Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

LittleMonkey

Member
 • Ieraksti

  18
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  146 [ Donate ]

LittleMonkey last won the day on January 12

LittleMonkey had the most liked content!

Biedra reputācija

2 Neutral

1 Follower

Informācija par LittleMonkey

 • Dzimšanas diena 12/27/2002

Spēļu niki

 • IG Niks
  LittleMonkey

Nesenie profila apmeklētāji

222 profila skatījumi
 1. Hello, I will write down quotes and respond to them. I didn't abuse my power. I gagged him because he was spamming. I didn't ban him, I gagged him. I realise that the gag wasn't supposed to be attached to the things he said in voice chat by any means. However he was trolling, all of you were, then he said the n-word and I muted him. Then the spam started, I gagged him, afterwards you all were saying that he didn't type anything in the chat. It isn't bullshit. I heard him say the n-word. I don't quite understand this sentence however, you were getting involved in something that isn't even a matter of yours. I was trying to be nice and actually give him an ungag, since I realise it was a bit too harsh from my side, however it is against the rules to spam and say racial slurs. All of you were trolling in the server, micspamming and doing all sort of things that are against the server rules. I am suggesting you to stop doing that. Regards, LittleMonkey
 2. Latvian version. Ja tev ir gadījies tā, ka tev ielādē mapi un tev nocrasho spēle, tad šis varbūt palīdzēs. Pirms šo dariet, izejiet no spēles! Solis 1: Uzspied labo peles klikšķi uz Counter-Strike: Global Offensive spēles, līdz izmetās šis logs. Logā spied pogu "Properties". Solis 2: Kad uzspiedi pogu "Properties", tev izmetīsies šāds logs. Logā spied pogu "SET LAUNCH OPTIONS". Solis 3: Kad esi uzspiedis pogu "SET LAUNCH OPTIONS", tev izmetīsies šāds logs. Logā raksti -cl_disablehtmlmotd 1 un -setting.mem_level 0 tad uzspied pogu "OK". Šis nesalaboja neko priekš arēnas. Taču pubam un retake viss strādā bez crashiem. Šis dažiem neko nedarīs. English version. If your game crashes when the map loads in, this might help you. Before doing this, leave your game! Step 1: Right click on the button called Counter-Strike: Global Offensive, then this window will pop up. When it does, press the button "Properties". Step 2: When you pressed the button "Properties", this window should pop up. When it does press the button called "SET LAUNCH OPTIONS". Step 3: When you pressed the button "SET LAUNCH OPTIONS", this windows should pop up. In this window just type -cl_disablehtmlmotd 1 and -setting.mem_level 0 then press "OK". This doesn't work for everyone. This doesn't work for the arena server, for me atleast it doesn't.
 3. 1. Jūsu niks: Jānis ''Janka'' Jankovs 2. Admina niks kas jūs nobanoja: YNK 3. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check “http://chill.lv/forum/ for more info. 4. Links uz jūsu banu banlistē: netieku nemaz forumaa 5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. : netieku forumaa, pedejais raunds ap 02.20 mirage mapee 6. Jūsu komentārs par banu. Es nezinu par ko man bans jo reasons ir ataa un uz 8 dienam. Vins laikam pats nemāk, tapec vina vieta iepostoju foruma.
 4. Discord Moderatoru un WEB Koderi vairak nevajag cik saprotu.
 5. LittleMonkey

  unban

  Nav izraksta no konsoles. Nav Demo....
 6. LittleMonkey

  :(

  Man liekas arī ka Tev kaut kādi episkie šoti bija, Tu pēkšņi pagriezies un šauj pa cilveku ar 0 info. Plus Hunters bija specos cik redzēju.
 7. Steam profila links: Mans steams. Discord id (piem : "Sanja#1337") : lilmonkey#1210 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Es nāku no Latvijas, Rīgas. Mani sauc Gustavs. Man iesauka ir Pērtiķītis, jo LittleMonkey. Esmu jauns puisis kuram patīk palidzēt cilvēkiem. Reizēm, kad mani nošauj palieku dusmīgs, bet es cenšos to labot. Tavs vecums?: 16. Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: Tāda man nav bījusi CS:GO serveros. Esmu bijis Admins Garry's Mod serverī. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es varu būt daudz online. Esmu bijis online, kad ir hakeris vai divi, un adminu nav. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak!) : Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Esmu nodevis vairāk nekā 2 pārkāpejus discordā. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Kad sadusmojos mēdzu apsaukāties vai nedaudz dusmīgi nomurmināt voice chatā. Es ar to tagad strādāju. Aplikāciju rakstu otro reizi un šeit, jo iepriekš to ierakstīju pie puba aplikācijam. Būtu jauki ja kāds to izdzēstu.
 8. Vajag demo ielikt publiski lai ir pieejami visiem.
 9. Tavs nickname : Fudy fanboy Administratora nickname : t0nt0 Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) : Šeit atrodama bilde uz bana izrakstu. Vai arī šeit ir links uz banu listi http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:433072818&advType=steamid&Submit Paša apraksts par situāciju : Nu es nezinu kapēc man ir bans vai par to, ka es trāpiju lucky shotu. Vai arī es nesadzirdēju to, ka man teica nomaini nick. Es īsti nezinu vai man teica vai nē. Varbūt nedzirdēju. Šo rakstu priekš Fudy fanboy, jo viņš īsti nesaprata kā tas jādara.
 10. LittleMonkey

  Botgun

  Tāpat kāds labs šāvejs paņems un nošaus. Nav jēga likt limitu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.