Jump to content

LittleMonkey

Administrators
 • Ieraksti

  385
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  16
 • iChill

  307 [ Donate ]

LittleMonkey last won the day on January 13

LittleMonkey had the most liked content!

Biedra reputācija

53 Excellent

Informācija par LittleMonkey

 • Dzimšanas diena 27/12/2002

Nesenie profila apmeklētāji

1,324 profila skatījumi
 1. @District76 es patiešām nesaprotu, kas tev šoreiz sāp. Tu pārkāp noteikumus un izliecies, ka zini visu, taču tā nav. Kā jau Rexx minēja, tev šajā sūdzībā taisnības nav. Ja nemāki cilvēku nesaukt par Lowaks vai P0kemons u.tml. tad sūdzibu vari pat nerakstīt TC
 2. Kā jau RavenS teica, maini savu attieksmi pret administrācijas komandu. Pirmā rindiņa no tevis ( PM ) ir pietiekmi, lai tu tiktu ieslodzīts. Viss šeit ir patiess. Tiki iejailots par OOC Insult TC
 3. Closed till final verdict from BT.
 4. Nav pēc parauga TC
 5. PM DropeZ, ja esi ieinteresēts. TC
 6. Un tu chill.lv bana funkciju dabūji pa pieri vecais Iemācies normāli runāt un tad veido kaut kādu topiku. TC
 7. Esi daudz redzēts gan calladmin, gan serverī, gan discord. Forumā arī ir redzēts, bet mazāk :D Dodu tev REC, veiksmi!
 8. Arī pretojies citu cilvēku viedokļiem, ļoti nepareizi, ANTI. Iepazīsti komūnu, uzturies ilgāk, šeit, serverī un discord.
 9. Uztaisi lūdzu pēc parauga. TC
 10. Kad biji MTA servera pārzinis, bija problēmas ar dusmām un nerviem. Ļoti daudz lamājies un nemācēji uzvesties - ievērojot noteikumus. ANTI.
 11. Ņemot vērā to, ka runā pretī citu cilvēku viedokļiem, uzskatu ka neesi piemērots šādam amatam mūsu serverī. ANTI. Neesi vēl nemaz tik ļoti aktīvs. Neesmu tevi redzējis discord, kā arī neesmu nevienu report no tevis redzējis.
 12. Bans paliek. Tīrs Anti-Aim toggle keys. Ar tādu bindu kādu, @Zhube rādīja, nav iespējams, tāds grieziens. TC
 13. Es patiešām nesaprotu prikolu šai sūdzībai. Tu pat nemāki tādu uzrakstīt - adekvāti. PMos bildē redzams, ka Kasparam esi rakstījis ziņu, ko es personīgi uzskatu par - OOC Insult. Viņš nebūtu servera pārzinis, ja nezinātu terminus. Samaksāja "Oxfordam" par automašīnas remontu. Paldies par visa kolektīva apsaukāšanu, veiksmi tev dzīvē vecais EDIT: Tu vēl IC čatā rakstīji kaut kādu - ēju rp avoid un ooc insutl. Nesaprotu kādēļ ir jātaisa MIX un sevi vēl jāiegāž TC
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.