Jump to content

Prokurors

Member
 • Ieraksti

  28
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  110 [ Donate ]

Prokurors last won the day on October 12 2019

Prokurors had the most liked content!

Biedra reputācija

2 Neutral

2 Sekotāji

Informācija par Prokurors

Nesenie profila apmeklētāji

666 profila skatījumi
 1. Vnk uzmaucam speli ez savaks 1000 comments
 2. Kjip ch, piekritīšu zvede par toxic
 3. Es došu Rec, pedējā laikā daudz pavadi serverī, taču iemācies neapsaukāt un neapsmiet sīkos tas ir liels mīnuss ko saskatu tevī...
 4. Prokurors

  RiixN giveaway!

  rain#0216 GL HF 😉
 5. Kazaku next...? Intervija ir diez ko laba, taču interesantāk tiešām būtu audio.
 6. Prokurors

  Ban

  Biju tevi arī vērojis serverī, licies aizdomīgs, taču man nebija pietiekami daudz pieradijumu lai tevi banotu.
 7. Dosu rec, redzēts pub liecies sakarīgs, kā arī arenā ir daudz hakeru un nav adminu.
 8. S1mple esi pacietīgs, Mini nav tik daudz laika lai katram skrietu, dotu unban.
 9. Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/ Discord id rain #0216 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par negev un bot gun Dievu, kā arī deagle noob jau. Tavs vecums?:16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h , zinu kā atšķirt hakerus.., ka arī zinu kādus vārdus nedríkst izmantot serverī. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: esmu nodevis privati. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Man patīk bot guns, esmu nospēlējis cs 1500k h un nedēļā serverī pavadu vismaz 10-15 h, pedējās 2 nedēlas esmu ietindojies top 10 by activity, ka ari top 10 pec exp.
 10. Steam profila links: https://steamcommunity.com/id/multi-points/ Discord id rain #0216 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Artūrs, nāku no Rīgas, sevi dēvēju par negev un bot gun Dievu. Tavs vecums?:16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: esmu pieredzējis, esmu bijis admins 5 angļu serveros, kā arī 2 krievu. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es dienā public serverī nospēlēju apmēram 2-3h , zinu kā atšķirt hakerus. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) : Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: esmu nodevis privati. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Man patīk bot guns, esmu nospēlējis cs 1500k h un nedēļā serverī pavadu vismaz 10-15 h.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.