Jump to content

Edzaas

Member
 • Ieraksti

  8
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  3
 • iChill

  60 [ Donate ]

Edzaas last won the day on November 5 2019

Edzaas had the most liked content!

Biedra reputācija

8 Neutral

2 Sekotāji

Informācija par Edzaas

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Forši, Forši ka tu pacenties exposot to, kurš ir clean. 1. Ļoti forši no tavas puses ir noņemt abu viņu komentus +rep tev par to. 2. Tas jau nekas, bet esmu redzējis viņa gaming setup, 240hz monitors patiesībā ir pat personīgi esmu bijis pie viņa ciemos. 3. Šodien pubā tu viņu nokaitināji ar to VAC, kaut viņš tev laipni vairākas reizes teica ka tas ir dēl skin changer. Bet tu jau mums gudrāks esi un izdomāji viņu nokaitināt vēl vairāk un dabuji mute uz 15 min. Es brīnos kāpēc viņš vairāk nelika, jo kā es esmu dzirdējis tu viņam visulaiku dirs virsū kad viņš ir online. 4. Čalis ir spēlējis exanimo turnamentos, un viņam ir +/- saprašana par spēli. Kā arī viņš ir bijis lvl 8 faceitā. 5. Esmu dzirdējis arī ka tu esot čītojis pub serveros. Bet man nav nekādu pierādijumu tam. 6. Gribētos piebilst ka pub serverī esi piedāvajis cilvēkiem savu otro csgo acc par naudas summu, dashexx esot nopircis, bet kad gribeja samainīt email tu vienkārši izdomāji samainīt paroli un paturēt acc pie sevis. Žēl ir tas ka tev tik stipri bija vajadzīgi tie 7 eur ko viņš ieskaitija tavā kontā. Varēji kaut refundod viņam naudu nevis vienkārši noscamot. Reali čigānu gājiens tas bij. 7. Kā esmu dzirdējis no dažiem adminiem, šajā serverī tu nevienam nepatīc. 8. Pameiģini tikai noņemt šo komentu vai es pats personīgi tevi perma-banošu. Vēlu veiksmi izrullēties cauri šitam!
 2. +rec sakarīgs pocans, draudzīgs ar visiem, kā arī top notch joki. 1. Ma boi 2. Jauneklis nepievils
 3. Edzaas

  Foxxy @ PUB ACC

  +rec sakarīgs čūbis, sūdus netaisa, zinu viņu ļoti ilgi. Adminu lomā jūs nepievils.
 4. +rec Čubārs pa īsto ir aktīvs redzu gandrīz katru dienu, čīterus ir nodevis privātajā, uzreiz saku puika jūs nepievils.
 5. +rec draudzīgs, ir palīdzējis nobanot čīterus, vispār sakot norm čūbis ?
 6. +rec redzu tevi katru dienu, un esi diezgan adekvats, prieks kad esi atsaucigs.
 7. Steam profila links https://steamcommunity.com/profiles/76561198073149874/ Discord id (Edzaas #7521 ) Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. Sveiki, mani sauc Edgars es nāku no Rīgas man īsti nav par ko sevi stāstīt cs ir hobijs, kas man patīk. Tavs vecums? 16 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Diemžēl administrēšanās pieredzes man nav, bet cerams ka šeit pašreizējie admini palīdzēs man iejusties. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? Manuprāt man ir ļoti laba acs uz čīteriem, esmu aktīvs arēnas serverī un pats spēlēju pietiekami labi. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=57981][/url Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Es uzskatu ka ir + Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Forumā čīterus neesmu nodevis, bet privāti gan! Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. Izmēģiniet, nenožēlosiet! :)
 8. Sveiki! Gribētos pieteikties par chill arenas adminu, esmu spelejis jau kadus 2 mēnešus un redzu kad čīteri nāk un nāk, bet neredzu nevienu aktīvu adminu serverī, gribētos pieteikties par adminu, jo spēlēju serverī jau vairākus mēnešus un serverī pavadu vairākas stundas, būtu labi ja kāds piemēram kā es spelētu serverī un pieskatīto to no čīteriem. Ja rodas kāds jautājums pievienojiet mani steam vai uzrakstat uz e-pastu Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198073149874/ E-pasts [email protected]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.