Jump to content

☆TEAM_IPQ 240Hz

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  19
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  52 [ Donate ]

Biedra reputācija

3 Neutral

Informācija par ☆TEAM_IPQ 240Hz

Nesenie profila apmeklētāji

514 profila skatījumi
 1. Došu +REC esi ļoti aktīvs gan dc un awp serverī lai veicās!
 2. BTW NICE VAC? just saying. https://steamcommunity.com/id/MikeYTcom/ Viss ko par tevīm varu pateikt kad esi sketchy es tasīju fast peak train mapē no b site uz ramp nepaspēju iznāk ārā kā jau sāki šaut caur sienai pēcs 2round gāju tevi specot spēlēji tākā bots nez vai tu slēp kautko vai kas ar tevīm ir...
 3. ANTI ja nebūtu tik toxic būtu +REC no manīm.
 4. Big +REC Cilvēks māks spēlēt ir galva uzpleciem māk atšķirt čīteru no laba spēlētāja domāju kad +Admins nenāks par ļaunu.
 5. +REC ļoti aktīvs spēlētājs atščir hakerus no labiem spēlētājiem bet jāpiestrādā pie tā rage bet tā ļoti sakarīgs cilvēks.
 6. ļoti aktīvs AWP serverī no manis +REP
 7. Noskatījos tavu demo 2-3dienas atpakaļ kad serverī ienāci tu tur sāki tā ārdīties tādi killi-1.kā izpīkoji tiltu uzaimoji čalim čaur sienu uzreiz norāvi crosshair 2.Kills tur bija uzmest smoke viens paiet garām smoke tu iznācs un flikā caur smoke čali oky 3.Kill šauj caur tiltu kur vispār čali nevar redzēt kā KKrapsis pateica voice chat lai aizeju spec tevi tā viss skill pazuda.
 8. http://demo.chill.lv/15110 šo arī lūdzu pievieno! kā jau ienāci serverī sāki ārdīties un kā KKrapsis pateica pa voice chat lai paspekoju tev skill pazuda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.