Jump to content

hawKy

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  74 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About hawKy

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. -rec JO, viņš daudz palīdz bet......bišķ vajag nedauz vecākam izaugt, uzraksti nedaudz vēlāk pieteikumu.
 2. 1. Links uz manu steam profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198156595449/ 2. Discord id: hawKy#9067 3. Par mani: Mani sauc Kristaps. Vecums: Esmu 15 gadus vecs, februāra sākumā palikšu 16. 4. Esmu Arena 1v1 admins un esmu tur nobannojis kaudzi ar chiiteriem, kad esmu offline vai esmu Matchmaking spēlē un man kāds uzraksta, ka arena kads micspammo vai chiito tad momentāli ieeju serverii, shoutout to OmegaBoy, Thomass4x un Ix ka pabrīdinat kad esmu offline. 5. Visi cilvēki ir vienādi, kaut vai viņš Brūns, dzeltens vai melns, sirds ir tā pati un neviens no citiem neatšķiras. #StopRacism. Vienmēr izpalīdzu serveriem, tāpat kā arī cilvēkiem. 6. +vel nedaudz info par mani. Tas arī laikam viss, lai jums jauka nedēļa.
 3. hawKy

  Čau :)

  Bildi arī nesen pievienoju.
 4. hawKy

  Čau :)

  1. In-game segvārds: hawKy (IRL vārds: Kristaps) 2. Vecums, nodarbošanās: 15, spēlēju florbolu un arī footbolu, bet footbolu tikai ar draugiem. 3. Bilde (nav obligāti): 4. Kā tu uzzināji par chill?: Chill serveri jau spēlēju ļoti sen, kopš cs 1.6 laikiem, 1.6 vislaik spēlēju bhop 4Fun, kā arī chill public serveri, tāpēc chill zinu jau ļoti ilgi, un vel šobrīt spēlēju ļoti bieži Chill csgo arena un dažreiz Public Server.
 5. Latviešu valodas stundas nebastoju, viss chill 🙂
 6. 1. Links uz manu steam profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198156595449/ 2. Discord id: hawKy#9067 3. Par mani: Mani sauc Kristaps. Vecums: Esmu 15 gadus vecs, februāra sākumā palikšu 16. 4. Admin pieredze: Nevienā serverī nēesmu bijis admins, jo nēesmu mēģinājis būt. 5. Es ļoti vēlos palīdzēt 1v1 chill.lv arena mapē citiem spēlētājiem, jo visi nāk serverī, lai iesildītos, bet to visu iztraucē čīteri, kas visu laiku izmanoto spinbot, aimbot utt. Serverī es atrodos ļoti bieži (pārsvarā katru dienu). Pēdējā laikā arena serverī is salīduši čīteri un nav neviena Admina uz vietas, kas varētu viņus nobanot un tāpēc viss serveris cieš no čīteriem, tāpēc es rakstu pieteikumu uz Admin, lai tiktu vaļā no čīteriem. Serverī dienā pavadu apmēram 2 stundas no rīta un vēl 2 stundas vakarā. Daudz cilvēki mani redz tajā serverī. 6. Links uz Statiem: https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=73882 Es nesen resetoju manus status serverī un varbūt tapēt tur ir tik maz stundas norādītas un vel pirms jaunā arena update es spēlēju ļoti daudz un tie stati nav ieskaitīti. Pieredze CS: CS es spēlēju ļoti daudz un jau kopš 1.6 laikiem. 920+ stundas uz CS:GO. 7. Šodien 1v1 chill.lv serveri uzradās Admins Edzaas. Šodien runāju ar viņu par to, ka pēdējā laikā serveri uzradušies daudz čīteri un nav kas viņus nobano, tāpēc viņs man ieteica, lai uztaisu pieteikumu par Admin jūsu Websitā. Visu ko vēlos pateikt ir ka 1v1 arena serveri apdraud daudz čīteri, kas uzrodas pēdējā laikā un nav admin uz vietas kas viņus var nobanot un serverī es atrodos ļoti bieži, tāpēc es vēlējos uzrakstīt šo pieteikumu uz 1v1 Arena Admin. ār mani var sazināties Discord un kautvaj runāt ar voicecall. Ar nepacietīu gaidīšu atbildi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.