Jump to content

DropeZ.<3 :*

Member
 • Ieraksti

  64
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  256 [ Donate ]

DropeZ.<3 :* last won the day on January 18

DropeZ.<3 :* had the most liked content!

Biedra reputācija

10 Good

Informācija par DropeZ.<3 :*

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tas ir reāls mg šmurguli bails palika?
 2. Nu ja sūds neko citu kā gang mafiju pats tu nejedz uzerpot .
 3. Izlasi topiku pirms komente..
 4. Točka 2003.gadā 13.septmebrī ,aizsakās bizness vārdā ''Točka'' cilvēki kas strādāja Točkas biznesa bija imigranti u.c bija divi vadītāji kas vadīja točku viņi bija bēgļi no Losandželosas. Biznesa viss gāja ļoti labi bija liela peļņa cilvēki pirka no točkas visu ko. Līdz pienāca neveiksmīga diena kad policija painteresējas cilvēkiem par šo točku un 9.junijā policija nolēma apciemot to pārbaudot ko tirgo un personas kas tirgoja līdz beigās vadītajiem bija noviltoti dokumenti policija painteresējas par viņiem un bija redzams kad viņi ir meklēšanā. Amerikā un tad viņus deportēja un ieslodzīja par iepriekšēju smagi nodarītu noziegumu un ieslodzīja abus točkas priekšniekus uz 8.gadiem par nejaušu slepkavību ko abi veica kopā kad dzērumā braucot ar mašīnu notrieca vienu cilvēku. Kad cietuma sods, tika atsēdēts točkas vadītāji nolēma mest mieru ar to un notigorties vairs sakarā ar to kad Kanādas točka tika uzietas narkotiskas vielas kas liek policistiem paturēt acis uz viņiem bet kad pienāca 2020.gads viņiem bija ļoti lielas naudas problēmas un tad viņi Amerikā izveidoja točku ar visādam mantām u.c lietām. Amerikā točku apmeklētāju skaits bija krietni lielāks kā Kanādā un sakarā ar Kanādas pieredzi viņi nolēma nodrošināties ar to kad točkai ir video novērošanas kameras uz galvenajiem ceļiem un to iebrauktuvi. Vienu dienu Amerikā nācas sastapties ar bandām un bija apšaude un bojā gāja Viens īpašnieks kuram tika iešauts vienu reizi kakla un trīs reizes vēderā. .Tad palika tikai viens īpašnieks un tad točka varēja tikai kaut ko nopirkt sazinoties ar personu vai arī pazīstamie un uzticamie cilvēki varēja piebraukt un tad bija izveidotā jauna točka ko vadīja tikai viens īpašnieks un cer sastapt vēl vienu Īpašnieku kas cer uz sadarbību. Točkas īpašnieks bija gudrs, un protams sakarā ar iepriekšējo točku kurai uzbruka nolēma nodrošināt to ar automātiskajiem ieročiem un necauršaujamajiem logiem u.c lietām. Točka tirgojās līdz pat šai dienai kā arī Točkas darbinieki nebija želīgi un jauki viņi bija diezgan skarbi. Točka noteikumi un dažas lietas ko tirgo.! Pārdod : Mēbeles,Apģerbus,Metālužņus,Kandžu,Narkotiskās vielas,Sadzīves tehniku, u.c lietas. (Daži no pirkumiem var būt bojāti) Noteikumi: Točkā ir jāklausa priekšnieks un to pavēles. Tirgot to ko liek. Par katru pirkumu ko pārdod ir 60% jāatdod priekšniekam un 40% pārdevējam. Ziņot Īpašniekiem par katru pārdotam mantām. (OOC Noteikumi) Pievienojoties organizācijai tu akceptē pamešanas gadījumā savu CK,PK,FPK. Ar laiku tiks papildināts!.
 5. DropeZ.<3 :*

  Čauuuu

  apkārt griestis un marš pa durvīm arā.
 6. Sveiks, laipni lūgts the boyz.
 7. 1. Nosaukums - STEAM https://steamcommunity.com/profiles/76561198996285525 2. Stāvoklis, viss safe nav neviena vac ir tikai labumi. 3. Cena - 60 gribi nedaudz nokaulēt vai zināt kadeļ tik dārgi tad pm. 4. Bilde(/s): https://prnt.sc/wl2e80 https://prnt.sc/wl2fcy Ja interesē kaut kas vairāk no tā var Droši addot mani dc un pastastīšu ءء#2686
 8. 3 dienas būs galīgi par maz tici man ir bijuši vēl reizes kad viņš tā ir darījis bet nemeta sudzenes + rīt ziemīši švaki vai viņš nāks un spēles tur ir -1 diena banam utt like 3 dienas nav nekas . + zinot to kad ir ticis brīdināts jau 2x reizes un vēl nav pielecis nedēļu vismaz vajadzētu banot.
 9. pa maz bro iepriekšēja reizē jau tika brīdināts var redzēt kad neko nemainīja vajag ta lai mācība. nevar vnk uzlikt viņam pirmo silveri ibem un banu ar novēlējumu priecīgus ziemassvētkus?
 10. Tavs niks: Parazīts. Pārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē):STEAM_1:0:464657998 https://steamcommunity.com/id/pelmenistv Paskaidrojums par situāciju: Tā tad es ienāku serverī gold nova 3 man pretī ir Pelmenis nu un viņš nāca ar nazi visu laiku virsu bet man sanāca viņu vairākas reizes nodurt pēc kā lai nesaņemtu - punktus jo es būdams gn3 nodurot viņu tur - diezgan daudz viņam bet lai tā nebūtu viņš iziet un ienāk pa jaunu serverī un pēc manam domām tas skaitās troll. Pierādījumi: https://prnt.sc/w8kl6h , https://prnt.sc/w8klul , https://prnt.sc/w8km7f , https://prnt.sc/w8kmmq P.s : kā arī apskatīju iepriekšējo viņu sudzību kas var teikt bija tieši par to pašu iemeslu bet jā , https://prnt.sc/w8knbd
 11. Atradu dažas kas varētu patikt servera spēlētajiem ļoti ceru kad kādu no viņam ieliks serveri un ceru kad kāds novertēs darbu jo šis viss paņēma diezgan daudz laika iesaku arī pašiem patestēt jo dažas es testēju un dažas skatījos pēc bildēm vai video. Mapes: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2312963657& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=295151831& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2194368728& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=614534207& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=521970620& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=830266487& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=842911573& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=131108800& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=630898868& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=719234744& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=686054321& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=283246262& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=630898868& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=836830191& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=640625989& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=493867001& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=477535522& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=423212557& https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=488380706
 12. BMW daļai cilvēkiem asociējas, ar driftu un Audi īsti man pašam ar ralliju, jo quattro lielākoties brauc rallijos un kā dzirdu vārdu audi, pašam uzreizi tas asociējas ar Ralliju vai arī luxus. Mercedes viss vairāk asociējas ar Luxus mašīnām jo daļa no tām ir tādas bet, ir arī drifteru modeļi bet jā tās ir tikai manas domas pats personīgi esmu Audi fans salīdzinājuma ar šim 3 mašīnu markām. Pieļauju kad katram patīk kāds auto modelis no šīm markām pieņemsim ja tev dotu geļiku vai 7 sērijas bmw kas ir 1k knapi iespējams tu izvelētos geļiku vismaz es personīgi.
 13. tad nomainīs nemiz vec nebūs tev tad killi ar nazi bro .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.