Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

_Ri4isX

Member
 • Ieraksti

  6
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  70 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par _Ri4isX

Nesenie profila apmeklētāji

289 profila skatījumi
 1. Tātad mani nobanojja KazaK. parmainījas mape redzēju vinju specos, sāku raustīt riktīgi pelīti un tad uzliku high sens un griezos, bans notika warnup laikā ? demka https://failiem.lv/u/pr97xr5v
 2. Šodien 00:00 overpass mapē iegāju paspecot wuzi, kr4 kad vinjs 1x ienāca serverī likās aizdomīgs bet still vinjam nav bans par bhop/wh/other shit, daudzi spēlētāji ir teikuši kad viņš ir aizdomīgs bet neviens to nopietni nepieņēma, chalis hito 5-15 hopus... full demo varat prasīt mini par to overpass mapi bet man ir bishkiit otru netishaam kkur papisu ?https://files.fm/u/8bbhyyw2 Mini ja vari iemet full demo ? vinjs vairākus noscope precīzi trāpa arī moshk pat aim ir ?
 3. _Ri4isX

  cau?

  Vecīt, iededz vien svecīt, sveiks :))
 4. yo pipariņ

  1. _Ri4isX

   _Ri4isX

   caf gejuk ❤️

 5. Dodu +REC, jo admini vajadzīgi ? un sapratīs vai kāds hax0/nehax0
 6. 1. In-game segvārdu: Ri4isX 2. Vecumu, nodarbošanos: 14, pa brīvo laiku futbols, floorbols,cs. 3. Bilde (nav obligāti ) 4. Kā Tu uzzināji par chill?: Sen zināms, lkm Zerox pastāstija, īsti neatceros.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.