Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Ledinjs

Moderators
 • Ieraksti

  43
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  200 [ Donate ]

Biedra reputācija

7 Neutral

Informācija par Ledinjs

 • Dzimšanas diena 12/07/1990

Nesenie profila apmeklētāji

360 profila skatījumi
 1. Esiet sveicināti chill.lv draugi un visi pārējie! Esam nolēmuši atsākt veidot katru mēnesi nominācijas par mūsu foruma biedrim. Nekas grūts jums nebūs jādara, vienkārši katru mēnesi jānobalso par attiecīgas nominācijas kandidātu. Tad nu ko, izlasam mazos noeikumus un sākam. Nomināciju noteikumi: Katrā nominācijas kategorijā drīksti balsot tikai vienreiz! Ja nevēlies balsot par kādu kategoriju, nebalso, tikai neiespaido citus nebalsošanā vai balsu novirzīšanā! Visu rakstam skaisti un tīri - bez nekādām rupeklībām, kā nekā, būsim pieklājīgi viens pret otru un cienīsim katra balsojumu! Mēneša nomināciju kategorijas: Mēneša Adminitrātors Mēneša Moderātors Mēneša admins Mēneša sliņķis Mēneša rupeklis Mēneša runātīgākais Mēneša geimeris Mēneša muļķis Mēneša jaukumiņš Šāda veida kategorijas būs katru mēnesi, gada beigās mēs apkoposim uzvarētājus visās kategorijās. Šeit balsojam par Janvāra mēnesi. Balsošana notiks līdz mēneša beigām.
 2. Ar prieku paziņojam, ka janvāra beigās norisināsies mūsu pirmais CS:GO 2 pret 2 turnīrs, kurš sāksies jau pavisam drīz, sākums 24. janvāris. Informācija par turnīra norisi : Reģistrācijas beigu termiņš 23.janvāris 23:59. Maksimālais komandu skaits: 32 komandas. Turnīra kartes: mirage, inferno, overpass, train, dust2, nuke, vertigo. Turnīrs norisināsies uz faceit platformas. Obligāti būs nepieciešams faceit AntiCheat programma. Reģistrēšanās anketa : komandas nosaukums komandas sastāvs faceit niki abu spēlētāju steam profili Turnīra balvu fonds : 1.vieta - abiem spēlētājiem vips uz mēnesi kāda no mūsu serveriem 2.vieta - cs:go skini abiem spēlētājiem 1 euro vērtība pēc jūsu izvēles 3.vieta - cs:go skini abiem spēlētājiem 1 euro vērtība pēc jūsu izvēles Lai pietiktos Tev ir nepieciešamas dažas lietas, un tās ir : Jābūt reģistrētam iekš faceit platformas .Šeit! Obligāti jābūt faceit Anticheat programmai. Šeit! Ir nepiciešams uzaicināt turnīra Organizātoru t0nt0, lai veiktu tālākas darbības sakarā ar turnīru. To var izdarīt šeit Šis turnīrs notiks pēc standarta cs:go WINGMAN noteikumiem! Ja mums šis turnīrs gūs labu atsauksmi un spēsim visu korekti noorganizēt, tad noteikti varu teikt kad šitais nebūs pēdējais. Jo lielāka atsaukšanas no jūsu puses, jo iespējams kad balvas kļūs ar vien labākās, ar katru nākamo turnīru. Paldies, un vēlu visām komandam veiksmi
 3. Ja kādam interesē, rakstiet viņam privāti! Slēdzu!
 4. Cilvēks kurš nebaidās no sava viedokļa, to es ļoti cienu. Mēdz būt arī dažreiz nedaudz rupjāks pret citiem, bet dažreiz jau var.
 5. Esi palicis ļoti aktīvs foruma, laikam kkas ir aiz ādas. Ja nekļūdos,tad Tu nedabūju acc, tāpēc paliki aktīvs. Dikti laikam gribas kļūt par adminu. 🤗 Bet tā, īsti neko sliktu nevaru pateikt. Itkā jau muļķības nedari un sūdus arī neraksti. Patīk kad esi aktīvs catiņā un skatos serveri arī. Nevari sūdus un viss būs kārtībā.
 6. Čalīts raksta tikai tēmas kas viņu takā interesē un/vai arī mēģina piedurties! Nav pārāk aktīvs čatotājs, bet kur vajag - savu vārdu pasaka! Nav bijis personisks kontakts, tāpēc neko isti vairāk nevarēšu pateikt!
 7. Ledinjs

  Sveicināti

  Oho, vēl viens Tukumnieks! ✌️ Uz Tukumu pēc smukuma 😅😅 Nebiju domājis kad šeit būs vēl kāds no Tukuma. Sveiks, Ralf!
 8. Vareji jau tomēr ielikt kādu savu bildi, neesi kautrīgs, večuk! Sveiks!
 9. Ledinjs

  Čau

  Diezgan slinki esi uzrakstījis. Lai arī gadiņi Tev maz ir, bet tāpat vareji jau vairāk uzrakstīt. Piemēram, par saviem hobijiem, ko dari brīvajā laikā, vai nodarbojies ar kādu sports veidu un vēl šitādas lietiņas. Man piemēram diezgan skumīgi šito bija lasīt. Bet lai vai tur kā, esi sveicināts pie mums bariņā! ✌️
 10. Nav pierādījumu, nav aršana! Slēdzu!
 11. Šeit lūgums tikai izteikties par attiecīgo sūdzību, nevis risināt domstarpības. Katrs nākamais posts kurš nebūs saistīts ar šo sūdzību, tiks sodīts.
 12. Paraugs kā rakstīt sūdzību par adminu! Topiks jānosauc "Sūdzība [serveris] admina niks" - Admina niks - Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Iztiksim bez rupjībām un aizvainojumiem. Sūdzība tiks izskatīta tuvāko dienu laikā. Ja sūdzība neatbilst paraugam, ietvertais saturs aizvaino citus vai netiek ievērotas citas vispārpieņemtas ētikas normas, topiks tiek automātiski dzēsts. Par atkārtotu izdzēstā satura postošanu - tiksiet sodīti.
 13. Tātad, ja lasi šito visu, tad esi nolēmis mēģināt tik pie admina tiesībām kāda no mūsu serveriem. Ja tā ir, tad izlasi visu divreiz, lai pēc tam nerastos nekādi lieki jautājumi. Ja kāds no punktiem nebūs izpildīts, tad mēs nemaz neizvērtēsim tavu kandidatūru, bet vienkārši slēgsim ciet tēmu un atkārtotu pieteikumu varēsi rakstīt tikai pēc mēneša. Tāpēc, izlasi, visu pārbaudi un tikai tad tērē mūsu dārgo laiku un raksti pieteikumu. Sekojam līdzi paraugam un viss būs kārtībā. Paraugs : - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Lai jums veicas!
 14. Ja tā godīgi, tad ir vairākas lietas ko gribētu sasniegt/dabūt, varu uzskaitīt pāris manas apņemšanās : - Uztaisīt remontu lauku māja un iekopt tur pagalmu, lai bērni var spēlēties. - Sakrāt jaunai mašīnai, pagaidām šķiet kad tā varētu būt volvo xc90, kāda 2010 gada. - aizbraukt kāda ceļojumā kopā ar abiem bērniem un sievu. Šitās varētu būt tas lielākas apņemšanās.
 15. čau, es nezinu, bet interesanti, vai Jums ir kāda Jaunā gada apņemšanās, ja ir, tad kāda, ja nav, tad kāpēc nav?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.