Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

LittleMonkey

Member
 • Ieraksti

  13
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  108 [ Donate ]

LittleMonkey last won the day on November 24

LittleMonkey had the most liked content!

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par LittleMonkey

Nesenie profila apmeklētāji

132 profila skatījumi
 1. 1. Jūsu niks: Jānis ''Janka'' Jankovs 2. Admina niks kas jūs nobanoja: YNK 3. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check “http://chill.lv/forum/ for more info. 4. Links uz jūsu banu banlistē: netieku nemaz forumaa 5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. : netieku forumaa, pedejais raunds ap 02.20 mirage mapee 6. Jūsu komentārs par banu. Es nezinu par ko man bans jo reasons ir ataa un uz 8 dienam. Vins laikam pats nemāk, tapec vina vieta iepostoju foruma.
 2. Discord Moderatoru un WEB Koderi vairak nevajag cik saprotu.
 3. LittleMonkey

  unban

  Nav izraksta no konsoles. Nav Demo....
 4. LittleMonkey

  :(

  Man liekas arī ka Tev kaut kādi episkie šoti bija, Tu pēkšņi pagriezies un šauj pa cilveku ar 0 info. Plus Hunters bija specos cik redzēju.
 5. Steam profila links: Mans steams. Discord id (piem : "Sanja#1337") : lilmonkey#1210 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Es nāku no Latvijas, Rīgas. Mani sauc Gustavs. Man iesauka ir Pērtiķītis, jo LittleMonkey. Esmu jauns puisis kuram patīk palidzēt cilvēkiem. Reizēm, kad mani nošauj palieku dusmīgs, bet es cenšos to labot. Tavs vecums?: 16. Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: Tāda man nav bījusi CS:GO serveros. Esmu bijis Admins Garry's Mod serverī. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es varu būt daudz online. Esmu bijis online, kad ir hakeris vai divi, un adminu nav. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak!) : Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Esmu nodevis vairāk nekā 2 pārkāpejus discordā. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Kad sadusmojos mēdzu apsaukāties vai nedaudz dusmīgi nomurmināt voice chatā. Es ar to tagad strādāju. Aplikāciju rakstu otro reizi un šeit, jo iepriekš to ierakstīju pie puba aplikācijam. Būtu jauki ja kāds to izdzēstu.
 6. Vajag demo ielikt publiski lai ir pieejami visiem.
 7. Tavs nickname : Fudy fanboy Administratora nickname : t0nt0 Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) : Šeit atrodama bilde uz bana izrakstu. Vai arī šeit ir links uz banu listi http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:433072818&advType=steamid&Submit Paša apraksts par situāciju : Nu es nezinu kapēc man ir bans vai par to, ka es trāpiju lucky shotu. Vai arī es nesadzirdēju to, ka man teica nomaini nick. Es īsti nezinu vai man teica vai nē. Varbūt nedzirdēju. Šo rakstu priekš Fudy fanboy, jo viņš īsti nesaprata kā tas jādara.
 8. LittleMonkey

  Botgun

  Tāpat kāds labs šāvejs paņems un nošaus. Nav jēga likt limitu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.