Jump to content

Ledinjs

Administrators
 • Ieraksti

  153
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  5
 • iChill

  800 [ Donate ]

Ledinjs last won the day on May 24

Ledinjs had the most liked content!

Biedra reputācija

36 Excellent

2 Sekotāji

Informācija par Ledinjs

 • Dzimšanas diena 12/07/1990

Nesenie profila apmeklētāji

961 profila skatījumi
 1. Draugi, dēļ Covid mēs bijām spiesti pārcelt datumus, šeit ielikšu jaunos datumus ar konkrētiem posmiem! Cerams kādu no jums geimeriem satikt tur.
 2. Benq-Zowie Xl2411P Asus Gv259q Benq Zowie xl2720
 3. Tu gadījumā nedzīvo UK? ČAU! ✌️
 4. Tas arī ir ņemts ko turienes, aizmirsu vienkārši pievienot avotu no kurienas ņēmu.
 5. Krievijas esporta organizācija „Virtus.pro” paziņojusi, ka savā „Counter Strike:Global Offensive” komandā iekļauj Latvijas spēlētāju Mareku YEKINDAR Gaļinski. 20 gadus vecais Mareks Gaļinskis līdz šim spēlēja Ukrainas komandā „pro100”, kurai pievienojās pirms pusotra gada. CS:GO veltītajā portālā HLTV Gaļinskis raksturots kā viens no Sadraudzības valstu (NVO) zonas lielākajiem talantiem 2019. gadā, kurš vēl nebija kādā no lielajām komandām. Gaļinskis esporta karjeras ievadā arī piedalījies Baltijas esporta līgā, toreiz „Wolsung” komandas rindās, spēlējot kopā arī ar broky, ieguva pirmo vietu. „pro100” komanda pieder pie CS:GO sabiedrības otrā līmeņa un lielajos turnīros tiek visai reti. Šī komanda HLTV pasaules rangā ieņem 46. vietu. Šodien oficiāli paziņots, ka YEKINDAR pievienojies Krievijas esporta organizācijai „Virtus.pro” (tās CS:GO komanda gan ir bāzēta Kazahstānā), kas ir pamatīgs solis uz augšu. „Virtus.pro” ir titulēta komanda, kas savulaik uzvarējusi vairākos prestižos turnīros, kopumā prēmijās nopelnot vairāk nekā trīs miljonus dolārus. „Virtus.pro” lielākie panākumi gan ir pāris gadu pagātnē, un komanda ieņem 22. vietu pasaules rangā, bet savā vēsturē ir pakāpusies līdz pat trešajai vietai pasaules rangā. „Esmu ļoti priecīgs pievienoties komandai un pārstāvēt to spēlēs,” komandas preses relīzē citēts Gaļinskis. „Man jau ir sanācis iepazīt komandas biedrus, un esmu drošs, ka mēs sasniegsim labus rezultātus, darot lepnus mūsu līdzjutējus. Esmu pateicīgs „pro100” komandas vadībai, spēlētājiem un faniem, laiks šajā komandā man bija lieliska pieredze.” „Virtus.pro” daudz biežāk iegūst tiesības piedalīties augsta līmeņa esporta turnīros, turklāt šobrīd ieņem trešo vietu „Rio Major” kvalifikācijas rangā NVO zonā. (Līdz šim tā bija pirmajā vietā, taču turnīra nolikums paredz, ka jauna spēlētāja piesaistes gadījumā punkti tiek noņemti). Attiecīgi Latvijai šobrīd ir divi esportisti CS:GO elites līmenī – Helvijs broky Saukants pārstāv vienu no pasaules vadošajām komandām „FaZe Clan”. YEKINDAR komandā šobrīd aizvietos Kazahstānas spēlētāju Timuru buster Tulepovu, kurš uz laiku pagājis nostāk no esporta. Komandas sastāvā šobrīd ir Uzbekistānas spēlētājs SANJI, kazahi qikert un AdreN, kā arī Krievijas spēlētājs Jame. Pirmais turnīrs „Virtus.pro” jaunajā sastāvā būs „BLAST Premier CIS Cup”, kurā piedalīsies astoņas komandas, tas norisināsies no 25.-30. maijam.
 6. Lai arī Tev stundas ir pietiekami, bet esi pirms 10 stundām tikai reģistrējies mūsu forumā, tāpēc atļaušos Tev atteikt šoreiz. Esi aktīvs forumā un mēģini atkārtoti pēc laika!
 7. Pagaidām 2 žurnālisti ir atrasti un uz doto mirkli šis vairs nav aktuāli. Ja būsim atkal žurnālistu meklējumos, atvēršu šito tēmu un došu jums zināt.
 8. Ledinjs

  Hallo

  Ja ir, ieliec kādu bildi no saviem projektiem! Esi sveicināts pie mums!
 9. Tādi kā Tu nemainās!
 10. @concijs uzraksti man pm ar savu pieredzi un cik bieži varēsi taisīt intervijas!?
 11. Ja es vēl šaudītos un spēlētu šo spēli, tad noteikti vēlētos csdm FFA serveri. 👍
 12. Veiksmi Tev kko sasniegt cs dzīvē, čalīt! Ja uz to tiecas, ir laba komanda, motivācija un vēlme to darīt, tas ir iespējams. ✌️
 13. Divas dienas atpakaļ reģistrējies mūsu forumā un pirmais ieraksts - pieteikums uz adminu! Piedod, vecīt, bet tā šeit nevar iegūt admina tiesības. Pasēdi fouuma, paspēlē serverī biežāk. Iepazīsties ar visiem, ievēro noteikumus...un tad, kad jūtu - nu jā, tagad tiešām esmu gatavs, nav vēlreiz un raksti atkārtoti. Bet atceries - jābūt aktīvam mūsu foruma, mūsu serverī. Lai Tev veicas! Atteikts!
 14. Vai tiešām man arī būs jāsāk lamāties uz jums, tad tikai sapratīsiet un būsiet vērīgāki. Tāda spēlē jau pastāv un pēdējās dienās ir bijusi aktīva, lai Tu viņu pamanītu - Te!
 15. Izaicinājums Nr.2! Esam aktīvi un mēģinām izdarīt, nav jābaidās no neveiksmes! Arī par šito izpildīto uzdevumu piešķiršu VIP uz mēnesi jebkurā no mūsu serveriem! Atceramies, var piedalīties arī tiem kuriem jau ir vips. Vnk parādīt to, ka varat izpildīt. 💪 Lai jums izdodas! VID-20200420-WA0002.mp4 VID-20200420-WA0002.mp4 VID-20200420-WA0002.mp4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.