Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

BeasTy

Member
 • Ieraksti

  11
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  28 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

1 Follower

Informācija par BeasTy

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BeasTy

  Zvede@WH

  Uzmetu aci uz īsu mirkli ir daži jocīgi prefire kā piemēram 5:20 tur pat cilvēku nevarēja redzēt un prefire bīja, bet hvz maybe lucky.
 2. Zili zaļas ar pūdēto sieru, būs vnk bomba
 3. Man ar gribētos kādas 7, bet gribu mazliet vecākas lai ir smaržiņa tāda forša
 4. BeasTy

  chaw no Eddie

  Zdarova, normāls 15 gadīgs pipars
 5. Šeit vispār nejiet runa par Fudy muti, man nebija nekas pret viņu līdz man viņš dustā 2, kā jau iepriekš minēju uzmeta muti bez bazara izlasi ko rakstu, fudy vsp ir cita lieta tur ir mans kasaks jo kjip viņš aizstāvēja Hunteru. Labrāt satiktos ar šo indivīdu publiskā vietā ja viņam vienīgi ir 18+ jo man izklausās ka viņam ir ap 16 vai 17.
 6. Kādu sūdu tu runā nevienu brīdi par nekādu slay neesmu runājis tu mani dustā 2 nepa bazaru nogagoji, bērns tu pats nejēdz kādu huinju raksti. Dēļ šī bērna stulbībām netaisos gaidīt 4 dienas, nav bījušas ar nevienu adminu problēmas bet tu esi īpašs acīm redzot.
 7. Viss skaidrs, prieks vismaz ka kādam adminam ir normāla attieksme.
 8. Dēļ šī bērna kaut kā netīkās gaidīt kamēr mans bans beigsies un tas var ilgt mēnesi.
 9. 1. Jūsu niks: BeasTy 2. Admina niks kas jūs nobanoja: Hunters 3. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check “http://chill.lv/forum/ for more info. 4. Links uz jūsu banu banlistē: Nevaru redzēt banu listi. 5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. 6. Jūsu komentārs par banu. Šeit daudz nav ko piebilst viens admins iedomājās ka viņš ir dievs, ienākot serverī gag, mutes liek nepaķeksi beigās mazais varonis izdomājis ka viņš esot lielais kuilis un var banot kad un ko grib, iemesls nav vajadzīgs tas laikam izpriecei + jāpiemin kāpēc mums ir vajadzīgs šāds admins kurš ienāk serverī vienreiz mēnesī un sāk izrādīties ka viņš esot visu lielais dievs. Hunter es jau gaidu tavu pārgudro tekstu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.