Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

LowSkillL ☾☜☯☞☽

Member
 • Ieraksti

  19
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  49 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par LowSkillL ☾☜☯☞☽

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nekas aizdomīgs tur nav .... Tikai 2 headshoti un sjo.
 2. Par! Visus atradīšu ar wallhack 😛
 3. Viņš neatšķir labus spēletājus no hakerim Kādu sviestu tu šeit tagat raksti? ANTI! https://prnt.sc/rfvjqn https://chill.lv/forums/topic/1176-sūdzība-par-lowskill-talantu-awp-serverī/
 4. 2.34: Videoklipā ieklausotaies var dzirdēt ka cilvēks scoupo un es uzreiz pagriežos uz viņa pusi! 10:58: Var redzēt ka nošau manu teamte un uzreiz fokusēju to pusi.. 3:58: ieklausies skaņā Es pirmais tieku pie sienas un dzirdu ka viņš pieskrien un tad tikai sāk sneakot! Galīgi nekas aizdomīgs tur nav! Vis ir spēlēts uz skaņu,kā arī viņi kataru raundu iet vienā vietā! Pozīcijas nemaina vieni un tie paši cilvēki skraida tajās pašās vietās! @t0nt0 @zaptsmaize Pa kādu draugu grupiņu tu tieši runā? Man nav nekādas draugu grupiņas,bet tev gan ir draugu grupiņa :Robis,Wo1fie,skystrike un vel daudzi citi. Tieši tie visi kuri meiģina man dabūt banu kautkāda sakritība? Abos video esmu spēlējis visu uz skaņu nekas aizdomīgs tur nav,ja jūs mani par šādiem niekiem taisaties banot tas ir apsmiekls!
 5. Nevaru sagaidīt pierādījumus kur šauju ar triggerbotu 😛
 6. Vai arī esi nākošais admins? Tāpat ka wo1fie? 🤔
 7. Viņš nekad nesaņems sodu jo viņš pat pieteikumu nav rakstījis uz adminu. Visticamāk viņš ir pazīstams ar adminu dzīvē tas arī viss.
 8. Viss skaidrs ar tevīm. Nēsmu pirmais un pēdējais ka pa taviem gaggiem un mute sūdzās... Kā arī tu mani nobanoji par neko un tev vel nekas nav bijis pa to.. Tas vien pierāda ka esi kādam adminam pazīstams dzīvē.
 9. Es kādu reizi nosaucu tieši tavu niku un teicu ka tieši tu esi krabis?
 10. Bla tur ir pierādijumi ka es neko nēsmu teici.........
 11. @t0nt0 https://prnt.sc/rdv7iy Notiko mani nomutēja paneko......????????????????????? https://prnt.sc/rdvicg+ Nomutē un vel izprovicē!!!
 12. Stipri šaubos ka viņi ko darīs 😏,jo viņs ir ticis pa adminu bez pieteikuma tāpēc viņš tādus sūdus vāra. Vai arī ir pazīstams ar owneri dzīvē.
 13. Lesago ieradās 2 aizstāvji. OBS daži momenti? Tas jums neko nepierāda,jo tas ir pubs. Puba tu čeko visur,aiz kastēm/aiz sienām... Ja jūsu mazās smadzenes nevar aptvert to ka ir arī labi spēlētāji tad vienu vārdu sakot sūdīgs serveris.
 14. Es nesaprotu tavu ideju @t0nt0.... Es nevaru dabūt pierādījumus jo demo nesaglabājas? Cik es noprotu tu esi administrātors tev ir CONSOLE kurā tu vari visu redzēt! Es tev varu pateikt aptuveno laiku + nēsmu vienīgais kas pa viņu sūdzās.......
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.