Mēneša Dāma - Kūciņa, jautri uzraut cs ar viņu Visiem sveiciens no Ozoliic / R /
 9. Drīz mani redzēsi bieži on... nu parsvārā visu dienu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.