Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

bigDICKriccyS

Member
 • Ieraksti

  14
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  59 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par bigDICKriccyS

Nesenie profila apmeklētāji

133 profila skatījumi
 1. Lūgumus būtu uzlikt autokick par afk un molotovus. Kā arī kaut kādus eco round vai team shuffle pēc, piemēram, trijiem uzvarētiem roundiem pēc kārtas.
 2. Es visu laiku provocēju citus spēlētājus?? man vispār pie vienas vietas tos, kuri tur runā vai raksta kaut kādu avarage uzdirsienu, viss, kas man interesē ir nahranizēt čīterus un kikot afk
 3. Čali, nejau mani ar citu cilvēku. Es tevi serverī vienu reizi esmu redzējis. Tādi mums nu admini ir. Labāk paņemt 14-15 gadīgus, bērna prātā esošus, bērnus, kuri nespēj salikt sakarīgu teikumu kopā. Uzrodas pāris cilvēki, kuri prasa tikai retake serverī adminu, lai paši varētu normāli spēlēt bez čīteriem, bet nē, labāk tādiem admin nedot. Un ja paskatās aktivitāti, tad mēs tur spēlējam visvairāk, tātad varam visproduktīvāk tur kaut ko izdarīt. Bet nu tas servera īpašnieku rokās.
 4. Kādiem notikumiem? Ir kādi pierādījumi, ka es servera adminu nosaucu kādā aizvainojošā vārdā? Vienīgais, kad čatā pateicu, ka pataisu pa klaunu.
 5. Steam profila links - https://steamcommunity.com/id/riccys/ Discord id (piem : "Sanja#1337" ) - riccys#4845 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. - Nāku no Gulbenes novada, darba dienās dzīvoju Rīgā. Mans vārds ir Ričards. Tavs vecums? - 19 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! - Esmu bijis admins cswos 1.6 serverī, tas gan bija pāris gadus atpakaļ. Esmu bijis administrators arī kaut kādā SAMP serverī, bet neatceros nosaukumu, jo tas arī bija sen. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? - Esmu aktīvs retake serverī, spēju loģiski reaģēt uz notiekošo, atbildēt par savu rīcību. Esmu nu jau iemācījies no citu kļūdām to, ka jābano ar pierādījumiem. Principā piesakos dēļ tā, ka retake serverī reti ir kāds administrators, uz !calladmin arī reti atbild, jo, laikam, neesat nemaz tik daudz. Serverī bieži ir spēlētāji, kuri ilgi sēž afk, un tā kā šeit nav auto-kick, noteikti vajag kādu, kas izkikos. Zinu, esmu pa reizei uzrakstījis servera administratoram hunteram kaut ko ne pārāk glaimojošu, bet pelnījis bija, vismaz tāds ir mans personīgais viedoklis. Cerams, ka tas nebūs šķērslis iegūt administratora statusu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. - Nezinu, vai esmu kādu sekmīgi nodevis, bet caur !calladmin bieži esmu mēģinājis. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. - Būtu labi, ja mani pieņemtu par adminu, jo spēlēju bieži retake, tāpēc gribās, lai tur ir kaut kāda kārtība. Tāpēc būtu žēl pazaudēt spēlētājus dēļ hakeriem un tiem, kas visu laiku sēž afk. Esmu motivēts veikt savus pienākumus uz visiem simts procentiem, jo šodien vien nācās saskarties ar 2 hakeriem, kuri izbojāja visu spēli. Tā kā nekur neatradu retake pieteikuma paraugu, paņēmu 1v1 arēnas paraugu.
 6. Iedodat man admin, nav ban vēsture, argumentēju bez personīgiem apvainojumiem un esmu aktīvākais retake serverī. Apsolos nebanot bez pierādījumiem arī ??
 7. Noteikti lai ir arī Train, Overpass, Dust2 un Nuke. Kāda jēga no retake ar iespēju spēlēt 3 mapes ? Piemirsu, ka būtu labi, ja, piemēram, T side uzvar daudz roundus pēc kārtas, tad nevis pārmestu uz CT, bet dotu sliktākus ieročus, smg vai pistoles.
 8. Nu nu nu, neesmu nevienu reizi redzējis. Un es neesmu vienīgais, kas to saka.
 9. Sveiki! Tā kā pēdējā laikā bieži ar draugiem spēlējam šajā serverī, tad gribētos ieteikt pāris lieta tieši retake servera sakarā. Forši, ka ir latviešu serveris, kurā var uzspēlēt retake, un kurā ir daudz cilvēku. Tātad, šīs būtu lietas, kuras gribētu ieteikt: 1. Automātiskais plant/defuse, lai nebūtu jāveic pilnajā laikā. Defuse pilno tikai tad, ja ir palikušas mazāk par 10 sekundēm. 2. Noteikti vajadzētu molotovus, lai būtu tuvāk tam, kas noteikt faceit/mm laikā. 3. Pistol roundi noteikti ir must have. 4. !votekick un !voteban iespēja. Noderīgi, ja nav adminu online. Alternatīva vismaz varētu būt autokick par AFK, jo ir kaitinoši, kad kāds nosēž visu mapi AFK. 5. Vote par mapēm varētu būtu mazliet savādāka. Vajadzētu tā, lai neatkārtojas mapes, t.i., lai nav, piemēram, divas reizes pēc kārtas mirage. Tas būtu viss pagaidām, ceru uz administrācijas/īpašnieku atsaucību.
 10. bigDICKriccyS

  :(

  ko bano ja nav pierādījumu?
 11. bigDICKriccyS

  :(

  es biju serverī. + redzēju iepriekšējā mapē, inferno, kā tu apvaino citus spēlētājus. Īstais iemesls, kāpēc nobanoji Kane bija tas, ka nespēji vairs neko sakarīgu pateikt, tāpēc beigās rage ban un uzreiz quit
 12. bigDICKriccyS

  :(

  Lai gan palūdzi nekomentēt, tomēr atļaušos to darīt. Šis admins banoja vairākus cilvēkus bez saturiska pamatojuma. Iemesls bija tas, ka ar viņu argumentēja. Un spēlētāju Kane nobanoja tikai tāpēc, ka viņš vairākas reizes nošāva Hunter, un Hunters bez spec nobanoja un uzreiz izgāja no servera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.