Jump to content

_Ri4isX

Member
 • Ieraksti

  10
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  86 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par _Ri4isX

Nesenie profila apmeklētāji

542 profila skatījumi
 1. _Ri4isX

  Unban Ri4 :)

  Man nav ko slēpt vecīt, pc tīrs
 2. _Ri4isX

  Unban Ri4 :)

  Un? young gastrīds ar main vacots.... Nah vinjam bans nav? huh?
 3. 1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. https://steamcommunity.com/id/NoUK1D/ 2. Serveris kurā saņemts bans. Pubā 3. Admina niks kas jūs nobanoja. Seroxe 4. Links uz jūsu banu banlistē.https://chill.lv/gostats/?page=bans 5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. Pie seroxe, pats vēlētos redzēt kur man ir wh 6. Jūsu komentārs par banu. Iegāju serveri uz diviem roundiem un Seroxens iedeva banu par "WH" Nē nu es saprotu man ir new acc ar 60h. Bet vecajā acc bij +- 2k, bet jūs jau varat domāt savu. Paldies!
 4. Tātad mani nobanojja KazaK. parmainījas mape redzēju vinju specos, sāku raustīt riktīgi pelīti un tad uzliku high sens un griezos, bans notika warnup laikā ? demka https://failiem.lv/u/pr97xr5v
 5. Šodien 00:00 overpass mapē iegāju paspecot wuzi, kr4 kad vinjs 1x ienāca serverī likās aizdomīgs bet still vinjam nav bans par bhop/wh/other shit, daudzi spēlētāji ir teikuši kad viņš ir aizdomīgs bet neviens to nopietni nepieņēma, chalis hito 5-15 hopus... full demo varat prasīt mini par to overpass mapi bet man ir bishkiit otru netishaam kkur papisu ?https://files.fm/u/8bbhyyw2 Mini ja vari iemet full demo ? vinjs vairākus noscope precīzi trāpa arī moshk pat aim ir ?
 6. _Ri4isX

  cau?

  Vecīt, iededz vien svecīt, sveiks :))
 7. yo pipariņ

  1. _Ri4isX

   _Ri4isX

   caf gejuk ❤️

 8. Dodu +REC, jo admini vajadzīgi ? un sapratīs vai kāds hax0/nehax0
 9. 1. In-game segvārdu: Ri4isX 2. Vecumu, nodarbošanos: 14, pa brīvo laiku futbols, floorbols,cs. 3. Bilde (nav obligāti ) 4. Kā Tu uzzināji par chill?: Sen zināms, lkm Zerox pastāstija, īsti neatceros.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.