Jump to content

Fenix

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • iChill

  65 [ Donate ]

Fenix last won the day on September 21

Fenix had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About Fenix

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Fenix

  Salabojām visu.

  Čalis labi tur zāģēja. :D
 2. 1. https://steamcommunity.com/id/Fenix99929/ 2. Fenixxx#8050 3. https://chill.lv/forums/topic/354-čau-no-fenix/ 4. Pagaidām 15, bet oktobrī jau 16. 5. Nav baigi lielā esmu bijis angļu awp only serverī, bet viņš ātri izmira. Pamat komandas sm_gag, sm_mute, sm_ban, sm_kick, sm_admin zinu. 6. Manuprāt, public serverī ir brīži, kad ir vajadzīgi admin, jo ir ''cheaters, hackeris'' serverī un, manuprāt, māku atpazīt hackerus, jo csgo 3.6k stundas un esmu saskāries ar hackeriem, kā arī ļoti aktīvi spēlēju un esmu pozitīvs cilvēks. 7. https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64961 8. Forumā nav neviens nodots, bet privāti ir nodoti vairāki hunterim, kazakam, edzaam. Uzklausīšu visus viedokļus.
 3. Viņš ir sajaucis viņš grib pieteikties par arēnas adminu gan jau.
 4. Fenix

  Čau no Fenix

  1. In-game segvārds - Fenix 2. Vecumu, nodarbošanos- 15 Brīvajā laikā nodarbojos ar pludmales volejbolu un datorspēlēm. 3. Bilde (nav obligāti ) - 4. Kā Tu uzzināji par chill? Uzzināju par Chill no Huntera, tāpēc izdomāju pamēģināt un iepatikās chill public, jo bija ļoti draudzīgi, pozitīvi spēlētāji, ka Kazaks, Mickey, Ruby, Fudy, Edzaas ar kuriem sāku discordā komunicēt, un kā neaizmirst rank, jo tas iedod motivāciju spēlēt un grindot.
 5. Fenix

  Čau :)

  Sup,kārtīgs škoļniks
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.