Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

☆TEAM IPQ 240Hz☆

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  42 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par ☆TEAM IPQ 240Hz☆

Nesenie profila apmeklētāji

95 profila skatījumi
 1. I mean es vismaz rakstu ar garum zīmēm varēju jau uzrakstīt bez!
 2. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina- tiesības Vēlētos iegū pub serverī - Tavs vecums - 16 - Links uz sasveicināšanās topiku- https://chill.lv/forums/topic/1155-čau-no-☆team-ipq-240hz☆/?tab=comments#comment-4614 - Tava pieredze kā adminam? Nav - Links uz taviem statiem -https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199024835860&search=1 - Links uz nodotajiem pārkāpējiem -Nav bet ļoti daudz reizes rakstu chill.lv Discord. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem- Tātad gribētu pateikt ka šo admin pieteikum rakstu lai atvieglinātu dzīvi citiem un sev man velos iegūt adminu lai ieturētu kātrību serverī no čīteriem un trash talkeriem jo kad citreiz ieeju naktī vai no rīta serverī ir kāds čīteris un es tur neko nevaru izdarīt tas mani motivēja uzrakstīt pie teikumu kā adminam un centīšos būt aktīvs visu laiku mācos tālmācībā laika man ir daudz nebūs grūti aiziet apskatīties. Kapēc es būtu labāks par citiem?ja man ir aizdomas kad kāds čīto apskatos steam profilu cik stundas steam lvl un citreiz pat nolādēju demo lai būtu 100% pārliecināts vai čito vai ir labs spēlētājs. - Jābūt aktīvam mūsu forumā - centīšos būt pēc iespējas aktīvs cik vien varēšu.
 3. Sveiciens visiem ! Vēlos jūs nedaudz iepazīstināt ar sevi. Rakstušo cerot iegūt adminu:) Mans In-game nicks ir - TEAM IPQ 240Hz šobrīd man ir 16gadi mani sauc Aigars dzvīvoju Sigulda Mācos Rigas1vidusskolā savu brīvo laiku patīk pavadīt Trenējoties nodarbojos ar riteņ braukšanu vai (MTB) esmu piedalījies vairākās sacensības un mani tas sporta veids ir jau piesaistījis no mazotnes aptuveni kautkur ap8gadiem vienkārši mīlu to sporta veidu vai arī pavadu dzudz laiku ar saviem draugiem un diezgan pie sirds ir Video spēles iesāku ar cs1.6 ap kautkādiem 10gadiem esmu spēlējis ļoti daudz serveros bet esmu aizmirsis nikus bet iepazinos ar chii.lv serveriem kad iesāku spēlēt csgo aptuveni 6gadus atpakaļ.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.