Jump to content

Rubijs

Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  62 [ Donate ]

Community Reputation

1 Neutral

About Rubijs

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nu es domāju ka proof ir. Tur jums pašiem jatiek galā. Domāju ka pēc šitā acc off.
 2. ? Jau clipu esmu redzēji.
 3. I mean. Zinu Fenixu jau diezgan ilgi. Nav ko iebilst man.
 4. Rubijs

  Salabojām visu.

  Norm tur aizgāja
 5. +rec Bez vārdiem Ļoti safe, un arī aktīvs.
 6. Pēc tā ka ļoti patīk komentēt ANTI, jo man arī ir 14 gadi, bet ir jāsamierinas ja kāds uzraksta anti. Nevis visas dusmas jaizgāž uz viņiem. Tas vel vairāk nozīmē, kad nebūsi labs admins kurš var savaldīties.
 7. Ko lai saka. Jadod vien tas +REC, jo skarīgs čalis. Ir fun ar tevi uzkapāt gan mm, gann arenu vai pub.
 8. Rubijs

  Čau no Fenix

  Pirmkārt ty, un sveiks
 9. sup, sveicināts komūnā :)
 10. 1. Tavs niks. Ruby 2. Tavs vecums. 14 3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze. Esmu bijis admins mazā deathrun serverī, bet kopumā nav liela pieredze. 4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu? Skolas laikā vakaros sanāk pašaut Chill.lv PUB serverī, un citreiz ir mic spammeri, kuriem vienkārši vajag mute. 5. Links uz statiem (minimāli nospēlētām 72h) Stundas diemžēl nav savāktas, bet recent activity it normāls. 6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi. Topics "Čau" diemžēl nav uzrasktīts, tapēc pastāstīšu par sevi šeit. Mani sauc Ronalds IG mani zin kā Ruby. Aktīvi nodarbojos ar cīņas sportu jau astoto gadu. Mācos Rīgā, bet dzīvoju Baldonē. Brīvajā laikā patīk uzkapāt PC, vai iziet arā ar draugiem,. 7. Linki uz sūdzībām (minimums 3). Sūdzības forumā diemžēl nav, bet esmu rasktijis adminiem. Edit: Zinu ka vecums kritīs acīs. To jau gaidīju. 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.