Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Fragstatic

Member
 • Ieraksti

  10
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  75 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par Fragstatic

Nesenie profila apmeklētāji

128 profila skatījumi
 1. Varēji to pieminēt pagājušajā sūdzībā, kur biju iemetis steam url. STEAM_0:1:510548653 - Patīk apdirst mazākus STEAM_0:0:524140256 - Big Boy aMbĀLis BamBĀliS (Swords jau šito nobanoja)
 2. Tavs niks: StivensPārkāpēja niks: 1)Patīk apdirst mazākus ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198981363035 ) 2)Big Boy aMbĀLis BamBĀliS ( https://steamcommunity.com/profiles/76561199008546240 ) Paskaidrojums par situāciju: Paldies šiem abiem talantiem par ieguldīto laiku chillā, bet tagad ejiet pasūkāt saldējumu. Patīk apdirst mazākus 0-2 rezultats- Sketchy moments, kad no mida ieiet tv roomā un turās pie sienas itkā zinātu, ka kāds skatās. Ejot tālāk garām underpass kāpnēm nečeko kreiso pusi kautt gan viens no pretiniekiem nav redzams. 1-2 rezultats- skrien iekšā A palace pilnīgi bezbailīgi tikai čekojot to vietu, kur pretinieks ir, bet 7-3 roundā, kad pretinieks ir tuvāk tad nevar vairs tā skriet neko neskatoties. (Manuprāt aizdomīgi, citiem varbūt ne tik) 2-2 rezultats- izskrien caur B uz shortu un nošauj pretinieku, bet neturpina peekot, jo pamana, ka pretinieks ar scoutu jau gaida. Vēlāk izpeeko ladderu un nošauj pretinieku un pēctam ar crosshair velk gar pretiniku, kas sēž aiz mid boxiem. 3-2 rezultats- Labs reaction time midā, bet pēc visiem iepriekšējoiem prikoliem liekas wh. (Iespējams legit) 9-3 rezultats- Logā sēž un bezmazvai skatās caur sienām kur pretinieki ies. 15-9 rezultats- Kārtīgi iekrita. Var redzēt kā skatās caur sienām uz pretinieku un tad pat neredzot pretinieku caur smoke izšauj un trāpa pa kājām. Šim talantam arī deagle un awp šāvieni reizēm likās nereāli. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Big Boy aMbĀLis BamBĀliS 6-3 rezultats- rampā neviena nav, tapēc uzmanību tur nevērš un vislaik skatās palace, bet kad redz, ka no rampas tūlīt nāk, tad uz reiz var redzēt, ka sākpievērst uzmanību. 8-3 rezultats- Ambālis ir un paliek ambālis. 1:40 laiks un vienkārši zoomā skatās uz pretinieku kurš ir midā, kaut gan pats sēž pie ticket booth. Ja skatītos tālāk gan jau vēl kaut ko atrastu par Ambāli, bet pēc šī momenta vienkārši nergibās tērēt laiku. Pierādījumi: https://failiem.lv/u/nk5xzd9s
 3. Bez pierādijūmiem nekas nenotiks. Tātad lūdzu https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/864973123395973905/?l=english . Paši mēs esam cilvēki, un paši mēs protam risināt problēmas. Un godīgi sakot, ja jums ar SkyStrike ir bijušas tik daudz problēmas, tad kapēc par šo nepadomājāt. Links ved uz topiku, kur pastāstīts kā recordot demo. Ja SkyStrike ienāk serverī, tad vienkārši recordojiet un ja tajā mapē nekas nebija tad dzēsiet to demo ārā. Edit: Tākā awp serverī neuzturos tik bieži, tad lūdzu iemet šo linku vai norādi spēlētājam komandas, kas palīdzēs recordot demo, lai nebūtu forumā pilns ar sūdzībām bez pierādijūmiem.
 4. @Nonone Ja tu šitādas lietas mētā, tad lūdzu liec klāt demo.
 5. @xd $ky$trike Nesaprotu ko tu domā ar "kā pēdējais pakāš raundu". Ja viņš visu raundu tikai noscopo, bet arī cenšas trāpīt, tad tai man liekas nevajadzētu tikt uzskatītai par pakāšanu. AWP var izmantot gan scopotu, gan noscopotu, tā ir paša spēlētāja izvēle kā viņš cenšas to izmantot. Es šaubos, ka pubā kādu slayotu, ja kāds izmantotu tikai USP vai glocku, cilvēks pats vienkārši sevi nostāda sliktākā situācijā. Slay, manuprāt, būtu piemērots brīdī, ja kāds vienkārši bēgtu no pretinieka. Un slap, protams, neko neizdara, bet, ja spēlētājs nav situācijā kur slap komandu vajag izmantot, tad tas vienkārši izrāda, ka tu spēlējies ar admin komandām. Neko nebūtu rakstījis, ja nebūtu bijusi sūdzība jau iepriekš par to spēlēšanos ar admin komandām. Vienkārši gribēju izteikt savas domas šitajā situācijā. Edit: Es nekādā gadījūmā nesaku, ka tu tikai izmanto admin komandas priekš spēlēšanās. Saprotu, ka dari savu darbu, un arēna noteikti palikusi tīrāka. Bet tu pats pieteicies par adminu zinot, ka adminiem ir standarti pie kuriem jāpieturās.
 6. Piekritīšu seroxam. Attieksme noteikti var pārliecināt vai cilvēks ir čītojis, vai nē. Tavs crosshair movement tiešām nebija tīrs, un tas ka tu tagad te stāsti ka visi ir "noobi" mani pārliecināja, ka tu tiešām čītoji. Manā acu skatijūmā tev ir vienkārši dusma par to ka esi ielicis laiku serverī, lai kačātu savu rank un tagad esi nobanots. Cieņu tev, ļoti centīgi slēpi, bet 11 round tevi iegāza.
 7. Tavs niks: StivensPārkāpēja niks: Rotten Antons ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198966524818 )Paskaidrojums par situāciju: Talants 11 roundā iekrita. Kad iziet cauri B saitam caur smoke pretī nāk viens enemy no heaven un otrs no Z. Ja paskatās slow motion to momentu var skaidri redzēt kā crosshair lēkā no viena un uz otru pretinieku.Pierādījumi: https://failiem.lv/u/26ts6mu8
 8. Nezinu kā pārējiem, bet CSGO deathrun nav tik interesants kā, piemēram, bija 1.6 versijā. Tas ka nav mwheeldown duck prikola vairs nevar apčakarēt to nāvi, un bieži vien vienīgais veids kā tikt līdz galam ir ar vienkārši ar cilvēku pārsvaru. Protams, ja ir interese un ir brīva vieta serverim, tad neredzu jēgu nelikt iekšā. Bet es būtu par surf serveri, un es nedomāju to rpg mēslu. Būtu forši redzēt veco labo 1.6 surfu, un cik esmu redzējis nav tāda latviešu surf servera, ir tikai lietuviešu combat surf. Bet jāskatās arī cik cilvēki māk surfot un cik cilvēkiem ir interese iemācīties. Deathrun noteikti visus kz prikolus būtu vieglāk iemācīties.
 9. Aizsutiju 6,50 pa vipu un emotes uz sita acc ( https://steamcommunity.com/id/SimplyStatic/ )

 10. Piecīts par mēnesi ar free armour. https://steamcommunity.com/profiles/76561199005675266/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.