Jump to content

Foxxy

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  11
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  105 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par Foxxy

Nesenie profila apmeklētāji

525 profila skatījumi
 1. ANTI. Tikko satiku serverī attieksme vnk paj*t, čalis uzskata ka ir par vecu lai ieliktu status pieteikumā, jo esot pārāk vecs tādai lietai. Kā arī "bl*ģ" lieto ka komatus sarunvalodā.
 2. Noskatījos gan Inferno, gan Cache demo, šoreiz mans kasjaks. Sorry, bet ir bijuši tev scatchy momenti un man 5 cilvēki saka ka tu walko un ieliec otap vispār angle kurš nav pa ķeksi kautgan nemanīju to, bet nu gribēju pārcliecināties tapēc bans uz rsn [email protected] Unbanots. p.s uzliek kāds tc
 3. Foxxy

  unban

  Es tevi specoju jau citās mapēs, kā ieeju specos tā kautkur pazūd gameplay kā tu spēlē kad neviens nespeco, scopoji no jungle uz kithenu vienu kilu dabuji es neizpikoju lidz galam un nopaļījies izšaujot. Gaidu demo no tās vietas.
 4. Steam profila links - https://steamcommunity.com/profiles/76561198256639747/ Discord id (piem : "Sanja#1337" ) - ebalo#3546 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. - Kroč čalis no Zemgales, kurš kapā csgo kuram ingame niks ir - Foxxy Tavs vecums? - 17 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! - Nav bijusi pieredze uz sm komandām bet pēc citu adminu teiktā tieši tas pats kas ar amx komandām. Esmu bijis admins 3 cs 1.6 projektos un vienā no tām BanTeam. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? - Galva ir uz pleciem, serverī esmu aktīvs, čītererus protu atpazīt,. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:148187009&server_group=0 Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. - Daudzkārt esmu rakstījis dc un privāti adminiem. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. - Godam esmu nospēlējis chill.lv pub serverī pienācis laiks no vipa uz acc pāriet labprāt uz BanTeam pieteiktos, bet pagiadām vēl pieteikuma paraugs nav, tad sākšu ar acc. :) Ar cieņu Foxxy`s.
 5. - Vecums - 17 - Pieredze - Esmu bijis BanTeam cs 1.6, 2 projektos. - Aktivitāte - Serverī esmu aktīvs, forumā ne pārāk. https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:148187009&server_group=0 - stati pub. - Steam/forums/discord/ingamenick. - Ir viss nepieciešamais. - Saruna ar mani personīgi @discord. - var jau bazaru uzsist. Labprāt gribētu būt BanTeam, jo kaut no telefona varu uzlikt banu, zinu kā strādā web bani, pārzinu arī čītus.
 6. Foxxy

  PUB @ WH

  @Mini Steam Pm
 7. Foxxy

  PUB @ WH

  Pārkāpēja Niks - Blēdis Pārkāpums - Wh SteamID - # 408 8 "Blēdis." STEAM_1:0:198249500 19:31 44 0 active 64000 Pierādijums - https://files.fm/u/zx3ht6tv Serveris - PUB/Chill Komentāri par notikušo - Jau sen sāku vērot Blēdi pēc viena suspicous "pīka"Mirage mapē, es viņam iedevu ff(fullflash) viņs izpikoja galvā ar awp flickshotu kas ir diezgan impossible, pirms šī demo tapšanas viņs vēl A main, Cache mapē, izpīkoja inhuman reaction awp picku. Otrajā roundā kas ir demo, var redzēt ka pievērš uzmanību forkam, un pastiprināti scopojot caur sienu, nākošajā round līdzīga situācijā uz car pusi, toties uz fork pat nepaskatās. Sagadīšanās? Nedomāju viss, Vakar vakarā ar Edzas, un Serox apspriedām un viņi teica ka ir diezgan obviously ka čalis nav legit, šodien viņs spēlē, tapēc noķēru brīžus un uzcepu šo topiku. Ikdienā un laikam arī demo var redzēt ka ļoti daudzi shoti izsevišķi ar awp, velk līdzi caru sienu. P.s Cerams šo lietu izskatīs Adminstrators, un tiksim visi skaidrībā. Ar cieņu Foxxy`s
 8. Tas jau kad bez slepenā avota dzīvojos, tagad viss atkal vilnī :P P.s Tik traki jau nav nemaz XD
 9. Vārds: Roberts Vecums: 17 Nickname + steam link : - ebalo Kāds būtu tavs devums spēlē? : Ja tu esi īstais aimbatten kas 1.6 spēlēja un atceries mani(HeadShot// Foxxy) tad zināsi kāds labums :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.