Jump to content

monstrs mašīna

Member
 • Ieraksti

  17
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  73 [ Donate ]

Biedra reputācija

3 Neutral

Informācija par monstrs mašīna

 • Dzimšanas diena 22/05/2005

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kazaks mans favorīts pubā, vienmēr forši spēlēt vienā komandā. Top pacans.
 2. Neatceros īsti kad, bet kaut kad skolā.
 3. Tātad šī īsti nav kā ban apelācija ,bet situāciju aprakstīšu zemāk. (Rakstu šeit ,jo Hunters teica ,lai to daru šājā sadaļā) Tātad 13.03.2020 ap pulkstens 23:40-23:50 dabūju banu iekš public serveri , admins kurš nobanoja - Fudy. Pēc viņa teiktā bans man tika iedots uz 24h ,bet nezināmu iemeslu dēļ bans man stāv jau 2 dienas vairāk kā vajadzētu. Esmu konsūltējies ar dažiem augstākstāvošājiem ,bet nav sanācis atrast risinājumu. Ko man darīt ? P.S ,ja par kaut ko nav saprašana varu pierakstīt visu sīkāk.
 4. Tas ir tas ko tu sauc par "raudāšanu", jocīgi gan Atvaino neizpratu ,kas tavā izpratnē ir raudāt ,bet kā jau teicu tu jau zini labāk
 5. Godīgi sakot stīven es pat īsti neatceros kad esmu 'raudājis" kā tu saki man par tevi. Bet nu tu jau zini labāk.
 6. Čau ! Mans vārds ir Martins. Nāku no Tukuma , esmu pamanījis ,ka šeit ir jau mazs bariņš ar Tukumniekiem ,tādēļ nāku papildināt šo pūlciņu. Mācos Tukuma Raiņa ģimnāzijā un esmu 15 gadus vecs. Mana sirdslieta ir spēlēt futbolu, ar šo sporta veidu esmu aizrāvies veselus 9 gadus , esmu ieguvis visāda veida balvas , atzinibās un esmu patiešām gandarīs ,ka ir sanācis trenēties šajā sportaveidā. Kad neesmu skolā un treniņos visbiežāk atrodos mājas un spēlēju kādu videospēli , pašlaik dodu priekšroku CS:GO, LOL un GTA V roleplay. Esmu iepazinis daudzus cilvēkus no ši community un patiešām esmu pārsteigs ,cik draudzīgi šeit cilvēki ir , protams, ir arī izņēmumi ,jo kā tad bez tiem. Pārsvarā esmu draudzīgs , CENŠOS pēc iespējas mazāk lamāties ,bet ,kā jau visiem zināms tas nebūs nemaz tik viegli. Draudzīgs esmu pret tiem ,kuri ir draudzīgi pret mani un kaut vai minimāli mani respektē, nekad nevienam neļaušu sev "kāpt uz galvas" un vēl pie tam internetā. Ja cilvēks mani vismaz minimāli nerespektē ,tad tāds būšu arī pret viņu. Dzīvē es sevi nesauktu par "labo bērnu", vienkārši neizraujos ar lietām no kurām var sanākt problēmas , kā saka "domāju līdzi ko daru". CS:GO spēlēju max 2 gadi , šaušanas spēlēs sevi nekad nesauktu par labāko ,bet par sliktāko arī nē. Ļoti piesaista storymode spēles ,kurās storys ir pēc iespējas garāks un ir mazliet jāpalauž galva, lai saprastu ,kas notiek utt. Ļoti riebjas lasīt grāmatas , līdz šim nav sanācis ,kad izdomāju lasīt grāmat ,ja vien tas nav saistīts ar skolu. Ceru ,ka iepazini mani vismaz kripatiņu labāk ? BILDE:
 7. Labi, tu nemeti ,bet kāds no jūsu admin grupas meta un viņam tas šķita bezgala smieklīgi. + jūs vēl skaļi voicechat apsmējāt mani
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.