Jump to content

RepinS

Member
 • Ieraksti

  22
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  72 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par RepinS

 • Dzimšanas diena 08/12/2005

Nesenie profila apmeklētāji

293 profila skatījumi
 1. 1.Niks-Repiņš 2.Serveris kurā saņemts bans -Pubā 3.Admina niks kas jūs nobanoja -Jamesons 4.Izraksts no konsoles - You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5.Links uz jūsu banu - http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:531397161&advType=steamid&Submit 6.Demo - http://demo.chill.lv/14847 7.jūsu komentārs par banu: Nelietoju es nekādas palīg programmas un arī neesmu nekad tādas lietojis, demo pac es nevaru atvērt nezinu kapēc, bet vēlētos redzēt kā tas viss izskatijas bez lagg, man pubā bija fps dropi regulāri 10fps-30fps + vissu laiku lēkāja ping, un man gandrīz vissu laiku lagoja, to vieno momentu es nevaru izskaodrot, kad cilveks bija aiz sienas un hit nejieskaitija ka wallbang, bet es uzskatu ka tas ir saistība ar 64tik serveri, un 32 tik demo. Varu garantēt ka čītu man nav es nekad chill serveros nelietotu cheats 1. Es neriskētu ar savu reputāciju''kautvai tā ir ļoti maza, pieļauju domu" 2.kāda jēga man pirkt VIP 2 reizes ja es čītotu. "To nav tik būtiski pieminēt" 3. Es nevēlos ka šajā chill "apvienībā" jāspēlē pret čīteriem, es zinu kā ir spēlēt pret čīteriem, tapēc es pat nevēlos palīgprogrammas mēģināt. Saprotu ka ban team jau manu demo izskatija, un nolēma mani banot, bet es tāpat uzskatu ka man bans ir uzlikts nepamatoti, un es vēlos atvainoties vissiem kuriem es liku domāt ka man ir cheats.
 2. Nelietoju nekādas palīg programmas. Lai ban team vissu izskata?
 3. Šo shot es varu paskaidrot. Demo ir 32tik bet serveri 64 tpc izskatas ka backtracking
 4. Pings btw man vissu laiku lēkā un man fps ir 30 pubā citriz pat uz 10 nokritas
 5. Varētu lūdzu uztaisīt kautko saistītu ar manu vārdu? Ja ir laiks!ja ir iespējams lūdzu iesaistīt Pandu, un Yin Yang
 6. Repiņš-Ričards Sveiki! Tātad chill serveros spēlēju jau vairāk kā gadu, agrāk ik pa laikam iegāju, tagad jau regulāri. Man ir 14 gadi brīvajā laikā eju uz florbola treniņiem un spēlēju datoru, cs sāku spēlēt 6 gadu vecumā cs 1.6.Bet tad pārgāju uz sorce, un pirms diviem gadiem sāku spēlēt csgo, tā kā chill serveros spēlēju kādu laiku izdomāju uztaisīt sasveicināšanās topiku. Ļoti saista lietas kas saistītas ar elektroniku. CS:GO Esmu AWP spēlētājs, vismaz tāan šķiet jo man visslabāk padodas spēlēt ar AWP.
 7. Nav ko teikt.... Prosta tiko selfie uztaisiju??
 8. Reali forš čalis draudzīgs bija gatavs mna izpalīdzēt ar datora problēmām pilnīgi neko sliktu nevaru pateikt???
 9. RepinS

  papi bans

  LOL ja būtu tīrs un aktīvi spēlētu chill serveros tad nebutu tik slinks un uzrakstītu normālu apelāciju
 10. Pieaudzis neesmu man ir 14 gadi nav man nekādas palīgprogrammas pc nesavedu kārtībā jo nevaru to atļauties man rēāli nav ko teikt es vissu saku ka ir kas man tgd jums tur melot ka man tur ahujena baigais gaming kompis? Ta vnk paliec pie sava un viss.
 11. Dzimene Decembrī bet doma ir savadaka vedisu gaming datoru uz remontu pirms 2 gadiem kautkas noplisa skatisos ko var darit
 12. Katrs spele pa savam es speleju ar luck taisu daudz wallbang un flickoju bet lai to vissi izskata banteam, vispar taja video reali defult speleju ja neesi pamanijis vissu laiku ta speleju ??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.