Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:
Jump to content

rain

Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • iChill

  101 [ Donate ]

rain last won the day on October 12

rain had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

2 Followers

About rain

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/ Discord id rain #0216 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par negev un bot gun Dievu, kā arī deagle noob jau. Tavs vecums?:16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h , zinu kā atšķirt hakerus.., ka arī zinu kādus vārdus nedríkst izmantot serverī. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: esmu nodevis privati. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Man patīk bot guns, esmu nospēlējis cs 1500k h un nedēļā serverī pavadu vismaz 10-15 h, pedējās 2 nedēlas esmu ietindojies top 10 by activity, ka ari top 10 pec exp.
 2. Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/ Discord id rain #0216 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par negev un bot gun Dievu. Tavs vecums?:16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h , zinu kā atšķirt hakerus. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: esmu nodevis privati. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Man patīk bot guns, esmu nospēlējis cs 1500k h un nedēļā serverī pavadu vismaz 10-15 h.
 3. kapēc nav slēgts?
 4. Nēsmu pārliecināts vai šādi ir jāizskatās admina pieteikumam.
 5. Ceturtdienas vakaraa dzert?? hm
 6. @Rubijs ko tu te uztaisiji? xd
 7. rain

  public mape

  vina nav oficiala mm mape
 8. rain

  public mape

  Musu lemums izskaneja par nuke aizstasanas office vieta, ka ari cobble ieviesana.... varat vert ciet
 9. rain

  public mape

  cobble ir loti laba ideja
 10. rain

  public mape

  vajag jauno cache ielikt . :&$$
 11. rain

  public mape

  hmm neesmu pamanījis.:$
 12. rain

  public mape

  Hey, manuprat public serverī varētu ieviest ko jaunu, jaunu mapi de_nuke , zinu daudziem mape nepatīk, taču vinu var iemīlēt un satrenet....
 13. rain

  Yoo draugi =D

  sveiks madzzyyy!!
 14. Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/ Discord id rain #0216 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par deagle dievu. Tavs vecums?:16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h zinu kā atšķirt hakerus un kad gagot cilvekus. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : ir nospelētas 36 h Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: ir Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Es mīlu kazaku, kā arī patīk sievietes, garso kvasiks.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.