Jump to content

Kristaps Porziņģis

Member
 • Ieraksti

  5
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  54 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par Kristaps Porziņģis

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jautājums,kas notiek ar hitbox,kad tiek izmantotas emote. Kā pimēru varu minēt,video ko ieliki 1:54 , ja gribu šaut galvā,man jāšauj lejā?
 2. Nevis lieku muti, bet es cenšos no tevis izvairīties, ja tieku ar tevi vienā komandā. Lai tev veicas vecīt, turpini vārīties, gjau atmaksāsies un panāksi iecerēto. Nemet man nekādas bildes, es viņas pat nevēršu vaļā, man vienalga ko citi dara, ja tas nav uzkrītoši es to nepamanu, salīdzinoši ar tavu uzvedību. Veiksmi zaldāt, es pazūdu.
 3. Vecīt, es nerunāju par to ka tu bleimo kādu par čītošanu, bet gan par to kāds tev ir bazars, tu no malas sevi paklausies, jebkurš kurš tevi nošaus būs lucky,da*nis,kro*lis,ma*ka utt, neskaitot tavus bleimus par citu ģimenēm. Saņemies, tu izklausies pieaudzis džeks taču smadzenēs ne grama gudrāks vai apķērīgāks par servera mazajiem. Ko tu gribi pateikt ar to "tādi kā tu" ? Esmu mierīgs cilvēks gan pēc rakstura un arī spēlē, taču mani kaitina tādi ņaudētāji kā tu, kas nevar samierināties nomirt raundā, vai ja kāds cits nenospēlē tā kā tu vēlētos, tev taču jāsaprot tas, ka ne visi ir tik labi šajā spēlē.
 4. Atvaino ja tevi aizskaru,bet tu pats uzvedies kā pilnīgs atmarozaks. Raudi par visu kā bāba.
 5. 1. In-game segvārdu Kristaps Porziņģis a.k.a Aigars 2. Vecumu, nodarbošanos 24.gadi, strādāju Norvēģijā 3. Bilde (nav obligāti ) 😉 4. Kā Tu uzzināji par chill? Zinu jau sen par chill,taču iepriekš tryhardoju comp un pubā nespēlēju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.