Jump to content

killem

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  26 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par killem

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. killem

  bans

  kas tu tāds?
 2. killem

  bans

  sky manās acīs esi silvers, takā real talk, tu kusties silver līmenī, tavs crosshair placemant, movement, jebkurš to pateiktu kurš šo spēli ilgi spēlē. bieži serveros kad tevi kāds nošauj tu uzreiz sāc viņiem dirst virsū, un tā ir administrācija? tak tu reāli jau esi apnicis. Atceries gadījumu kad nomutoji mani uz 30min? Tu pateici, ka esmu bots, es pateicu ka tu esi galīgs nūbs un nemāki spēlēt un prost mute uzliki. Un vēljoprojām vēlos redzēt tavu admina pieteikšanās topicu, nevaru to atrast.
 3. killem

  bans

  1. Jūsu niks kill em with kindness 2. Serveris kurā saņemts bans awp 3. Admina niks kas jūs nobanoja skystrike 4. Izraksts no konsoles Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5. Links uz jūsu banu banlistē http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:63344642&advType=steamid&Submit 6. DEMO - awp serveri demo nevar dabut cik skatijos demo sadala. (varbut tik nezinu kur prost ir) 7. Jūsu komentārs par banu. Mierīgi spēlēju awp serverī, tikko sākusies mape, varbūt trešais raunds, ieraugu čatā, ka skystrike ir mēģinājis rakstīt /stealth, bet kļūdijās. Pēc 20 sekundēm kad viņš šo uzrakstija un iegāja specos tiku banots. Vēlos saņemt paskaidrojumu no skystrike puses.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.