Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

zaptsmaize

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  16
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  158 [ Donate ]

Biedra reputācija

11 Good

1 Follower

Informācija par zaptsmaize

Nesenie profila apmeklētāji

270 profila skatījumi
 1. Es ceru, ka apzinies, ka ir vajadzīgi tieši servera stati? Pašas csgo stundas te neko nemainīs.
 2. https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:54488962&server_group=3 Šie ir tavi stati? Es nezinu ko domā ar “spēlēju katru dienu”, jo tev ir tikai 3 h. Nekā slikta nav ko teikt, pakrāj stundas un atkārto pieteikumu .anti
 3. +REC uz awp, aktīvs un atsaucīgs.Arēnā pagaidām adminu pietiek.
 4. Arī es redzēju demo un bija skaidri redzami čīti, es saprotu ka Tev te ir vesela draugu grupińa, bet ja ir pierādijumi, cauri balstoties uz vińiem Tu netiksi🤷🏻‍♀️
 5. zaptsmaize

  acc Eddie

  Es tikai izsaku savu viedokli. Manuprāt, anti, jo forumā izsaka toksiskus komentārus un cik saprotu pubā adminu pietiek.
 6. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Es vēlos iegūt admina tiesības AWP vai arēnā.- Tavs vecums? 16- Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? Specifiski admina pieredzes nav, bet ātri mācos un šīs dažas komandas nebūs grūti iemācīties!- Links uz taviem statiem! AWP - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:462468582&server_group=2 Arēna - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:462468582&server_group=1 (stundas arēnā bija vairāk, taču resetoju status)- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! Lai gan forumā aktīvi uzturos, reportus šeit nerakstu, manuprāt ātrāk ir uzrakstīt iekš discord vai arī kādam adminam privāti. Pārsvarā to daru discordā.(zaptsmaize#0819)- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāka par citiem?! - Manuprāt, es izceļos ar to, cik laiku te ieguldu, bet dažreiz šis laiks var būt nepilnvērtīgs dēļ kāda cilvēka ar hakiem un es vēlos padarīt šo laiku interesantāku visiem spēlētājiem, kuri to ir meklējuši nākot šajā serverī. Un uzreiz pasaku, ka man arī ir dzīve ārpus datora un nebūšu katru minūti šajā serverī, bet ja sauks, tad skriešu. Kā arī varēšu palīdzēt vakara vēlākajās stundās.
 7. +rec , manuprāt būtu jādod admins, jo vienmēr labi izturas pret citiem spēlētājiem, palīdz ja vajag un redzu, ka bieži reporto hakerus gan in game, gan iekš discord, velviens aktīvs admins nenāktu par ļaunu 👍🏻, neesmu admins, bet es domāju, ka tāpat izteikšu savu viedokli.
 8. Mēneša Adminitrātors:t0nt0, redzu ka visi saka, ka aktivaks palicis, piekritīšu Mēneša Moderātors:- Mēneša admins:SkyStrike, vienmēr palīdz un ļoti atsaucīgs, kad paziņo, ka ir čīteris, uzreiz ir klāt. Mēneša sliņķis:- Mēneša rupeklis: Eddie, skatos ka labi komentāri ir postiem forumā, haha Mēneša pļāpa: Mēneša geimeris:Wo1fie, šomēnes tikai sācis spēlēt serveros, bet jau tik aktīvs. Mēneša muļķis:- Mēneša jaukumiņš: - Mēneša izpalīdzīgākais:Fudy, redzu ja kāds dc uzraksta tad uzreiz iet un palīdz. Mēneša dāma: Kūciņa, aktīva gan serveros gan forumā.
 9. Čau, čauu, bija interesanti palasiit 👍🏻
 10. Sveicināts, beidz tik ātri iesvilt :DD, joks joks haha
 11. Hey, tātad izdomāju uzrakstīt kautko par sevi, jo pēdējā laikā daudz uzturos chill serveros. Daudzi mani nezinās, bet in-game mani pārsvarā pazīst kā zaptsmaize (īsāk- zapte),taču mans īstais vārds ir Līva. Dzīvoju Saulkrastos un mācos pamatskolā. Par laimi vai brīnumu datorspēles nav mana vienīgā aizraušanās , ikdienā jau pēdējos 7 gadus nodarbojos ar mākslu, dažreiz pat starptautiskā līmenī😋 , mani aizrauj arī sports, kas man diezgan labi padodas, gāju džudo un dejās, taču mans mīļākais sporta veids ir hokejs. Proti, pati uzkāpjot uz slidām nolauzīšu kaklu🤐 . Pirmā datorspēle bija Overwatch un jau pēc tam cs 1.6. CSGO sāku spēlēt kad dabuju savu datoru un spēle arī uzreiz iepatikās. Īsti neko interesantu par sevi nevaru pastāstīt, bet es cenšos būt jauka un atsaucīga, dažreiz sanāk būt ļaunai bet neņemat pierē! Man patīk iepriecināt citus un uzlabot kādam garastāvokli.Bet vairāk par to kā sāku spēlēt chill serveros, precīzāk AWP serverī. Agrāk spēlēju tikai competitive un kādu dienu draugs atsūtīja servera ip adresi, nu ko, arī iegāju. Bija jautri un mani izaicināja 1v1serverī tikt top75, kas man likās neiespējami, jo neesmu tā labākā spēlētāja, taču centība dara savu, un tiku. Pēc šī izaicinājuma turpināju spēlēt chill serveros un arī turpināšu. Tas arī viss par mani!😝
 12. Manuprāt šis ir nonācis līdz tam, ka Tu, @KomisarchikS , meklē jebkādus iemeslus, lai iegāztu. Nevienu reizi kad esmu bijusi klāt AWP serverī vēl neviens nav izteicis nepatiku par šo slapošanu(ar lūgumu) un blindošanu. Par tām ziņām tad tā varbūt nebija koļīšana, bet šīs ziņas tiešām izraisija nepatiku. Vienkārši gribēju pateikt lai paskaties arī uz sevi un savu rīcību, jo nevienmēŗ vainīgi ir visi citi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.