Jump to content

bdmku

Member
 • Ieraksti

  12
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  91 [ Donate ]

bdmku last won the day on December 29 2019

bdmku had the most liked content!

Biedra reputācija

3 Neutral

Informācija par bdmku

 • Dzimšanas diena 01/11/1999

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bdmku

  Vecais Cache

  Jaunais cache ir 100x labāks, nesaprotu kapēc viņu jāņem ārā būtu? Ir 2020, un jums lago cs?
 2. Viens liels rec. Ir adminu trūkums, un hakeru tur patstāvīgi online. Tik nezinu, vai manu viedokli ņems galvā.
 3. Centīšos atmest dzeršanu, jo tā reiķinot, uz to aiziet liela nauda mēnēsi/nedēļā/ikdienā. Vēlviena lieta, ka gribētos beigt kurīt weedu, bet nu tas liekas vispār neiespējami.
 4. REC! 1v1 nau adminu, tikai cerams māki ar commandām aprīkoties. Edit: Personīgi no savas pieredzes arēnā, kad ieju tur iekšā, vienmēr ir kāds ar wh vai aim.
 5. bdmku

  pierunajat

  *Cenzēts* Sodīts.
 6. bdmku

  pierunajat

  Godīgi sakot 14 gadīgs bērns, labāku čau topiku var uzrakstīt. Sveiks.
 7. Ko veram ciet? Ahujel esi? Tu citus in game nodirst drīksti, un tevi nē? Losis esi?
 8. Nē, es nācu pateikt sūdzibas topikā, ka tā ir patiesība, ka krīti uz nerviem citiem spēlētājiem. EDIT : Es tikai varu saderēt, ka Zigis, Un es, nēsam vienīgie kam kritis uz nerviem esi.
 9. A kad tu spēlētājiem krīti uz nerviem serverī, kas tevi gagos?
 10. Esmu pats arī piedzīvojis, ka zvede runā huiņu voice chatā, nācās bļaut viņam virsū lai muti aizver.
 11. bdmku

  Sveiki no bdmku.

  Es esmu chill spēlējis, 1.6 laikos. Pāris x arena iegaju, un 1x pubā tiko. Pārsvarā spēlēšu arena, jo patīk iesildīties 1v1 pirms mm.
 12. akā parasti nekad nav izdevusies šo "sasveicināšanās topiku" veidošana tad iespējams, ka šis būs kārtējais savervelejums, kurā būs ļoti daudz teksta un puse no jums to nemaz neizlasīs, bet nezinu varbūt tomēr kas sanāks, tapēc iesaku lasīt visu tekstu. Tiem kuri izlasa Liels paldies. Tad nu iesāksim ar to vienkāršāko jautājumu. Kas tad es esmu? Lūdzu. Es esmu jaunietis savos brieduma gados, Tad nu jau 20 gadus sauc mani par Ingaru. Dzīvē esmu diezgan interesanta persona ar kuru domāju, ka nevienam nebūtu garlaicīgi, jo patīk vienmēr uzmest kādu joku un tamlīdzīgas lietas, bet ja ir nepieciešamība varu būt arī pats nopietnākais cilvēks kompānijā. Latvijā es nāku no pilsētas kuru sauc par Rīgu, no kuras labprāt aizvāktos beidzot, bet diemžēl tā dzīve niekārtojās tā, kā gribētos vaine? Tagad nedaudz par vaļaspriekiem. Tāds lielākais no tiem ir protams basitis., jo ja kāds uzaicina paspēlēt tad cenšos nekad neatteikt, jo kā nekā tā vispār ir ļoti interesanta spēle. Nākamais ir protams labi pavadīts laiks, kuru es vienmēr cenšos izbaudīt par visiem simts, tas ir ja ārā ir skaista diena tad mājās nu es nenosēdēšu. Vienalga esmu viens, vai ar kādu kopā es vienmēr labā laikā atradīšos ārpus mājas. Tad jau šeit varam pieminēt arī šo tā saukto Counter - strike, jo agrāk tas tik tiešām bija viens no lielākajiem un spilgtākajiem laika pavadīšanas veidiem. Par cs es šeit nerunāšu, tam es pievienošu atsevišķu atkāpīti. Protams nekur arī nepazūd labi pavadītie piektdienu vakari/naktis, kad ar draugiem kopā tiek iztemts diezgan iespaidīgs daudzums visdažādāko veidu alkahols. Nu tad tagad par to cs un par to, kapēc tad īsti es esmu šeit. iekš vituālās pasaules es esmu pazīstams kā "bdmku" Ganjau, kā visur citur agrāk arī šeit atradīsies vecie labie kopā šāvēji. Tad nu ja to rēķinam gados, tad tas varētu būt jau kādi nu vismaz 8 gadi, bet precīzi nepateikšu, jo neviens jau nevarēja iedomāties, ka pienāks tas laiks, kad tev būs jāpasaka tā diena, kad tu sāki spēlēt. Nu šo gadu laikā neesmu kļuvis par nekādu super skilloto spēlētāju, jo nekad tā riktīgi neesmu piegājis šij spēlei, bet nu šaut es māku, tā teikt ne slikti, ne pārāk labi, bet māku. Protams vēl jau šeit varētu piemest, pagarināt tā saukto krāniņu, savu pieredzi ar administrēšanu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts un tikai sabojās šo sasveicināšanos.
 13. Gettin high cause my life don't mean shit to me

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.