Jump to content
  

𝗥𝗢𝗕

Member
 • Ieraksti

  31
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  93 [ Donate ]

Biedra reputācija

7 Neutral

Informācija par 𝗥𝗢𝗕

 • Dzimšanas diena 04/07/2003

Nesenie profila apmeklētāji

288 profila skatījumi
 1. Ar slotiem viss labi. FFA vai Surf
 2. Paldies, bet nu varu pa pusei tev piekrist, bet visas nav haļavas ir jau mazliet skills😃
 3. Nu ja tas ir haļavas tad nez ieeju serveri nofilmēju 3mapes un eju montēt😅
 4. Sveiki es sāku prieka pēc filmēt video un beigās tas izvērtās šādi.
 5. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī- Tavs vecums? 16- Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? nav pieredze, bet esmu gatavs mācīties.- Links uz taviem statiem! https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199002016224&search=1&server_group=2- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Daudzi admini var to apliecināt un esmu taisijis 2 topicus , bet tikai 1 no tiem ir beidzies ar banu. Parasti ja kads hako paziņoju to discorda grupā.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Būšu aktīvs. Neapsolu ka serverī tik bieži būšu, bet ja cilvēks sūdzēsies pēc iespējas ātrāk iešu serverī.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Nu pēdējā laikā neesmu aktīvs, jo nebiju pie datora, bet tagad atsāku spēlēt csgo.
 6. Ziņkārīgs džekiņš esi. Nezin kur esi skatijies bet nu man lvl6😉
 7. Nebija mana ideja, Zaptsmaize palīdzēja un izdomāja filmet slow-mo caur telefonu, tādēļ lai varēt redzēt kur viņam crosshair aiziet.
 8. Tāda sajūta, ka esi viņam draugs, jo tie tavi komentāri ir ļoti satriecoši. Lielākā daļa adminu baigi lecīgi, mazliet jau to domāšanu var pamainīt. Citi Admini/Moderātori piekrīt ka ir fishy. lvl2 faceit Mazliet smieklīgi, jo faceit uz veco acc (kuru pārdevu) bija 6lvl, bet caur jauno neesmu spēlējis. Jūs visi baigi aktīvi esat sestdien tika ielikta sūdzība un otrdienā tik ieraugat.
 9. Daudz nekomtēšu, bet ņemiet izlemiet paši. Atkal paris min recordoju un jau ir daudzi intresanti momenti Skatīt video no 4.10 sākumā nekā nav. VIDEO- https://failiem.lv/u/5uterckg 4.10 Man ir jautājums, kur viņš šauj? 4.18 Asi pagriežas uz pretinieka pusi. 4.27!!! Spēlētājs izpeako un viņš trāpa caur sienu pretiniekam, kaut gan viņa crosshair nav uz to vietu, kur izšauj. Samainot komadu un specojot prefire spēlētāju. 4.47 Checko abas puses, bet ne līdz galam un caur sienu tieši tēmē pretiniekam galvā. 5.25 Pa priekšu talantam iet "EL RALFO" viņš nomirst tādā vietā kur vienigi viņu var nošaut no trepēm, tādēļ es domaju ka talants meģināja wallbangot. 5.41 Zinot Repiņa aim viņš nešauj un izlikās ka aimlock norukāja. 6.38 Atkal intresants šaviens un zinot viņa skill izskatas satriecoši. 6.47 Skrienot pa trepēm ielockojas uz speletāju jo skrēja un peksni crosshair strauji pagāja uz leju un paskrienot tālāk 7.03 Jautājums kas notiek ar viņa AIM?
 10. Pirmais šaviens nelikās nemaz tik aizdomīgs, bet otrais šaviens bija ļoti dīvains, jo zinot viņa nospēlētās stundas, tas ir kaut kas neticams. Visos šavienos viņš croucho un tieši tai bridi viņa croshair uzlockojas uz galvas. Parasti noveļ vainu kad lago, bet šajā video viņš nelago. repins.mp4
 11. Tavs niks: ROBINSONS Pārkāpēja niks: RepinS STEAM_0:1:531397161 Paskaidrojums par situāciju: Kādu laiku atpakaļ, likās aizdomigs šodien domaju paskatīties un sāku rekordot. Dažas mapes iepriekš šāva caur sienām saucu adminu, bet bija par vēlu, jo mape mainijās. Diemžēl ir tikai viens video, bet ir redzams, ka nav tīrs. Video redzams, ka 1.56 tēmē kreiso pusi, izšaujot crosshairs ielockojās sienā, kur iespējams bija cilvēks. 2:56 Ejot uz labo pusi caur sienu ielockojās uz tālako pretinieku, taču izpeekojot ielockojās uz tavāko pretinieku. 4:53 Ejot uz kreiso pusi pie paša stūra ielockojās uz spēlētāju kurš lec prom no kreisās puses, uzreiz pēc tam ielockojās uz spēlētāju, kurš no crouch pozīcijas ceļas kājās un vēl pēc tam ielockojās uz tuvāko kurš crouchoja. (Ja tin pa sekundēm palēninātajā versijā, tad ļoti labi var redzēt) 5.26 Ejot pa rampu, ielockojas caur rampas malu uz pretinieku. P.S. Viņam nav prime un CS:GO pavadītas tikai 140h un nedomaju ka var hitot tādus flickus. Nedomāju ka ir wh, bet gan aim locks. https://failiem.lv/u/8bwvdmkw (PILNAIS VIDEO) https://failiem.lv/u/k988qjjg (SLOW-MO VIDEO)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.