Jump to content

flabers

Banned
 • Ieraksti

  58
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  74 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par flabers

 • Dzimšanas diena 20/10/1999

Nesenie profila apmeklētāji

1,311 profila skatījumi
 1. kads prikols? xddd labak uztaisa jaunu kontu par brivu????
 2. @Ledinjs nezinu vispar kas tu esi??? pec pc spec izskatas baigais game bombitajs, bet nu to jau nezin ka reali ir Cool stuff shit skill
 3. Priekš manis 10/10 Pele - Logitech G102 Ausis - hyperx Cloud stinger Mousepad - Hyperbeast CS:GO version 60x30 Klava - meha blue switch Monis - Asus 240hz 24.5"
 4. atceros kad serveri biju ap oktobri, sis kadrs nejedz pat saut, peksni vins saja momenta sauj ka dievs zinot visu kas apkart notiek.. (monitorings?Haki?)
 5. Sry bet Anti no manis tikko reģistrejies arī esi, kas neliecina par ko labu? redzejis esmu tevi maz. Neko par tevi ari nezinu? Un vai chiteri spēj atpazīt kurš smagi slēpj ari nezinu, jo kad pats esmu pret tevi spelejis, sāki izradīt neadekvātus vārdus, sūtot mani jeb kur.. Gaidu sasveicināšanos topiku, tad varbut ko varam runāt!??
 6. flabers

  6639

  Tiešām sagatavo normālu topiku uz apelāciju, nevis piedrazo komūnās sadaļas ar kadu sūdu, pēc kura mēs neko nevaram izvērtēt!
 7. flabers

  Prikoli #1 Sējums

  termins uz beigam, sapirkos pie 10 gabaliem ko padzerties vakara ?
 8. flabers

  Prikoli #1 Sējums

  sodien veikala xdd 30centu dlightiņi
 9. flabers

  pierunajat

  Sveiks, vecajam bukam!!!??
 10. Runā vel lielais gudriniek! Veram ciet !:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.