Jump to content

R1ddle_1

Žurnālists
 • Ieraksti

  183
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  13
 • iChill

  607 [ Donate ]

R1ddle_1 last won the day on July 3

R1ddle_1 had the most liked content!

Biedra reputācija

54 Excellent

Informācija par R1ddle_1

 • Dzimšanas diena 04/06/2004

Nesenie profila apmeklētāji

2,041 profila skatījumi
 1. R1ddle vs monkee 05.10.2021 20:48
 2. NAVI oficiāli nomainīja logotipu, noapaļoti stūri kļuva asi 🤠 NAVI uzsāka sadarbību ar PUMA, tapēc viņiem samainījās arī forma 🔥 Vecam labajam f0restam piedzima 2. bērns forests: "Mūsu dēls tikko piedzima, un viņam nekas nekaiš! lepojos ar sievas nosvērtību un spēku dzemdību laikā!" Team Spirit spēlētāji - Patsi un magixx pabeidz skolu ✅ woxic pēc Cloud9 disbanda aizgāja "inactive" uz 4 mēnešiem, un tagad viņš ir atgriezies ar savu miksu 💥 woxic: "Es nevaru atklāt savu jauno sastāvu, jo spēlētājiem joprojām ir līgums ar organizācijām. Paziņojums būs pēc 2 mēnešiem." 1 000 000 $ - nopelnīja Gambiti 2021. gadā. Mousesports izveidoja savu akadēmiju kuru sauc "mouz NXT" komandas sastāvs ir: Jon "JDC" de Kastro (21 gadi) Kamil "siuhy" Shkaradek (18 gadi) Hubert "Szejn" Svjatli (19 gadi) Adam "torzsi" Torzhash (19 gadi) Dorian "xertioN" Berman (16 gadi) Thorins (CSGO casteris un analītiķis) ir izveidojis savu personīgo saiti, kur ievieto savus ar autortiesībām aizsargātos materiālus, kas apkopoti kopš 2000. gadiem. Viena no Thorina saites sadaļām tiek dēvēta par "About Me". Tur par Torinu ir populāru vai personālu citāti un komentāri. S1mple "citāts" ir ekrānā😂 Visiem paldies par uzmanību
 3. 1. Jā, "andy iedod unmute" nav tas par ko jādod gag ar reasonu "rasisms", es tevi nekādīgi neapsaukāju un ne provocēju. 2. te piekritīšu, bet es negribēju teikt n-wordu XDD pat mauglis pārprasija ko es gribēju teikt, bet tu takā true admin uzreiz liec mute un neļauj savam "kolēģim" saņemt atbildi no manis. 3. Es izteicos par gag, nevis par mute. Tik pat labi pats varēji paklusēt un spēlēt tālāk, nevis gagot par 3 maziem teikumiem. 4. tu esi karalis lai tev neko prasīt nevarētu?
 4. - AndyCannabis - Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - iedeva gag ar reason "rasisms" par to ka paprasiju vinam lai unmuto mani. XDDDDD - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - uz ss var redzēt ka warmup. mape vēl ja kas iet.
 5. REC normāls bumbiers vienīgi vajag būt aktīvākam forumā/dc lai ir
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.