Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

wo1fie

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  14
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  35 [ Donate ]

wo1fie last won the day on March 8

wo1fie had the most liked content!

Biedra reputācija

9 Neutral

2 Sekotāji

Informācija par wo1fie

 • Dzimšanas diena 08/30/2002

Spēļu niki

 • IG Niks
  Wo1fie

Nesenie profila apmeklētāji

179 profila skatījumi
 1. Kā jau iepriekš esmu tev teicis, kopā spēlējām pub un mm, vienmēr esi bijis jautrs un foršs cilvēks, vienmēr aktīvs un izpalīdzīgs, bet reizēm tu pāršauj pār strīpu. Bet nu katram jau uznāk. Manuprāt, jācenšās mazāk lamāties un viss būs kārtība 😄
 2. wo1fie

  Vairāk kā events!

  Es par, varētu būt jautri un kaut kas jauns.
 3. +Rec Manuprāt, adminu esi pelnījis, jo tiešām esi aktīvs un aktīvi palīdzi adminiem, ja ir vajadzība. Bieži redzēti reporti discordā no tevis.
 4. Esmu redzējis vairājus Obs ierakstus ar šo talantīgo spēlētāju un esmu ļoti drošs, ka viņš nav tīrs. Ir daudz tādu momentu, kur fiziski nav iespējams pareģot, kur pretinieks izpeakos, bet viņam tas vienmēr izdodās. Ļoti daudz interesantu preaimu. Tur vienu pozīciju vairāk par 20 sekundēm, kur atrodās pretinieks, kuru vinš nav ne redzējis, ne dzirdējis (1. Demo tas ir 07:12-07:39.). Runājot par otrā demo (2:34)... Manuprāt , tur lieki jautājumi nav. Kopumā, manuprāt, bilde skaidra.
 5. wo1fie

  acc Eddie

  Sorry, bet šoreiz ANTI . Cik esmu redzējis , tad tu tāds agresīvi noskaņots jaunietis esi.
 6. Es nevienu brīdi neteicu, ka tu esi cheateris vai neesi labs spēlētājs. Tikai izsaku savas domas, ka man par tevi māc šaubas . Nevajag uzreiz mētāties ar apvainojumiem
 7. Manuprāt, @xd $ky$trike savu darbu veic ļoti labi un pareizi. Cepuri viņam nost par aktivitāti. Ja viņš ko izdara , tad tam vienmēr ir kāds iemesls vai izskaidrojums. Runājot par @LowSkillL ☾☜☯☞☽ , ar tevi ir izpētīti OBS ieraksti un mani māc lielas šaubas par tevi
 8. +Rec, bieži manāma discordā , serveros un forumā. Vienmēr łoti jauka un atsaucīga pret visiem spēlētājiem. Vēlās vakara stundās tiešām admini nav daudz, tapēc , manuprāt, jāńem. Kā jau sieviete ieviesīs kārtību visur (Joks, neņemat pie sirds)
 9. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Es vēlos iegūt admina tiesības Awp serverī un varbūt arēnā ,ja ir iespēja - Tavs vecums? - Man ir 17 gadi. - Links uz sasveicināšanās topiku! - - Tava pieredze kā adminam? Pieredze kā adminam man nav , bet esmu apņēmības pilns apgūt visu vajadzīgo. - Links uz taviem statiem! (awp) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198351055563&search=1&server_group=2 (arena) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198351055563&search=1&server_group=1 - Links uz nodotajiem pārkāpējiem! - Man nav izveidots neviens topics par čīteriem , bet esmu ļoti aktīvs discordā. Vienmēr ,ja redzu hakeri , padodu ziņu adminiem discordā un izmantoju !report funkciju. Kapēc tieši mani? - Manuprāt , es būtu labs admins, jo ļoti bieži esmu sācis uzturēties serveros , aktīvs discordā un arī forumā. Vienmēr izpalīdzēšu kā varēšu un kad varēšu. Esmu apņēmības un vēlmes pilns uzņemties šo godu, apsolos jūs nepievilt !
 10. Mēneša Adminitrātors - @t0nt0 , jo ļoti bieži redzu tevi online . Mēneša Moderātors - Mēneša admins - @xd $ky$trike , ļoti aktīvs un atsaucīgs Mēneša sliņķis - Mēneša rupeklis - Mēneša pļāpa - @xd $ky$trike Awp serverī vienmēr uztur jautrību Mēneša geimeris - @Kūciņa ^^ Ap 200hrs past 2 weeks. Vēl jautājumi?:D Mēneša muļķis - Mēneša jaukumiņš - @zaptsmaize Reti iesaistās konfliktos vai tos veido. Pret visiem jauki izturās. Mēneša izpalīdzīgākais - @xd $ky$trike vienmēr palīdz ar neskaidrībām Mēneša dāma - @zaptsmaize , Ļoti aktīva jauniete
 11. Sveiciens visiem ! Vēlos jūs nedaudz iepazīstināt ar sevi. Mans In-game nicks - Wo1fie Šobrīd man ir 17. gadi. Mani sauc Alens. Mācos Rīgas Valsts tehnikumā par datorsistēmu tehniķi. Pašlaik eju otrajā kursā. Savu brīvo laiku patīk pavadīt kopā ar draugiem vai nodarboties ar sportu. Pirmais nopietnais sporta veids, kur sāku nodarboties bija florbols. Tajā trenējos gadu un sapratu,ka tas īsti nav tas, ar ko vēlos nodarboties. Tā vienu dienu izdomāju pamēģināt ko pavisam citu un jaunu sev. Proti nopirku savu pirmo bmx. Izrādījās ,ka šī bija un ir viena no manām sirds lietām, ar kuru aizrāvos un braucu līdz pat šai dienai, taču vairs nav tik daudz laika tam. Kādreiz katru dienu biju sastopams skeitparkos no agra rīta līdz vēlam vakaram. Laikam ejot uz priekšu pārgāju uz ko , manuprāt, nopietnāku, proti sāku apmeklēt svaru zāli un nodarboties ar StreetWorkout. Šie ir man sirdij tuvākie sporta veidi, bet kopumā esmu par jebkāda veida sportu. Savus cs ceļus sāku jau no apmēram 10 gadu vecuma. Sāku ar cs 1.6 . Uzturējos "wos" serveros un vienā ārzemju serverī , kuram nosaukumu neatceros. Viss ,ko atceros ir tas, ka pavadīju tur daudz par daudz stundas. Vairākas reizes tiku perma banots, jo visiem likās, ka esmu čīteris. Bet čītus nēesmu un arī nemēģināšu lietot. Pirmo reizi Cs:Go sāku spēlēt pirms kādiem diviem gadiem. Ļoti aizrāvos ar šo spēli un šeit nu es esmu . Bilde nav obligāta, bet varu jums iedot savu ig, ja tomēr ir vēlme mani ieraudzīt . Par chill.lv uzzināju diezgan sen pavisam nejauši, meklējot latviešu serverus, kuros izklaidēties. Sāku es spēlēt chill pubā ar segvārdu PienaPuika. Laikam ejot uz priekšu nomainīju niku uz pašreizējo - Wo1fie . Pašlaik bieži esmu sastopams Awp serverī un Arēnā. Atsāku spēlēt chill.lv serveros, labas draudzenes dēļ. Viņa tika izaicināta arēnas serverī un tapēc izdomāju viņai pievienoties un kopā labi pavadīt laiku. Tā nu ir sanācis, ka pašlaik chill serveros uzturos biežāk kā faceitā vai Mm. Sirdij tuvākais ir Awp serveris , jo jau no agrām Cs:Go dienām man ir ļoti paticis spēlēt ar Awp. Man ļoti patīk chill.lv community un vēlos būt daļa no tās. Tas nu laikam būtu viss par mani , bet droši vari jautāt, ja ir kādi jautājumi Liels paldies, ka veltīji laiku, lai šo lasītu. Lai tev jauka diena ❤️ .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.